Skocz do zawartości

Nowości w Orange TV – stan aktualny


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba po kablu, niestety rozmowy nie słyszałem i mało wiem na temat tego co masz przyjść. Jest może jakaś specyfikacja techniczna tego dekodera ? Do centrali mam jakieś 150m może 200 więc iptv powinno działać. A i jeszcze jedno jak jest z livebox-em, większe szanse na stary czy nowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

green ninja-Jako pracownik TP wyjaśnij dlaczego nie można skorzystać z pakietu n,jeśli się ma pakiet L.Bo właśnie żaden regulamin tego nie zabrania a jest to wymysł TP,żeby ściągać pieniądze od starych abonentów.I jako pracownik powinieneś sobie zdawać sprawę,że to się zemści bo sporo starych abonentów od was odejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omen77 a dlaczego oczekujesz, że pracownik ma wiedzieć dlaczego szefowie firmy postanowili tak a nie inaczej ? Twoim zdaniem on był na naradach u nich czy też uważasz, że po podjęciu każdej decyzji szefostwo przychodzi do każdego pracownika i mu się tłumaczy ze swoich decyzji ? Przesadzasz trochę zadając takie pytania green ninja. Jakbyś poczytał trochę to sam byś zobaczył, że on też teraz jest niewolnikiem starych pakietów TP i nie może nic z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem prawnikiem, ale na moje oko: nie ma obowiązku bezpłatnego ich rozpowszechniania - jedynie ogólnie ma obowiązek ich oferowania i informowania, że są za darmo z DVB-T. Szczegóły można znaleźć w Art 43 i 43a z ustawy o radiofonii i telewizji (tekst ujednolicony jest na stronach KRRiT i obejmuje już ostatnie zmiany po wprowadzeniu ustawy o wdrożeniu naziemnej telewizji cyfrowej). Polecam każdemu zerknąć samemu, tylko zwróćcie uwagę na pojęcia nadawca i operator - nadawca ma tam napisane, że ma obowiązek udostępnić kanał bezpłatnie operatorowi, operator ma już oferować, ale jak - nie widzę, żeby tam tą kwestię poruszano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wymienić dekoder SHD 85 na UHD 86. Jednak w salonie mówią iż on jest tylko dla nowych klientów. Na infolinii mówią że powinni wymienić. Posiadam technologię satelitarną.

 

Lecz podobno jeszcze nie ma do niego aktualizacji, dzięki której będzie można odbierać te kanały sat.

 

Nie wiadomo kiedy wyjdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo, tylko że konsultanci mówią że mi się należy, a w salonie mówią że dają go tylko dla nowych. Ale, wciąż nie wiem czy jak wymienie go to będzie mi działał bo nie wiadomo czy była już ta aktualizacja. A jak nie była to kiedy będzie? Może już ktoś ma ten dekoder w domu przystosowany pod sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...