Skocz do zawartości

MTV Germany


gesioo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mastano well, selection with MTV All Nighter: Seriously Vintage it was more of an amateur music, but well, I won’t argue, you won’t see something like this almost anywhere 🤗

About MTV All Nighter: Old School vs. New School I couldn’t handle this, especially modern rap and hip-hop 🫡

I won't say anything about what happened MTV All Nighter: Smoke And Chill 🫣

 

Perhaps such things are not for me, so there is no point in criticizing them, they are already trying to do something new 😌

 

@Sentence I also noticed this, but I will say this, this program presents too narrow a horizon and therefore there is practically no one for them to choose from, but I am ready to thank them that for this program they manage to find something rare :brawo:

if they are ready to look through my small list and find these clips then this would be a good addition 🙃

 

Spoiler

Accept - Midnight Mover | 1985

Axxis - Kingdom Of The Night | 1989

The Hooters - Johnny B. | 1987

Cinderella - Nobody's Fool | 1986

Ratt - Lay It Down | 1985

Dokken - The Hunter | 1985

Slade - Myzsterious Mizster Jones | 1985

Anthrax - Madhouse | 1985

 

+ MTV All Nighter: US Rock - they can take almost any clip from this collection by the way 🤧

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, hgf22593 napisał(a):

Czy w Aaliyah i Rock The Boat jest wciąż błędnie dopisywany Timbaland? 😂

Nie ;)

115964.jpg

 

Jakby co w wykonawcach/tytułach nie grzebałem, więc to co spisałem odpowiada temu, co pokazali na strapach ;)

 

Co do samego bloku All Nighter - myślę, że zależy od sytuacji, są bardziej udane, są mniej udane. Zależy chyba za co się zabiorą - jaką tematykę. Dziś w nocy, gdy zaczęli już jechać alfabetycznie, to trochę się zdegustowałem (pachnie lenistwem), ale powiedzmy, że później się nieco zrehabilitowali. Mały plus ode mnie za klipy Laid Back, Loony, może wskazałbym jeszcze 3-4 interesujące, trochę mało jak na 5 godzin. Ale to nie był po prostu blok trafiający w moje gusta.

 

Oczekiwania wobec Techno Floor są natomiast bardzo duże. Techno to jest techno. Sigala to nie jest techno. Martin Tungevaag to nie jest techno. Jonas Blue to nie jest techno. Calvin Harris to nie jest techno. Jeśli zawalą, to się pogniewamy, bo mam ciekawsze zajęcia na 5 godzin :) Wybrali sobie trudne zadanie, jest niecały miesiąc na przygotowanie.

  • Dzięki 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, subscriber napisał(a):

@mastano well, selection with MTV All Nighter: Seriously Vintage it was more of an amateur music, but well, I won’t argue, you won’t see something like this almost anywhere 🤗

About MTV All Nighter: Old School vs. New School I couldn’t handle this, especially modern rap and hip-hop 🫡

I won't say anything about what happened MTV All Nighter: Smoke And Chill 🫣

 

Perhaps such things are not for me, so there is no point in criticizing them, they are already trying to do something new 😌

 

So, they can't limit itself to only few genres causing viewership. Fortunately, they devote its airtime also to hip-hop music through the week (which is as popular as rock or even more) like Yo! MTV Raps - current playlist & archival series and occasional programmes. The fill a niche treated in Poland very superficially. Hope they be that way and will play more this "amateur music" at nighttime, as you wrote 😎

Edytowane przez mastano
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2024 o 22:15, subscriber napisał(a):

U96 - Club Bizarre [Club Bizarre] | 1995

w kwestii formalnej...

Teledysk ma dwie wersje zakończenia. Ta powyższa jest częściej spotykana. Jednakże na TMF, jak również na MTV grana była wersja z "alternatywnym zakończeniem", że tak to nazwę.

party-ts-snapshot-00-13-06-744.png

U96-Club-Bizarre-Alternate-Ending-1995-M

 

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii teledysku Berri - Sunshine After The Rain – emisja klipu w DF nie zrobiła na mnie specjalnego wrażenia pomimo, iż jest fajnym kawałkiem – grany był już wiele razy na antenie Club MTV i jeśli się nie mylę, także na MTV 90s UK.

Sporo teledysków do Dancefloor wpada ostatnio z tych dwóch anten, dla przykładu: Urban Cookie Collective, Tony Di Bart, Grace – osobiście dla mnie bez entuzjazmu, bo widać że to ktoś z UK trzyma rękę nad tym pasmem niestety.

Wolałbym jakby bardziej dokopali się do archiwów i zaczęli puszczać klipy, które były w pasmach "MTV Dance" i "Dancefloor" w drugiej połowie lat 90-tych na antenie MTV Europe, czyli więcej sceny z NL, BE czy DE. Screeny starych zapów już tutaj wysyłałem, nie będę się powtarzał i zamulał wyświetlanie stron innym.

Dancefloor, to od dłuższego czasu katastrofalne pasmo i tak – mam rację, nie przesadziłem.

Nic nie puszczają co by naprawdę przykuło uwagę – dla mnie ten program zrobił się jak antena dawnego MTV Dance UK.

Jeśli emitują coś z eurohouse czy eurodance, to w koło same powtórkowe teledyski tak jakby oglądało się parę lat temu pasmo "VIVA Los 90" czy całkiem niedawno "MTV All Nighter: Eurodance".

 

Co do ewentualnego zamknięcia anteny MTV Germany, który to temat narzucił @pablo21 – akurat jestem spokojny o tą stację – jest silną marką na pewno w Niemczech i obstawiam, że przez najbliższych parę lat nie grozi likwidacja.

 

W kwestii tego co napisał szanowny @Mariusz Wójcicki – odniosę się do tego w taki sposób – są w Polsce różne grupy odbiorców – jedni wolą prostotę i mają ograniczone horyzonty muzyczne i zaspokoją się radiem RMF FM czy telewizją STARS.TV, czyli tak zwanymi masówkami dla których liczą się słupki słuchalności/oglądalności, zaś Ci drudzy odbiorcy to osoby, które unikają totalnie komercyjnej prostoty i będą wybierać dla przykładu Polskie Radio Program 3, Radio 357 czy szukać muzycznej stacji telewizyjnej, która zaproponuje coś więcej niż tylko szafę grającą z ułożoną playlistą w której co trzy/cztery klipy są wrzucane długaśne reklamy.

