Skocz do zawartości

Echostar DSB-7200 HD & Echostar DVR-7400 HD


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z dobrych informacji - sprzęt jest już dostępny, ale umowy będzie można podpisywać dopiero od 21 października.

Nie mam nawet ochoty go wypakować i przetestować...

 

Tak w ogóle to podjechałem właśnie do jednego z punktów CP i mieli to cudo już u siebie. Oczywiście w umowie tylko na 29 mc. Jestem ciekaw jaką w końcu CP przyślę mi tą umowę, jeżeli na 29m-c to niech spadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie odstrasza to że tuner oferowany jest za dodatkową opłatą 15zł miesięcznie , chodzi oczywiście o EchoStara 7400, i na dodatek jeszcze to wszystko na 29 miesięcy. Konkurencja oferuje dekodery za darmo. A w CP... Kto to kupi na takich warunkach :lol2: ? Szczególnie że sam tuner, że tak powiem "szału nie robi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 15 zł to mogli dać jak takie dekodery były nowością czyli kilka lat temu a nie teraz gdzie to już jest praktycznie standard u konkurencji. Jeszcze mógłbym zrozumieć umowę na 13 m-cy + 15zł ale już bez 149zł albo te 149zł bez tych 15. Ale to co CP zaoferował to jest po prostu ŻENUJĄCE :!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem sobie dekoderek i sprawdziłem co to za cudo. Szczerze mówiąc nic specjalnego.

 

Dostępna pojemność dyskowa to 207GB - 99%.

Czyli część jest zarezerwowana na coś.

 

Grafika ekranowa bez zmian, ale z małymi, aczkolwiek widocznymi udoskonaleniami.

 

U nas będzie jutro....... ale jakoś tłumów sobie nie wyobrażam. Kolejne info... CP będzie sprzedawał tylko własne dekodery... nie będzie echostara i samsunga :/ Będzie własny dekoder HD i HD z nagrywaniem.

Czyli jednak zapowiedzi się potwierdzają :)

 

 

Co do kanałów HD koniecznych do podpsiania umowy na ten dekoder - jednak nie trzeba dobierać kanału/ów HD

 

 

A i wkurza wystająca karta (około 1cm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakbyś podłączył na dwa kable i dwa konwertery (lub twin), to mógłbyś oglądać cokolwiek innego. Popatrz w instrukcji - ustawia się loop-through lub dual na ekranie instalacyjnym.

 

Przy okazji zobacz co robi niebieski guzik w normalnym trybie - zmienia aspect-ratio i działa bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jakbym podlaczyl 2 kable z Twina to moglbym ogladac wszystko, ale w APSie mamy tylko jeden :) A buforowanie można gdzies ustawić, bo nie znalazlem, a to bardzo przydatna funcja, cofnac obraz jak sie chce cos zobaczyc jeszcze raz albo sie czegos nie doslyszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...