Skocz do zawartości

Nowości w Orange TV – stan aktualny


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Cześć,

mam pakiet chyba Uniwersal (czy coś takiego). Niedawno dodawali nowe kanały w tym Polsat Romans, który bardzo mi się podoba - dzisiaj zaświeciło komunikat z "pakietami". Zastanawiam się czy to chwilowe czy zabrali mi już na zawsze (czasem tak mi się dzieje np. na hbo)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

StichMAN, kanał Polsat Romance dostępny jest już od pakietu Comfort +. Jeżeli kanał nie działa, przełącz na 164 na 30min. Jeżeli to nie rozwiąże problemu skontaktuj się z nami.

Dreamslon, dostęp do Pakietu w zakresie filmów poprzez dekoder tv możliwy jest po wprowadzeniu na stronie internetowej Pakietu numeru ID właściwego dla usługi telewizyjnej. Dostęp taki będzie możliwy w ciągu 48 godzin od wprowadzenia numeru ID.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OrangeEkspert -

1. Kiedy będzie możliwość ustawiania własnej listy kanałów?

2. Dlaczego po przełożeniu karty Viaccess do modułu CAM CI polskie znaki są tylko w EPG tvn-ów?

3. Kiedy w podstawowym będzie Polsat HD, Polsat Sport News, ATM i TV6, przecież to kanały z DVB-T, moglibyście dla wygody swoich Klientów udostępnić je przez SAT?

4. Czy będziecie jeszcze modyfikować pakiety TV w szczególności podstawowy - tu od dawna nic się nie zmienia, a moim zdaniem wszystkie TVN-y powinny być w HD. Może kilka dodatkowych kanałów jak w SMART HD?

5. Kiedy pakiety internet+tv+telefon stacjonarny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jakości telefonu stacjonarnego to jest lepsza ,czysto i wyraźnie słychać rozmówce. Ale jak nie ma internetu ,a czasami tak jest w FunPak ,zanika i po jakimś czasie się pojawia ,tak jest zawsze ...to wtedy nie ma i telefonu bo to idzie przez internet.I dzwoni ktoś do mnie ,a ja nie podnoszę słuchawki i tak jak by mnie nie było w domu.To dzwoni na komórkę i jestem w domu...szok. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalx1974 - Jesteś do bólu spostrzegawczy, należy Ci się medal :brawo: Co za problem, aby Orange wystąpiło o dodanie kodowania Viaccess? POLSAT HD jest w podstawowym SMART HD nc plus.

 

@Mr. Orbita - Tv mam Panasonica, a moduł SMiT Viaccess 4.1 Secure CAM. Wczoraj zauważyłem że na niektórych programach w TVP są polskie znaki, ale w większości nie - przykładowo "ł" zamienia się na "j".

Panasonic twierdzi że to wina operatora.

 

@TomPL - Specjanie podkreśliłem o co mi chodzi, ale widać że są mądrzejsi. :shock:

 

@Marx, @stan07 - Właśnie dokładnie o to mi chodzi, dobrze że są jeszcze osoby, które orientują się w ofercie i znają sprawę (bez sarkazmów).

 

Drogi OrangeEkspert czekam na twoją odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotr N.

Nie jest problem, ale to wiąże się z dodatkowym kosztem - myślisz że Polsat jeśli wersję HD pozwala dodać do oferty to nie za darmo!

To czy kanał jest dostępny czy nie w danym pakiecie decyduje umowa między nadawcą a operatorem i nie oczekuj że da CI ktoś za darmo jakiś kanał.

 

A jeśli chcesz ATM podłącz sobie antenę DVB-T i będziesz miał. Tyle że za dostęp do kanałów DVB-T nie potrzebna była umowa, a na sat szczególnie kanały kodowane muszą podpisać umowy. Za chwilę okaże się że za pakiet podstawowy będą chcieli dodatkową kasę bo abonenci chcą więcej kanałów za free.

