Skocz do zawartości

Nowości w Orange TV – stan aktualny


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiły się TVN7 HD, TVN Turbo HD, TVN Style HD i Polsat Sport News. Dodali jeszcze TV Disco. Tutaj więcej http://orangetpsatinfo.tk

Kanały te zostały prawdopodobnie udostępnione tylko posiadaczom telewizji SAT, bo ja mam IPTV i znaleźć ich nie mogę. Za to z Polsatu baaardzo się cieszę :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest u posiadaczy iptv z informacjami o kanale tvn7 bo ja naciskając na pilocie nie mam juz od kilku dni zadnych informacji jaki program jest nadawany ani paska postępu tak samo wchodząc do przewodnika po kanałach tylko w tvn7 sa puste rubryki.

 

Z wprowadzenia Polsatu też bardzo się cieszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nowy dekoder przysługuje w ofercie satelitarnej?

I dlaczego do cho***y nikt do mnie nie oddzwania z http://megaszybki.net/zamow-usluge.html !! Wypełniałem już formularz i wysyłałem SMSa. 2 tygodnie i nic. Na SMS odpowiedzieli, że oddzwonią w ciągu 72 godzin. Tia.. dostałem tyle telefonów, jak nigdy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy dekoder przysługuje zawsze w wypadku kupna pakietów telewizji n. Co do Neostrady Fiber - hmm... powiedzmy, że mam dostęp do informacji z pierwszej ręki i po pierwsze prędkości te, poza pewnymi wyjątkami, osiągalne są co najwyżej w pokoiku na centrali, po drugie sam o siebie zadbaj i zadzwoń na Błękitną (i tak załozenie 40/80 wymaga wizyty technika). W Tepsie takie akcje typu "oddzwaniamy" to jest pic na wodę najczęściej, bo aplikacja rejestrująca te zgłoszenia traktowana jest po macoszemu. Co do tv - jest bardziej opłacalna w wypadku Neostrady Fiber, bo dają gratis 30 filmów na VOD i dorzucają dysk twardy do dekodera...

 

Dla posiadaczy którego pakietu? :read: Starych czy nowych?

 

Wszystkich posiadaczy pakietu podstawowego, nieważne czy jest rozszerzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiek.karolak

Witam.

Posiadam pakiet podstawowy + WitajHD i zauważyłem, że jest dostępny TVP1 HD i Romance TV, a dodatkowo TVN Turbo/Style/7 w HD. Czy te kanały dojdą do tego pakietu na stałe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polsat pojawił się z czego się ciesze, ale pokiełbasiły się dla odmiany kanały naziemnej telewizji cyfrowej. Działają tylko TVP kultura historia info i tvn ntc i to na innych programach niż powinny np. TVP kultura na 1 zamiast na 12. Czy to tylko u mnie takie czary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...