Może jestem w mniejszości, ale dobrze mi z tym i wolę pozostać przy antenie MTV Germany, która w przypadku paru programów zaspokaja moje wygórowane potrzeby niż oglądać STARS.TV, która puszcza tak przewidywalne klipy i często w tak słabej jakości, że dla mnie jako konesera i zbieracza od wielu wielu lat klipów, które już dawno miałem zarchiwizowane na dyskach DVD, jest to stacja słaba dla tak wymagających osób jak ja i przepraszam że tak dobitnie, ale STARS.TV co najwyżej mogę włączyć jak sobie w domu zrobię jakąś prywatkę i zaproszę gości i przy napojach i chipsach będziemy poruszać luźne tematy.

 

W kwestii tego co napisał @Mr. Orbita odnośnie archiwów MTV – mam identyczne spojrzenie – również mógłbym być tam zatrudniony za free byleby mieć dostęp do tych ogromnych zbiorów klipów. Takie zboczenie, ale my to rozumiemy... ;)

 

A teraz chciałbym najserdeczniej podziękować osobom, które zaangażowały się i umożliwiły mi obejrzenie ostatniego wydania Dancefloor, PartyZone i Chill Out Zone, także bardzo dziękuję @Mr. Orbita, @Yanislav, @subscriber – jesteście niesamowici i macie u mnie dług wdzięczności.

Jeśli zajdzie z Waszej strony jakaś potrzeba, życzenie – piszcie do mnie na priv... ;)

 

From this place I would like to thank an irreplaceable person - @That Fil - Thank you for continuing my video request on PartyZone, I think you satisfied not only me, but also a large group of recipients who have also been waiting for these clips for many years...

Thank you with all my heart... ❤️

 

@marro tutaj poruszył ciekawą kwestię odnośnie klipu "Club Bizarre" – dodam od siebie, że w maju 1995 roku był on bardzo często gościem na antenie MTV Europe – zarówno puszczany nocą, w listach przebojów i w pasmach porannych, popołudniowych i w programach "MTV Dance" czy "MTV's Party Zone". Oprócz wybitnych dźwięków, najbardziej do mnie przemawia ten teledysk – jak na połowę lat 90-tych, był on kapitalnie zrobiony, mocno futurystyczny jak na tamte lata.

Kiedykolwiek pojawiał się na antenie, to towarzyszyły mi niesamowite emocje z nim związane, a międzyczasie gdzieś już do mnie i do widzów docierały wieści, że niebawem MTV zostanie zakodowana - takie skojarzenia m.in. z tym teledyskiem...

Obok "Club Bizarre" katowany też był na antenie "Move Your Ass!" w tym samym czasie. Warto byłoby przypomnieć owy klip Scootera...

Pomimo, że stację zakodowali dopiero 3 lipca, to już od pół roku przynajmniej były plany o zakodowaniu i ten termin był kilka razy przekładany.

 

Co do pasma MTV All Nighter: Techno Floor – również z mojej strony mam duże oczekiwania i albo już teraz wezmą się w garść i solidnie przygotują się na ten 5 godzin, albo totalnie s[beep]ą sprawę i polecą klipy na odwal się. Pojęcie Techno jednak zobowiązuje – nie wyobrażam sobie, żeby mieli puścić Daft Punk, The Chemical Brothers czy nawet Underworld, które ogólnie rzecz ujmując są postrzegani jako nurt muzyki elektronicznej. Nie wyobrażam sobie też takich wykonawców jak Paul Van Dyk, Cosmic Baby czy Kai Tracid, bo to zdecydowanie muzyka Trance.

Z gatunkiem House też trzeba być ostrożnym i nie mylić wykonawców House z czystym Techno.

Np. kultowy "Don't You Want Me" Felixa to muzyka house z lekką nutką trance, a Josh Wink, to czysta muzyka house.

Mam problem np. z Aphex Twin czy ze Sven Vath – źródła niektóre podają, że to wykonawcy Techno, ale AT kojarzony jest bardziej z elektroniką, a Sven Vath, to już w ogóle dla mnie specyficzny gość – a to techno, a to house, a to elektronika, a to nawet trance i chill out jeśli nawet chodzi o "L'Esperanza".

Na pewno do gatunku techno zaliczyłbym takich wykonawców jak: Jam & Spoon, Westbam, Members Of Mayday z tego niemieckiego podwórka komercyjnego, ale warto też pamiętać o niszowych wykonawcach techno, którzy wymieniani są w teledysku "Hyper Hyper" Scootera, a nawet niektóre klipy wypisałem w moim "Request", które pojawiały się na antenie VIVA Housefrau.

Oczywiście obracam się wokół lat 90-tych i sceny głównie niemieckiej, ale też trzeba sięgnąć po korzenie i też po lata 2000 gdzie to techno dalej istniało, ale mocno inne gatunki wbijały się do tego nurtu.

Też należy być ostrożnym i zauważyć fakt iż taka Marusha, Dune czy Mark 'Oh, to podobno ogólnie rzecz ujmując muzyka techno, ale są oni głównie postrzegani jako niemiecka scena Rave.

Scooter, to też podobno techno, ale mocno komercyjne - jakby patrzeć dokładniej - jest to Rave/Happy Hardcore.