Było by lepiej żeby był dostęp do wszystkich kanałów z DVB-T za pośrednictwem satki, ale niestety nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalx1974 - Nie przesadzajmy że kanał ATM Rozrywka tudzież TV6 czy Puls 2 to wartościowe kanały. Szczerze mówiąc nie oglądałem jakiś szczególnych programów na tych kanałach, ale zakładam iż z czasem może być lepiej z ich ramówką i dla wygody widziałbym je w podstawowym Orange. Z tego co się orientuję Pan Solorz czy też Pan Dębski nie robiliby problemów z udostępnieniem kanałów, bo byłby to dla nich dodatkowy zasięg i źródło dochodów z reklam. Polsat nie udostępnia tylko kanałów sportowych innym. W końcu ATM to kanał powtórkowy serialowy, a nie premium.

 

Natomiast co do dodatkowych kanałów to uważam iż jakiś standard powinien obowiązywać - tz. masz kanał w wersji SD - masz odpowiednik w HD. Teraz, gdy ma się TV z full HD to dobrze byłoby mieć obraz o najwyższych parametrach jakie są możliwe. Nie ma co ukrywać że telewizja satelitarna w dzisiejszych czasach to już żadna nowość i można wymagać chociaż tych podstawowych kanałów w HD.

 

Polsat HD, Polsat Sport News i TV6 mogliby bez problemu dodać, ale te kanały są w pakiecie Comfort+... - wyższa półka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj tylko jedno standardy w naszym kraju są niestety inne. Widać po kodowaniu kanałów. Zobacz ile kanałow HD jest niekodowanych w Niemczech już nie wspomnę o jakości bitrate.

 

Po jakim czasie od podpisania nowej umowy powinny MINI MINI+HD i EUROSPORT HD zaświecić w podstawowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomPL - Specjanie podkreśliłem o co mi chodzi, ale widać że są mądrzejsi. :shock:

@Marx, @stan07 - Właśnie dokładnie o to mi chodzi, dobrze że są jeszcze osoby, które orientują się w ofercie i znają sprawę (bez sarkazmów).

To telefon voip nie zalicza się do stacjonarnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomPL - Specjanie podkreśliłem o co mi chodzi, ale widać że są mądrzejsi. :shock:

@Marx, @stan07 - Właśnie dokładnie o to mi chodzi, dobrze że są jeszcze osoby, które orientują się w ofercie i znają sprawę (bez sarkazmów).

To telefon voip nie zalicza się do stacjonarnych?

Oczywiście że nie. Z voip możesz korzystać gdziekolwiek, stacjonarny jest związany z konkretnym gniazdkiem. I w orange znając login i hasło możesz sobie ich voip skonfigurować np na komórce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, czy tylko ja jeszcze nie mam TVP ABC i TVTrwam na NTC? Obecnie, na dekoderze SHD85 (ten biały), wciąż nie odbieram tych kanałów, co więcej, nie ma też Jedynki SD i HD. Mniemam, ze jest to spowodowane zrobieniem miejsca na nowe kanały, mimo to - czy mam jeszcze czekać na aktualizację? Można ją "wymusić"? Próbowałem szukania kanałów, wciąż nie działa.

 

PS. Nie mam też TVP Info, ani przez satelitę (brak słaby sygnał) ani na NTC. Jak powinny wyglądać parametry odbioru, by odbierać z satki? I czy dla Bełchatowa możliwy jest odbiór TVP Info przez MUX 3 (Najbliższy gapfiller teoretycznie to na Górze Kamieńsk, tam nie ma info, ale nie odbieram też NTL Radomsko, wiec wnioskuję, że odbieram sygnał z MUXów łódzkich, pytanie: jak sprawdzić?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie powinieneś mieć tego kanału. Ja z resztą też go nie mam. National Geographic HD jest dostępny w wyższych pakietach. W podstawowym musisz się zadowolić wersją SD dostępną na pozycji 28. Podobnie z paczką TVN, HD masz w wyższych pakietach. Osobiście uważam że lepiej jakby już Orange dało te kanały w HD, przecież u nich w ofercie nie ma dekoderów SD, ale weź coś im powiedz... Podpisałeś umowę - dla nich nie istniejesz, ważne, abyś na bieżąco regulował płatności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...