Skocz do zawartości

Echostar DSB-7200 HD & Echostar DVR-7400 HD


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że te 15 zł. to forma przejściowa, niedługo 10- te urodziny potem już święta BN a jedno i drugie jest okazją do promocji więc myślę że szybko stanie się normą jednorazowa opłata w granicach stówy i to już by takie straszne nie było a może i nawet okrągłe "O" co by było baaaaaardzo mocną niespodzianką :D

CP musi zacząć mocno atakować bo choć jest największa to nie dowód że tak będzie zawsze bo C+ a i ostatnio N-ka naprawdę dają popalić konkurencji ( szczególnie w segmencie HD ) mimo że brak im takich kanałów, które tylko na CP możemy zobaczyć. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej będzie wziąć Familijny (37,90 zł) + ew. pakiet HD (może kiedyś będzie :lol2: ) + 15 zł. To w granicach 80 zł czyli tanio. Ale myślę że na 10 urodziny + Święta Bożego Narodzenia - szykują OLBRZYMIE PROMOCJE które powalą konkurencję. Naprawdę taki moment CP musi wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ja bym takim optymista nie był, może zrezygnują z tych 15zł za dzierżawę bliżej świąt, ale myślę, że 199zł zostanie, może jak konkurencja zaszaleje to obniżą do 149zł :) Prędzej dadzą rok za darmo, hehe a umowa na 40 miechów. CP stać na takie coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najlepiej wypiwiedz umowę jak najszybciej. Weźmiesz sobie nową na święta z tym dekderem, bo "wymiany" pewnie nie doczekasz, albo jak już to w jakiejś kosmicznej cenie.

 

Też macie tak że po 2-3 dniach DSB-7200 HD gubi liste kanałó z Astry i trzeba na nowo wyszukiwac :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, właśnie przymierzam się do wymiany mojego Echostara 717 na model 7200 HD, przewertowałem forum, ale nie znalazłem informacji na temat bardzo dla mnie istotny - czy jest możliwość tak jak w Echostarze 717 stworzenia sobie listy posortowanych przez siebie ulubionych kanałów (w moim obecnym modelu oprócz zdefiniowanych list kanałów: CP, wszystkie kanały, ..., jest lista na którą mogę powrzucać tylko to co chcę i w kolejności w jakiej chcę mieć), czy ten (7200) dekoder posiada taką opcję czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam chyba narprawde jakies [beep]e pracuja, obecnie mieszkam w UK i nie mam zadnej platformy a powodem jest to ze moja Pani wymyslila sobie ze chce polsat i juz a ja czekam na HD PVR od nich juz miesiac. Mogliby przynajmniej pomyslec tak jak w N i dac mozliwosc wymiany dekodera na inny ale nie, mam nadzieje ze w koncu dostana po [beep]ie od klientow i wtedy sie obudza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z dekoderem Echostar DSB-7200 HD. Po podłączeniu kablem hdmi do telewizora FullHD (plazma Panasonic) sygnał z dekodera jest tylko w rozdzielczości 576p (kabel nowy, sprawdzony; telewizor też....). Czy i jak mogę zmienić rozdzielczość na przynajmniej 720p a najlepiej wymusić 1080. W serwisie Polsatu Cyforwego - brak pomocy- brak wiedzy :cry: .

Proszę Państwa o pomoc :D .

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o odpowiedź na następujące pytanie: Czy dekoder Echostar DSB-7200 HD paczkę kanałów TVP z Astry odbiera bez problemów? Czy jest jeszcze jakaś nadzieja, że Samsung DSB-H370G pojawi się w ofercie CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W następnym tygodniu powinien dojechać Echostarek 7400 :]

Ale znając sieć dystrybucji to i 2 tygodnie można czekać na wydanie...

No i jak słychać coś już bo przecie ile można czekać............ może HD DVR związany jest z nową promocją która ma wejść w tym tygodniu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa o tzw promocji progresywnej:

 

Dekoder Echostar 7400 HD PVR będzie możliwy do dostania tylko w udostępnieniu na następujących warunkach:

149zł aktywacji + comiesięczna opłata z tytułu udostępnienia 15zł/m-c* w umowie na 29 miesięcy

199zł aktywacji + comiesięczna opłata z tytułu udostępnienia 15zł/m-c* w umowie na 13 miesięcy

 

*płatne po okresie promocyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...