Także sam jestem ciekaw jak to nocne pasmo przygotują – czy techno będzie pojęciem drugorzędnym i spotkamy tak wykonawców Trance, Rave, House, Ambient itd., czy jednak będą to wykonawcy mocno wyselekcjonowani i najbardziej kojarzeni z czystym gatunkiem Techno. Miejmy nadzieję, że się nie zawiedziemy... :)

 

Tutaj dorzucam zapa tych najważniejszych dla mnie klipów z ostatniej emisji PZ:

01.png

  • Dzięki 3
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotr G. napisałeś bardzo długo i ładnie ale akurat mojej wypowiedzi kompletnie nie zrozumiałeś. Napisałem jedynie, że w Polsce nie ma brania na takie granie jakie serwuje w niektórych pasmach MTV Germany. Tak po prostu jest. Nie napisałem przy okazji, że proszę oglądać STARS bo to najlepsza telewizja muzyczna świata. Więcej, akurat w tutejszym wątku nigdy oglądania STARS bym nie polecał bo jesteśmy z innych światów. Więc wszystkie wycieczki personalne jak to STARS jest fatalna to nie w tym wątku :) 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś może wrzucę playlistę rzadkich klipów muzyki tanecznej które gościły na brytyjskiej liście mtv hitlist uk w latach 94-96 a niestety nigdzie nie ma tych klipów w dobrej jakości gdyż większość ostatni raz była wyemitowana po raz ostatni właśnie w Mtv hitlist uk 😐 Chyba ostatnia nadzieja w Dancefloor i PartyZone

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

Hello everyone 🙃

 

Unfortunately, my streaming was glitchy this week and I couldn’t record Alternative Nation, Rockzone and Headbangers Ball, if anyone has their playlists, I will be glad that you publish them here 🥲

 

wszystkiego najlepszego 😇

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The beginning of Party Zone it's just some kind of masterpiece 🤧😇

and the first two clips are at the beginning Chill Out Zone, just showed for @mastano 😁

Thank you @That Fil it was cool episodes 😃

===========

DF.png

Dancefloor, MTV DE, 11 V 2024

Timmy Vegas & Bad Lay-Dee - Another Dimension | 2008
Gorgon City - Voodoo | 2023
Zhu - In The Morning | 2016
James Doman - Everything's Gonna Be Alright | 2008
Olav Basoski Feat. Michie One - Waterman | 2005
Super Mal Feat. Luciana - Bigger Than Big | 2007
Angel City Feat. Lara McAllen - Love Me Right [Love Me Right] | 2003
Dina Caroll - Ain't No Man [So Close] | 1992
Billie Ray Martin - Your Loving Arms [Deadline For My Memories] | 1995
Strike - U Sure Do [I Saw The Future] | 1995
Alex Party - Don't Give Me Your Life [Alex Party] | 1995
Ice MC - It's A Rainy Day [Ice'N'Green] | 1994
2 Unlimited - The Real Thing [Real Things] | 1994
Betty Boo - Where Are You Baby? [Boomania] | 1990
Soul II Soul - A Dream's A Dream [Vol. II: 1990 - A New Decade] | 1990

===========

pz.png

Party Zone, MTV DE, 11 V 2024

Perpetual Motion - Keep On Dancin' (Let's Go) | 1998
DJ Looney Tune - Workstation | 1998
Talla Meets Tom Wax - NRG | 1998
DJ Tomcraft - The Circle | 1998
T2 - 8:15 To Nowhere | 1998
Taucher - Science Fiction | 2000
Angelic - It's My Turn | 2000
Agnelli & Nelson Feat. Aureus - Holding On To Nothing | 2004
Sinéad O'Connor - Troy (The Phoenix From The Flame) | 2002
The Thrillseekers Feat. Sheryl Deane - Synaesthesia (Fly Away) | 2000
Nalin I.N.C. - Planet Violet | 1997
Agoria - Stereolove [Blossom] | 2004
Egoexpress - Genau So [Foxy] | 1996
Westbam - Beatbox Rocker [We'll Never Stop Living This Way] | 1999
Tok Tok vs. Soffy O. - Day Of Mine (Ludicrous Idiots) [Tok Tok vs. Soffy O.] | 2002
Didier Sinclair & DJ Chris Pi - Heavenly | 2005
Shadow Child & Doorly - Climbin' (Piano Weapon) | 2014
Redlight - Ride That Thing [Active] | 2018
Booka Shade - Love Inc [Eve] | 2013
Faithless - Music Matters [To All New Arrivals] | 2007
Erick Morillo Feat. Audio Bullys - Break Down The Doors [The 2 Sides Of My World] | 2004
DJ Hype Presents The Ganja Kru - Super Sharp Shooter | 1996
Purity - Bullets For Words | 1998
Asian Dub Foundation - Flyover [Tank] | 2005
Ms. Dynamite & Shy FX - Cloud 9 | 2013
B. Traits Feat. Elisabeth Troy - Fever | 2012
The Chemical Brothers - Swoon [Further] | 2010
Midfield General - Disco Sirens [General Disarray] | 2008
Vitalic - Stamina [Rave Age] | 2012
Digitalism - Idealistic [Idealism] | 2007
Riton & Primary 1 - Radiates | 2009
Fischerspooner - Never Win (Mirwais Remix) | 2005
LCD Soundsystem - Tonite [American Dream] | 2017

===========

cz.png

Chill Out Zone, MTV DE, 11 V 2024

Andy Williams - Music To Watch Girls By [Born Free] | 1967
Astrud Gilberto - The Girl From Ipanema [Taken From Get Yourself A College Girl] | 1964
Autechre - Gantz Graf | 2002
Black Dice - Treetops [Creature Comforts] | 2004
Helge Schneider - Das Mӧrchen Lied [Out Of Kaktus] | 2003
Alexander Marcus - Papaya [Electrolore] | 2008
Mark Snow - The X-Files Theme [Songs In The Key Of X] | 1996
Bjӧrk - Hyperballad  (Post) | 1995
Luke Slater - Freek Funk [Freek Funk] | 1997
Lo-Fidelity Allstars - Vision Incision [How To Operate With A Blown Mind] | 1998
Barnes & Barnes - Fish Heads [Voobaha] | 1980
Future Sound Of London - We Have Explosive [Dead Cities] | 1997
Wauvenfold - Stab [On The Blink EP] | 2001
Spacer - Pseudomorph [Sensory Man] | 1997
Indian Ropeman Feat. Shahin Badar - 66 Meters [Elephant Sound] | 1999
Towa Tei Feat. Kylie Minogue & Haruomi Hosono - GBI (German Bold Italic) [Sound Museum] | 1997
The Shamen - Heal (The Separation) [Axis Mutatis] | 1996
Spiral Tribe - Breach The Peace [Spiral Tribe Sound System] | 1992
Size 9 - I'm Ready | 1995
Ultramarine - Hooter (Carl Craig Remix) [Barefoot EP] | 1994
South Connection - E-Shock [South Connection] | 1996
Funk D'Void - Diabla [Dos] | 2001
Ernest Saint Laurent - Clumsy Lobster [Ernest Saint Laurent] | 2001
Les Rythmes Digitales - Sometimes [Darkdancer] | 1999
Nocca - Oui, Je T'Aime [Out Toutes] | 2000
Implusion - The Trip [Love Addict] | 1999
Monika Kruse - Morgana [Change Of Perception] | 2008
Colder - Wrong Baby [Heat] | 2005
Rouge Rouge - L'Amour [Ce Soir, Aprés Diner] | 2003
 

