Skocz do zawartości

Nowości w Orange TV – stan aktualny


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ciekawe czy dostaniemy w pakiecie podstawowym Natomial Geographic HD. nc+ całkiem wywala kopię SD z swoich transponderów.

Byłem już w sumie tego pewien, ale wątpliwości wzbudziło we mnie to, że wersja SD nadal jest w ulotce CP. Więc będą musieli zrobić swoją kopię. Pytanie tylko czy tylko dla siebie czy również dla Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak dodawali pojednczy kanał do pakietu podstawowego, to był on tylko dla nowych umów, więc wątpię.

 

Ale z Neostradą było chyba tak, że można było przechodzić na wyższy pakiet niezależnie ile zostało do końca. Czyli zwiększając prędkość mozna było obniżyć cenę (nie można było tylko mieć obecnej prędkości po nowej cenie).

Jeśli to nadal funkcjonuje dla pakietów TV, to możnaby przejść z pakietu podstawowego na Start+ i jednocześnie zmniejszyć opłatę.

 

EDIT: Nawet dobre te ceny, przegapiłem news o ich wprowadzeniu.

Comport+ tańszy o 10 groszy od starego podstawowego (tzn. z maja jak był za 64zł).

 

EDIT2: Nie ogarniam Orange. Z cenników i regulaminów wynika tylko, że sam Start+ kosztuje 9,90zł, a Comfort+ 24zł. Nijak nie mogę się dokoszukać skąd biorą sie ceny 49,80zł za Start i 63,90 za Comfort za całość.

Przy tworzeniu skryptu na stronie chyba ktoś się pomylił i do ceny pakietu nc+ dodawane jest tylko 39,90 zamiast 59,90, dlatego wszystkie ceny są zaniżone o 20zł.

Jak się zaloguje i chcę zmienić pakiet, to już działa prawidłowo, do ceny podstawowej dolicza mi 9,90 i w podsumowaniu nie ma śladu po tych 49,80zł.

Czyli ostatecznie nic ciekawego. To oferta o 10zł droższa od podstawowego, więc migracja do niej wszystkich z podstawowego to całkowite scifi.

Edytowane przez Maker3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa wam ATM Rozrywka ? Jeśli tak to na którym kanale, bo ja nie mogę znaleźć ? No i czy wiadomo coś o Elevenach ? Dzwoniłem ponad tydzień temu do nich , to mówili, że rozmowy są prowadzone, ale to kwestia prędzej tygodni, a wahał się nawet gość z którym gadałem czy nie powiedzieć miesięcy  :-|

Edytowane przez WHydrae
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w technologii SAT nie ma ani Elevenów ani ATM Rozrywka. To jest właśnie minus brania telewizji od nich, jakiś kanał pojawi się w nc+ to tutaj będziesz go miał po kilku miesiącach a i tak nie jest pewne że go w ogóle dostaniesz, tak jak jest z TVN Fabuła. Już nie wspominając o liście kanałów, która jest żałosna, kompletny chaos panuje na niej. No a aktualizacja kanałów zagranicznych to miała miejsce chyba z kilka lat temu bo połowa albo złe nazwy, albo wcale nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy w dobrym wątku piszę, wczoraj u mnie zamiast Disney Channel HD był SuperTenis HD (wer. włoska) na TNT było TVP Info i nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać ze śmiechu. :censored: Po godzinie 14-tej (13.10.2015) wszystko wróciło do "normy" z małym wyjątkiem jest TNT HD :)

Edytowane przez piotrek-podlasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jakiś czas temu pojawił się ten artykuł
https://satkurier.pl/news/120918/kanaly-eleven-wkrotce-w-orange.html

i tu ważny cytat:

 

 

System Viaccess pojawił się wyłącznie na kanale Eleven Sports HD

 

Dziś zaglądam na profil Orange na FB gdzie jeden z użytkowników zadał pytanie o kanały Eleven, odpowiedź byłą następująca:

 

 

Pracujemy nad tym, aby kanał Eleven Sports był w ofercie pakietów TV Orange

 

Czyli co, może będzie, a jeśli tak to tylko jeden ?  I to jeszcze nie główny. Z jednej strony dobrze, że w ogóle się tym zajmują, a z drugiej tym jednym kanałem mnie lekko podłamali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...