Skocz do zawartości

Nowości w Orange TV – stan aktualny


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 2 pytania i proszę o szybką odpowiedź.

1. Czy dekoder UHD 86 jest dostępny tylko w IPTV czy również w SAT

1.Tylko w IPTV. Grupa TP zblokowała software do SAT

2.czy powyższy dekoder jest dostępny w podstawowym pakiecie

2.W pakiecie podstawowym jest dostępny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W Salonach Sprzedaży TP jest już dostępny dysk twardy PVR firmy Sagem. Dysk dedykowany jest do dekodera UHD 86 i wzbogaca jego funkcjonalność o możliwość nagrywania filmów i programów telewizyjnych.

Paramety techniczne:

· Pojemność 160 GB

· Waga 156 g

· Wymiary 104,4x78,6x14mm

Cena dysku PVR wynosi 199 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z mojej dzisiejszej rozmowy z konsultantem wynika, że ten nowy dekoder będzie dostępny zarówno dla opcji iptv jak i przez satelitę. Dowód:

Tomasz P:czyli podsumowując rozmowę:

-przy przedłużaniu umowy mogę wziąć dekoder UHD 86 mimo tego że mam opcję przez satelitę

- przy przedłużaniu umowy mogę wziąć livebox 2.0 zamiast 1.1 Czy wszystko dobrze zrozumiałem?

Jakub Kobberger:tak jest

Tomasz P:w takim razie dziękuję za rozmowę i pozdrawiam

Jakub Kobberger: dziękuję, pozdrawiam

To jest końcówka mojej dzisiejszej rozmowy z konsultantem TP. Pozdrawiam :)

 

Oczywiście rozmowa prowadzona przez livechat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam kilka pytań Mianowicie kilka dni temu do mamy która ma neostrade, dzwoniła konsultantka i po którymś razie namówiła ją na internet 20mb (aktualnie 10mb) za chyba 75zł (aktualnie 92zł) i telewizje od tp, ale tą podstawową bo n mamy osobno.

I tu pojawiają się moje pytania:

- Na jak sprzęt właściwie czekam? rodzicielka pamięta tylko livebox-a ale mówiła, ze konsultantka wspominała o jeszcze innym.

- Czy zaproponowane rozwiązanie przez konsultantkę jest w ogóle możliwe, do końca obecnej umowy ponad rok (13 miesięcy chyba)

- Spotkaliście się z takim spadkiem ceny? Podejrzewam, że dojdzie opłata za livebox-a jeszcze.

Wiem, że troche temat nie taki ale nie za bardzo jest gdzie spytać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Na jak sprzęt właściwie czekam? rodzicielka pamięta tylko livebox-a ale mówiła, ze konsultantka wspominała o jeszcze innym.

Czekasz na dekoder i liveboxa i jeśli opcja przez satelitę to na antenę satelitarną

- Czy zaproponowane rozwiązanie przez konsultantkę jest w ogóle możliwe, do końca obecnej umowy ponad rok (13 miesięcy chyba)

Tak, możliwe - miałem podobny przypadek u mnie w domu.

- Spotkaliście się z takim spadkiem ceny? Podejrzewam, że dojdzie opłata za livebox-a jeszcze.

Spadek ceny jest spowodowany pewnie tym że tp planuje wyzsze prędkości wprowadzać. Za liveboxa chyba jest 5 zł miesięcznie nie wiem nawet coś koło tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do satelity SHD 85. SHD 86 tylko po kablu. Kolega wyżej trochę wprowadził w błąd w sprawie anteny. Jeśli nie została zamówiona to nie będzie wysłana. Trzeba o niej od razu wspomnieć przy zamawianiu usługi bo mi np. nie przysłali i musiałem reklamować. W sumie nie dziwię się bo za podobną na rynku trzeba zapłacić koło 80-100PLN a tu za nie całe 30 jest do dostania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy uważają, że dekoder UHD 86 jest tylko do kablowej, to może niech wejdą na czat tp podaje link:

http://tp.livechatinc.com/licence/13350 ... Dundefined

i niech sami zapytają o to konsultanta

A tutaj jeszcze link do mojej całej rozmowy:

http://tpage.pl/rozmowa.html

Wygląda na to , że coś zmienili w regulaminach.

Pozdrawiam.

 

Co do anteny to trzeba powiedzieć, że ją też chce się zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...