Edytowane przez subscriber
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości rzut okiem w tym tygodniu

 

MTV 80s (2024-05-11 22:00)
Paul Young - Love Of The Common People (No Parlez, 1983)
Europe - The Final Countdown (The Final Countdown, 1986)
AC/DC - You Shook Me All Night Long (Who Made Who, 1986)
Phil Collins - Against All Odds (Against All Odds O.S.T., 1984)
--- Reklamy ---
Depeche Mode - I Just Can't Get Enough (Speak & Spell, 1981)
David Bowie & Mick Jagger - Dancing In The Street (1985)
Madonna - La Isla Bonita (True Blue, 1987)
--- Reklamy ---
Queen - I Want It All (The Miracle, 1989)
Rick James - Super Freak (Street Songs, 1981)
Kate Bush - Running Up That Hill (Hounds Of Love, 1985)
Jan Hammer - Theme From Miami Vice (Miami Vice O.S.T., 1985)
--- Reklamy ---
Erasure - A Little Respect (The Innocents, 1988)
Camouflage - Love Is A Shield (Methods Of Silence, 1989)
Richard Sanderson - Reality (La Boum, 1980)

 

MTV 90s (2024-05-11 23:00)
Foo Fighters - Big Me (Foo Fighters, 1996)
Die Toten Hosen - Wünsch Dir Was (Kauf Mich!, 1993)
Nirvana - Heart-Shaped Box (In Utero, 1993)
--- Reklamy ---
Madonna - Don't Cry For Me Argentina (Evita O.S.T., 1996)
Blur - Song 2 (Blur, 1997)
*NSync - Bye Bye Bye (No Strings Attached, 2000)
--- Reklamy ---
Green Day - Basket Case (Dookie, 1994)
Oasis - Wonderwall ((What's The Story) Morning Glory?, 1995)
Ricky Martin - Livin' La Vida Loca (Ricky Martin, 1999)
Freundeskreis feat. Joy Denalane - Mit Dir (Esperanto, 1999)
--- Reklamy ---
Snap! - The Power (World Power, 1990)
Rednex - Wish You Were Here (Sex & Violins, 1995)
Spice Girls - Viva Forever (Spiceworld, 1998)

 

MTV 00s (2024-05-12 0:00)
Nelly feat. Kelly Rowland - Dilemma (Nellyville, 2002)
Michael Mittermeier vs. Guano Babes - Kumba-Yo! (2001)
Nickelback - Rockstar (All The Right Reasons, 2006)
--- Reklamy ---
Eko Fresh feat. Valezka - König Von Deutschland (König Von Deutschland, 2003)
The Streets - Dry Your Eyes (A Grand Don't Come For Free, 2004)
Tomekk feat. Kurupt, G-Style & Tatwaffe - Ganxtaville Part 3 (2003)
--- Reklamy ---
Kylie Minogue - Slow (Body Language, 2003)
Sum 41 - Fat Lip (All Killer No Filler, 2001)
Enrique Iglesias - Hero (Escape, 2001)
Texas Lightning - No No Never (Meanwhile, Back At The Ranch, 2006)
--- Reklamy ---
Melanie C - I Turn To You (Northern Star, 2000)
Maroon 5 - This Love (Songs About Jane, 2004)
Santana feat. Wyclef Jean & Product - Maria Maria (Supernatural, 1999)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. Orbita dziękuję za playlisty 😉

In general, it’s funny to see a clip Santana Feat. Wyclef Jean & Product - Maria Maria from the 90s in the 00s 🙄 as well as the clip NSYNC - Bye Bye Bye from 2000 in the 90s 🤨

they need to unwind this confusion somehow, apparently someone by mistake added these clips there to the music video database and they are actually reproduced there 🫠

 

what about MTV All Nighter, thank you for the interesting selection and I was really looking forward to the video for Katrina & The Waves - Love Shine A Light :jupi:

============

allnighter.png

MTV All Nighter: Eurovision Hits, MTV DE, 12 V 2024

Celine Dion - Ne Partez Pas Sans Moi | 1988
Gina G - Ooh Aah... Just A Little Bit [Fresh] | 1996
Dana International - Diva [Free] | 1998
Loreen - Euphoria | 2012
Måns Zelmerlöw - Heroes (Lyric Video) | 2015
Olly Alexander - Dizzy | 2024
Lordi - Hard Rock Hallelujah [The Arockalypse] | 2006

Little Big - Uno | 2020
Sonia - Better The Devil You Know [Better The Devil You Know] | 1993

Bucks Fizz - Making Your Mind Up [Bucks Fizz] | 1981
ABBA - Waterloo [Waterloo] | 1974
Katrina & The Waves - Love Shine A Light [Walk On Water] | 1997
Lena Meyer-Landrut - Satellite | 2010
Isaak - Always On The Run | 2024
Scooch - Flying The Flag (For You) | 2007
Sertab - Everyway That I Can | 2003
Love City Groove - Love City Groove | 1995
Johnny Logan - What's Another Year | 1980

Imaani - Where Are You | 1998
Käärijä - Cha Cha Cha | 2023
Stefan Raab - Wadde Hadde Dudde Da? | 2000
Helena Paparizou - My Numner One [My Number One] | 2005
Precious - Say It Again [Precious] | 1999
Alexander Rybak - Fairytale [Fairytales] | 2009
The Rasmus - Jezebel [Jezebel] | 2022
No Angels - Disappear | 2008
Duncan Laurence - Arcade | 2019
Niamh Kavanagh - In Your Eyes | 1993

Texas Lightning - No No Never | 2006
Hooverphonic - The Wrong Place | 2021
Sam Ryder - Space Man | 2022
Alvan Feat. Ahez - Fulenn | 2022
Netta - Toy | 2018
Jamala - 1944 [1944] | 2016
Slimane - Mon Amour (Meya Rework) | 2024
Ell & Nikki - Running Scared | 2011

