Skocz do zawartości

Nowości w Orange TV – stan aktualny


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

qpa1 jaki poziom sygnału pokazuje ci dekoder ? Może to wina ustawienia anteny.

Mi jakimś cudem się przestawiła antena i spadło mi poziom do -40, TVP2 HD zaczęło się ciąć i niknąć a zaraz po przełączeniu był przez chwilę dłuższą nawet czarny ekran. Ustawiłem antenkę z powrotem na -38 i działa normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiek.karolak

U mnie na pewno nie jest to wina ustawienia anteny - sprawdzałem na nboxie i działa normalnie.

A poza tym pojawił by się komunikat o braku sygnału, a nie o braku dostępu. Czy w ogóle ktoś, kto ma czarną kartę ma dostęp do tego kanału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest wszystko ok z sygnałem, wszystkie inne kanały działają. Po prostu na TVP2 HD jest czarny ekran i komunikat w EPG, "Brak dostępu do tego kanału" i po chwili w miejsce tego "informacje niedostępne". Zwykle jak nie ma sygnału to tak jak wspomniał @sebbo14, wyskakuje stosowny komunikat. Podobnie jak dany program jest niedostępny w posiadanym pakiecie, również jest stosowny komunikat. Niestety w tym wypadku nie wiem o co chodzi, podejrzewam, że wina leży po stronie Orange i pewnie nie przypadek, że dotyka ludzi którzy mają nowy dekoder i nowe karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ciągle czarny ekran. Wczoraj przed meczem jeszcze dzwoniłem spytać kulturalnie co oni robią i dlaczego na innych platformach działa a u oficjalnego sponsora euro 2012 nie. Miła pani powiedziała, że problem jest zgłaszany przez wielu użytkowników i technicy ciągle pracują, jakiś problem po ich stronie i nie umiała powiedzieć jaki. Jednak pracują i już wkrótce będzie działał. Może na zakończenie euro się wyrobią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.Jest to oszustwo.Po informacji w "Teleekspresie" sieć tv kablowej Multimedia Polska, dodała podobno TVP1 HD i TVP2 HD także do najniższych pakietów, bez dodatkowych opłat.

 

Jak ktoś ma link do tego wydania teleekspresu to można by pokusić się o przesłanie tego linku do Orange/TP i zapytać się co oni o tym myślą. Można też wysłać do rzecznika Orange pana Wojciecha Jabłczyńskiego, i powiadomić o tym fakcie TVP. Ja obecnie nie mam za bardzo czas na wysyłanie takich maili, jak ktoś by chciał to proszę mnie w tym wyręczyć.

Sam osobiście mogę zająć się tymi mailami w przyszłym tygodniu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Słuchajcie mam dwie sprawy:

 

Niektórzy z Was piszą, że TVP2 HD(UHD88) zaczyna działać, czy działa on w podstawowym pakiecie, czy w "Witaj HD". Pytam bo sam mam ten problem, mam TVP1 HD a 2 niee...

Druga sprawa, chcę wymienić białą kartę Orange TV na tą nową czarną. Nie wiecie czy podczas wymiany potrzebne jest wypełnianie jakiś formularzy zdawczo-odbiorczych? Pytam, bo nie wiem czy muszę osobiście wymienić czy też nie. :)

 

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
To piszcie w tych sprawach do Teleexpressu :) potrzeba dużo zgłoszeń od nas.

http://tvp.info/teleexpress/kontakt

 

Ja wysłałem bezpośrednio do Teleexpressu, chociaż może wyśle jeszcze do redakcji.

 

Wysyłaliście zgłoszenia? Przyłączcie się :) Jak nie to mówcie to może jakąś petycyjkę się strzeli Orange :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja oglądam Orange TV z innego tunera a nie z SHD 85, jak wyświetliła mi się ta plansza to ręcznie przeszukałem ten transponder i mam TVP Seriale, w moim SHD 85 w ustawieniach jest taka opcja wyszukiwanie kanałów. Nie wiem czy w UHD88 jest, ale poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...