Bill Whelan - Riverdance | 1994
Charlotte Nilsson - Take Me To Your Heaven [Charlotte] | 1999
Jamie-Lee Kriewitz - Ghost | 2016
Mimicat - Ai Coração | 2023
Guildo Horn & Die Orthopädischen Strümpfe - Guildo Hat Euch Lieb! | 1998
Mae Muller - I Wrote The Song | 2023
Remo Forrer - Watergun | 2023
Lum!x Feat. Pia Maria - Halo | 2022

Max - Can't Wait Until Tonight | 2004
Kalush Orchestra - Stefania | 2022
Blas Cantó - Voy A Quedarme | 2021
James Newman - Embers | 2021
Måneskin - Zitti E Buoni | 2021
Conchita Wurst - Rise Like A Phoenix | 2014
Jedward - Lipstick [Planet Jedward] | 2011
Reiley - Breaking My Heart | 2023
Emma Muscat - I Am What I Am | 2022
Montaigne - Technicolour | 2021
Teya & Salena - Who The Hell Is Edgar? | 2023
S10 - De Diepte | 2022
Alekseev - Forever | 2018

Angelina Mango - La Noia | 2024
Alessandra - Queen Of Kings | 2023
Victoria - Growing Up Is Getting Old | 2021
Daði Og Gagnamagnið - Think About Things | 2020
Frans - If I Were Sorry | 2016
Francesco Gabbani - Occidentali's Karma | 2017
Equinox - Bones | 2018
Ben Dolic - Violent Thing | 2020
Destiny - Je Me Casse | 2021
Saara Aalto - Monsters | 2018
Barbara Pravi - Voilà | 2021

Mikolas Josef - Lie To Me | 2018
Jeangu Macrooy - Birth Of A New Age | 2021
Laura Tesoro - What's The Pressure | 2016
Levina - Perfect Life | 2017
Michael Schulte - You Let Me Walk Alone [Dreamer] | 2018
Tom Leeb - The Best In Me | 2020
Loreen - Tattoo | 2023
Cascada - Glorious | 2013
Molly - Children Of The Universe | 2014
Anouk - Birds | 2013
Kristian Kostov - Beautiful Mess | 2017

Donatan And Cleo - My Słowianie | 2014

The Common Linnets - Calm After The Storm [The Common Linnets] | 2014
Emmelie De Forest - Only Teardrops | 2013
Ann Sophie - Black Smoke | 2015
Roman Lob - Standing Still | 2012
Twin Twin - Moustache | 2014
Amandine Bourgeois - L'enfer Et Moi | 2013
Loic Nottet - Rhythm Inside | 2015
Elazia - Is It Right [Gallery] | 2014
Lisa Angell - N'oubliez Pas | 2015
Alma - Requiem | 2017
Gromee Feat. Lukas Meijer - Light Me Up | 2018
Frances Ruffelle - Lonely Symphony | 1994
Tali - Fighter | 2024
Malik Harris - Rockstars | 2022
Rosa Linn - Snap | 2022

===========

a little hello from old MTV ☺️

celine.png

===========

LOVE SHINE A LIGHT EVERY CORNER OF THE WORLD 🌐

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wyżej wspomniano, za dwa tygodnie MTV All Nighter: Techno Floor. W opisie do programu napisano: Nie musisz jechać tej nocy do Berghain. Po prostu włącz telewizor i zaczynamy!

Za to 9 czerwca o 1:00 MTV All Nighter: Britpop vs. German Rock. Wg opisu: Co jest jeszcze bardziej ekscytującego niż mecz piłki nożnej pomiędzy Niemcami a Anglią? Pozwól najfajniejszym legendom Britpopu i największym niemieckim rockmanom rywalizować jeden za drugim przez całą noc!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzucam Headbangers Ball z 10 maja, gdyby ktoś chciał się zapoznać. Tylko jedna nowość (pogrubiona) wpadła.

  • DragonForce - Through The Fire And Flames
  • Soulfly - World Scum
  • Alter Bridge - Isolation
  • Korn - You'll Never Find Me
  • Slipknot - Before I Forget 
  • The Sisters Of Mercy - Temple Of Love
  • Dark Funeral - Leviathan 
  • Deftones - Prayers/Triangles
  • Whitechapel - Possibilities Of An Impossible Existence
  • At The Gates - Slaughter Of The Soul
  • Arch Enemy - I Will Live Again
  • Black Sabbath - Loner 
  • Star One Ft. Brandon Yeagley, Adrian Vandenberg - Revel in Time
  • Papa Roach - Getting Away With Murder
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sentence @Mates100065 thank you for the playlists and for trying not to abandon this forum thread 😇😉

===========

rokz.png

Rockzone, MTV DE, 16 V 2024

3 Doors Down - Kryptonite | 2000
Panic! At The Disco - Victorious | 2015
X Ambassadors - Boom | 2019
The Last Shadow Puppets - The Age Of The Understatement | 2008
Maneskin - Zitti E Buoni | 2021
The Killers - Somebody Told Me | 2004
The Rasmus - Rise | 2022
Kraftklub - Ich Will Nicht Nach Berlin | 2011
Foo Fighters - Best Of You | 2005
Enter Shikari - It Hurts | 2023

===========

hb.png

Headbangers Ball Music, MTV DE, 16 V 2024

As I Lay Dying - Electric Eye | 2011
Sepultura - Choke | 1998
Trivium - Entrance Of The Conflagration | 2006
Korn - Thoughtless | 2002
Killswitch Engage - The End Of Heartache | 2004
Metallica - St. Anger | 2003
Dream Theater - The Enemy Inside | 2013
Slipknot - Psychosocial | 2008
Anthrax - Belly Of The Beast | 1991
Judas Priest - A Touch Of Evil | 1991
Ozzy Osbourne - Under The Graveyard | 2019
Mastodon - Iron Tusk | 2004
Tool - Prison Sex | 1993

Edytowane przez subscriber
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DF.png

Dancefloor, MTV DE, 18 V 2024

CamelPhat Feat. Lowes - Easier [Dark Matter] | 2020
Deepest Blue - Deepest Blue [Late September] | 2003
Jealousy - Lucy | 2005
S'Express - Theme From S'Express [Original Soundtrack] | 1988
Crystal Waters - 100% Pure Love [Storyteller] | 1994
MC Sar & The Real McCoy - Run Away [Space Invaders] | 1994
2 Unlimited - No One [Real Things] | 1994
Armand Van Helden - I Want Your Soul [Ghettoblaster] | 2007
Stonebridge Feat. Therese - Take Me Away [Can't Get Enough] | 2004
Freeform Five - No More Conversations [Strangest Things] | 2005
Steve Mac & Steve Smith - Lovin' You More (That Big Track) | 2005
Joey Negro - Make A Move On Me | 2006
Goldfrapp - Ooh La La [Supernature] | 2005
Kraak & Smaak Feat. Ben Westbeech - Squeeze Me [Plastic People] | 2008
Emily Makis & Dux N Bass Feat. Dread MC & T-Man - My Type | 2024

===========

pz.png

Party Zone, MTV DE, 18 V 2024

Tomcraft vs. Sunbeam - Versus | 2000
Andrea Montorsi - History (Remix 2001) | 2001
Antillas Feat. Clannad - I Will Find You | 2002
Oceanlab - Satellite | 2004
Way Out West - Intensify [Intensify] | 2001
Santos - 3-2-1 Fire! [R U Shakadelic?] | 2001
Dr. Motte & Westbam - Love Parade 1998 (One World One Future) | 1998
Faithless - Insomnia 2005 [Forever Faithless - The Greatest Hits] | 2005
Praga Khan - Injected With A Poison '98 [Pragamatic] | 1998
Trance Atlantic Air Waves - Chase [The Energy Of Sound] | 1998
Mory Kanté - Yéké Yéké (Hardfloor Mix) | 1995
The Shamen - Destination Eschaton (Hardfloor Mix) | 1995
Raven Maize - The Real Life | 2001
Mauro Picotto - Evribadi [Now + Then] | 2007
Themroc - Bloodline [Beyond These Things] | 2003
Robbie Rivera - Your Mistake | 2006
Kosheen - Catch [Resist] | 2000
Jennifer Delano - Amsterdam (Looking For A Spot) (Riptide Remix) [Rape The World] | 2009
Jamie Jones Feat. The Egyptian Lover - Galactic Space Bar [Don't You Remember The Future] | 2009
Para One - You Too [Club] | 2014
Tinman - Eighteen Strings | 1994
Wildchild - Renegade Master '98 (Fatboy Slim Old Skool Edit) | 1998
Apollo Four Forty - Charlie's Angels 2000 [Charlie Angels OST] | 2000
Propellerheads - Crash! [Extended Play EP] | 1999
Neo - Ranbo 13 [Elektogram] | 2000
BS 2000 - The Scrappy [Simply Mortified] | 2001
The Young Punx - You've Got To | 2007
The Chemical Brothers - The Salmon Dance [We Are The Night] | 2007
Jungle Brothers - V.I.P. [V.I.P.] | 1999
M.I.A. - Galang [Arular] | 2004
DJ Fresh vs. TC Feat. Little Nikki - Make U Bounce | 2014
Yasmin - On My Own | 2010
Da Click - Good Rhymes [Good Rhymes] | 1998

===========

cz.png

Chill Out Zone, MTV DE, 18 V 2024

Buckshot LeFonque - Breakfast @ Denny's [Buckshot LeFonque] | 1994
Afrika Islam Feat. Tricky - Here Come The Alines | 1996
The Brotherhood - Alphabetical Response [Elementalz] | 1995
Earthling - Nefisa [Radar] | 1995
3 Head - Poem [Blackwater] | 1999
Giardini Di Miro - Given Ground (Alias Remix) [North Atlantic Treaty Of Love EP] | 2006
Alif Tree - Solitude's Song [Spaced] | 2002
Portishead - Only You [Portishead] | 1998
Andrea Parker - The Rocking Chair | 1996
Peace Orchestra - Shining [Peace Orchestra] | 2000
Anjali - Lazy Lagoon [Anjali] | 2000
Donna Regina - Why [A Quiet Week In The House] | 2000
Saint Etienne - Action [Finisterre] | 2002
Gavin Friday - Angel [Shag Tobacco] | 1995
Hal Feat. Gillian Anderson - Extermis | 1997
Enigma - Voyageur [Voyageur] | 2003
Transglobal Underground - Taal Zaman [International Times] | 1994
Bally Sagoo - Dil Cheez - Rising From The East | 1996
Coldfeet - Pussyfoot [Coldfeet] | 1998
DJ Krush - Still Island [Jaku] | 2004
Art Of Noise - Born On A Sunday [The Seduction Of Claude Debussy] | 1999
Laurent Garnier - The Cloud Making Machine [The Cloud Making Machine] | 2005
Molécule - Âriâ [-22.7°C] | 2018
Bedrock - Beautiful Strange | 2001
Atlantic Ocean - Trance-Atlantis | 1999
Dusted - Always Remember To Respect And Honour Your Mother - Part One (Euphoric Edit) | 2000
Bobo In White Wooden House - Travel In My Mind [Cosmic Ceilling] | 1995
BT - Mercury And Solace [Movement In Still Life] | 1999 

  • Dzięki 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello, everyone 😉

I hope you are doing well and are looking forward to tomorrow night and the night from Saturday to Sunday 😇

===========

rokz.png

 

Rockzone, MTV DE, 23 V 2024

Jet - Are You Gonna Be My Girl | 2003
Kings Of Leon - Nowhere To Run | 2024
Maneskin - Supermodel | 2022
The Subways - Rock & Roll Queen | 2005
U2 - Vertigo | 2004
Queen - Was It All Worth It (Lyric Video)
Daughtry - It's Not Over | 2006
Imagine Dragons - Radioactive | 2012
Beatsteaks Feat. Jamie T - Hate To Love | 2017
Bring Me The Horizon - Strangers | 2022
Sportfreunde Stiller - Applaus, Applaus | 2013

===========

hb.png

Headbangers Ball Music, MTV DE, 23 V 2024

Deftones - 7 Words | 1995
Stone Sour - Get Inside | 2002
Pantera - Mouth For War | 1992
Slayer - Ditto Head | 1994
Korn - Make Me Bad | 2000
Gojira - Silvera | 2016
Morbid Angel - God Of Emptiness | 1993
Hatebreed - Perseverance | 2002
Municipal Waste - Sadistic Magician | 2007
Fear Factory - Self Bias Resistor | 1995
Slipknot - Surfacing | 1999
Machine Head - Darkness Within | 2012
Napalm Death - The Kill | 1987
Amorphis - Silver Bride | 2009
Lamb Of God - Ruin | 2003
Black Sabbath - Snow Blind (Live At London's Hammersmith Odeon) | 1978

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DF.png

Dancefloor, MTV DE, 25 V 2024

Ian Van Dahl - I Can't Let You Go [Lost & Found] | 2003
N-Trance - Forever | 2002
Sash! Feat. Stunt - Raindrops (Encore Une Fois) [The Best Of] | 2008
Junior Caldera Feat. Sophie Ellis-Bextor - Can't Fight This Feeling [Debut] | 2010
Funkstar De Luxe With Manfred Mann - Blinded By The Light [Funkturistic] | 2002
Moony - Acrobats (Looking For Balance) [Lifestories] | 2003
Karányi Feat. Judie Jay - I May Be Your Star [Digital Digital] | 2006
Narcotic Thrust - When The Dawn Breaks | 2004
Jupiter Ace Feat. Shena - 1000 Years (Just Leave Me Now) | 2005
Mark Knight Feat. Katherine Ellis - Insatiable | 2006
Jean Michel Jarre - Téo & Téa [Téo & Téa] | 2007
TCTS Feat. K. Stewart - Games | 2014
Fastlane - Something Special (Into You) | 2016
Kris Menace Feat. Black Hills - Waiting For You | 2013
Clean Bandit - Mozart' House [New Eyes] | 2010
===========

pz.png

Party Zone, MTV DE, 25 V 2024

Van Bellen - Let Me Take You (On A Journey) | 1998
Jaydee - Reste Chez Moi | 1998
Elastique Culture - La Muzika | 1998
R.O.O.S - Living In A Dream | 1998
Paralyzer - Bip Bip Bop... | 1997
Dr. Motte & Westbam - Love Parade 2000 (One World One Love Parade) | 2000
Technation - Sea Of Blue | 2001
Veracocha - Carte Blanche | 1999
Gouryella - Gouryella | 1999
Hypno Tek - You Make Me Feel (So Good) | 1997
Yves Deruyter - Back To Earth [2001] | 2091
Perplexer - Church Of House | 1995
Kadoc - The Nighttrain | 1996
T99 - Nocturne [Children Of House] | 1991
No More Ugly Germans - Educate The Masses | 1992
LaTour - People Are Still Having Sex [LaTour] | 1991
Moby - Go [The Story So Far] | 1991
Shades Of Rhythm - Sound Of Eden [Shades Of Rhythm] | 1991
Bizarre Inc. - Playing With Knives [Energique] | 1991
Inner City - Do You Love What You Feel [Paradise] | 1989
DSK - What You Would We Do [Work My Body Over] | 1991
Underworld - Bird 1 [Barking] | 2010
Vitalic - Birds [OK Cowboy] | 2006
High Contrast - Everything's Different [Tough Guys Don't Dance] | 2007
The Chemical Brothers - Elektrobank [Dig Your Own Hole] | 1997
Apollo Four Fourty - Ain't Talkin' 'Bout Dub [Electro Glide In Blue] | 1997
Fabulous Baker Boys - Oh Boy | 1997
Park Hye Jin - Let's Sing Let's Dance [Before I Die] | 2021
Yaeji - Raingurl [EP 2] | 2017
Pirupa - Party Non Stop | 2012
Fono - Real Joy | 2015
Mosca Feat. Katy B - What You Came For | 2012

===========

cz.png

Chill Out Zone, MTV DE, 25 V 2024

Phuture The Next Generation - Times Fade | 1996
Laurent Garnier - Coloured City | 1998
The Innocent - Theme From The Innocent [Taken From X-Mix: Fast Forward & Rewind] | 1997
Buckfunk 3000 - Buckfunk Discotheque [Taken From X-Mix: Fast Forward & Rewind] | 1997
Aphex Twin - Donkey Rhubarb | 1995
Fuse - Substance Abuse [Taken From 3Lux: Techno Video Mix] | 1991
Alec Empire - King Snake [Taken From 3Lux-2: The Non Stop Techno - Trance Video Mix] | 1992
Dave Angel - Bounce Back [Taken From 3Lux-2: The Non Stop Techno - Trance Video Mix] | 1992
Mike Dearborn - Deviant Behaviour [Taken From X-Mix-2: Destination Planet Dream] | 1994
Cenobyte - Destination [Destination EP] | 1994
Slab - Roof Bubble Rumble [Freeky Speed] | 1996
Hans Platzgumer - Stanned [Denial Of Service] | 2001
Microstoria - Sleepy People / Network Down [Snd] | 1997
Hexstatic - Communication Break-Down [Rewind] | 2000
Sofa Surfers - Beans & Rice [Cargo] | 1999
Felix Laband - Run, Alive, Run [Thin Shoes In June] | 2002
DJ Soul Slinger - Musical Section (River Of Action Remix) [Synthetic Pleåsures Volume Two] | 1997
A Guy Called Gerald - So Many Dreams [Black Street Technology] | 1996
Future 3 - The Boy From West Bronx [Stay With...] | 1996
Orbital - Belfast / Wasted [The Best Of Volume EP] | 1995
Oil - Slight Of Hand [Taken From Teachings From The Electronic Brain] | 1996
Spinform - Massage [Dying For Kredd] | 1998
Van Delta - Buildings [Studio Reality] | 2000
Minilogue - Hitchhikers Choice [Animals] | 2006
The Knife - Like A Pen [Silent Shout] | 2006
FC Kahuna - Glitterball [Machine Says Yes] | 2002
Cristian Vogel - 1968.Holes [Station 55] | 2005
Lali Puna - Middle Curse [Scary World Theory] | 2001
Nicolette - We Never Know [Let No-One Live Rent Free In Your Head] | 1996
Björk - It's In Our Hands [Greatest Hits] | 2002

===========

I would like to thank you again @That Fil for such an unusual start Party Zone :jupi: 

I'll be waiting for your surprises again next week 😉

and thank you for digitizing videos from X-MIX, watch them in FULL HD this is wonderful 👍🏼

===========

maybe you can search these clips for Dancefloor & Party Zone 😇

Dune - Electric Heaven (1998)
Bodylotion - Always Hardcore (1998)
Carlos - The Silmarillia (1998)
Kadoc - You Got To Be There (1998)
Morhotronic - So Romantic (1998)
Loop Da Loop - Hazel (1998)
M-Blow - Boom The Bass (1998)
Zycro Meets DJ Silencer - Check It Out (1998)
Mark Van Dale With Enrico - Power Woman (1998)
Amadin - Take Me Up (1993)
Culture Shock - Satisfy The Groove (1994)
Boris - Soiree Disco (1995)
Information Society - Peace & Love, Inc (1992)
Mash! - U Don't Have To Say U Love Me (1994)
X-Tension - Not What You Think (1996)
Balloon - Technorocker (2001)

 

thank you for your attention 😉

Edytowane przez subscriber
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

All Nighter trwa, początek zapowiadał się średnio, ale widzę się rozkręca ;) Na pewno widać, że to nie będzie tylko klasyka. Zobaczymy na koniec jaki był procent rzeczy nowych i starszych. Dość luźne jest też jednak podejście do gatunku - zdecydowanie nie tylko techno.

 

Ale nie oceniajmy zanim się nie skończy, póki co dla ciekawskich bloki 80s/90s/00s ;)

 

MTV 80s (2025-05-25 22:00)
Peter Cetera - Glory Of Love (The Karate Kid Part II O.S.T., 1986)
New Kids On The Block - Hangin' Tough (Hangin' Tough, 1989)
Chris Rea - Josephine (Shamrock Diaries, 1985)
--- Reklamy ---
Van Halen - Jump (1984, 1984)
Diana Ross - Chain Reaction (Eaten Alive, 1985)
Mike Oldfield - Moonlight Shadow (Crises, 1983)
--- Reklamy ---
Joy Division - Love Will Tear Us Apart (Substance, 1980)
Peter Gabriel - Sledgehammer (So, 1986)
Big Country - In A Big Country (The Crossing, 1983)
--- Reklamy ---
The Human League - Don't You Want Me Baby (Dare, 1981)
Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You (The Woman In Red O.S.T., 1984)
Herbert Grönemeyer - Was Soll Das? (Ö, 1988)

 

MTV 90s (2025-05-25 23:00)
The Beloved - Sweet Harmony (Conscience, 1992)
Snow - Informer (12 Inches Of Snow, 1992)
--- Reklamy ---
East 17 - Thunder (Up All Night, 1995)
Sabrina Setlur - Du Liebst Mich Nicht (Die Neue S-Klasse, 1997)
Backstreet Boys - Everybody (Backstreet's Back) (Backstreet's Back, 1997) // wersja dłuższa niż na międzynarodowym 90s
--- Reklamy ---
Spice Girls - 2 Become 1 (Spice, 1996)
Take That feat. Lulu - Relight My Fire (Everything Changes, 1993)
Foo Fighters - Learn To Fly (There Is Nothing Left To Lose, 1999) // wersja krótsza niż na międzynarodowym 90s (bez Tenacious D)
--- Reklamy ---
Madonna - Frozen (Ray Of Light, 1998)
Moloko - Sing It Back (Things To Make And Do, 1999)
Guns N' Roses - Knockin' On Heaven's Door (Use Your Illusion II, 1992)

 

MTV 00s (2025-05-26 0:00)
Manu Chao - Bongo Bong / Je Ne T'Aime Plus (Clandestino, 1999)
Alien Ant Farm - Smooth Criminal (ANThology, 2001)
Die Firma - Die Eine 2005 (Krieg Und Frieden, 2005)
Metallica - Nothing Else Matters (S&M, 1999) // wersja z San Francisco Symphony Orchestra
--- Reklamy ---
Polarkreis 18 - Allein Allein (The Colour Of Snow, 2008)
Lenny Kravitz - I'll Be Waiting (It Is Time For A Love Revolution, 2007)
Ida Corr vs. Fedde Le Grand - Let Me Think About It (2007)
--- Reklamy ---
Samy Deluxe - Weck Mich Auf (Samy Deluxe, 2001)
LeAnn Rimes - Can't Fight The Moonlight (Coyote Ugly O.S.T., 2000)
Kid Rock - All Summer Long (Rock N Roll Jesus, 2008)
--- Reklamy ---
Preluders - Everyday Girl (Girls In The House, 2003)
Beyoncé - Halo (I Am... Sasha Fierce, 2009)
Lily Allen - Fuck You (It's Not Me, It's You, 2009)
Amy MacDonald - This Is The Life (This Is The Life, 2007)

 

Dla MTV 00s albumy dopisałem sam - nie dają tego.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o "Techno Floor", który obecnie nadawany jest, to uczucia jakie mi towarzyszą oglądając pasmo - wkurzenie, rozczarowanie.

Współczesne knoty pomieszane z bardzo znaną klasyką z pasm Dancefloor i Party Zone. :(

Jestem zawiedziony i czekam na jakiś cud, który może się wydarzy... - taka moja naiwność...

Gdyby może Fil przygotowywał to pasmo, to byłoby bardzo dobre, ale to raczej nie jego ręka dotknęła tej nocki...

Edytowane przez Piotr G.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nocne pasmo przygotowane na odwal się - duża część klipów nie ma żadnego związku z muzyką techno.

Żadnych nowości (w sensie klasyki dotąd nieemitowanej) jak na razie nie wpuścili na antenę. Wygląda to tak jakby komputer układał i wrzucił kilka pasm jak DF, PZ, MTV 90s do "jednego worka".

Np. teraz Culture Beat - 100% eurodance. :/

Szkoda, tak zmarnować to pasmo, a było tyle nadziei nie tylko z mojej strony, ale przede wszystkim na fanpage MTV's Party Zone na FB ludzie czekali na program mocno zaciekawieni i zniecierpliwieni...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...