Skocz do zawartości

Echostar DSB-7200 HD & Echostar DVR-7400 HD


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam pytanie czysto techniczne. Miałem telewizor kineskopowy LG 29 cali i zamieniłem go na LCD Samsung LE32A450. Mam pakiet familijny jeszcze na Echostarze 616, różnica w odbiorze na kineskopowym i LCD znaczna na +, połączenie EURO.

Wypowiedziałem umowę i chcę wziąć 7200HD albo 7400HD.

I tu mam pytanie - czy i ewentualnie w jakim stopniu polepszy mi się obraz łącząc nowe sprzęty po HDMI?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam juz Echostara 7400 od paru dni i musze powiedziec ze niczego mi nie brakuje.Poprzednio mialem w N recordera takze z funkcja nagrywania i w zasadzie ich funkcjonalnosc byla podobna,Oczywiscie,Echostar jest duzo nowszy i powinien byc lepszy, ale ciesze sie ze przynajmniej nie jest gorszy

Aha ,co do napisow to wyswietla w tych programach ,ktore taka funcje oderuja,tzn mozna ogladac film z dzwiekiem oryginalnym angielskim i miec napisy polskie.Swietna rzecz dla ludzi uczacych sie nangielskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze można dzierżawić w pakietach: Familijny + HBO, Familijny +Relax Mix HBO(ceny 198 zł i 148 zł) oczywiście na 29 m-cy. Nie można go wydzierżawić w pakietach Familijnym, Familijnym + Relax Mix - dziwna polityka CP brak dostępu do dekodera z dyskiem dla większości swoich abonentów. Chyba że na święta to zniosą i to będzie ich wielka świąteczna promocja. Naprawdę totalna porażka, ale mają ok 3 mln. abonentów to mogą świrować -ciekawe jak długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy powinny być tam samo traktowani, przykładowo abonenci C+ dostają praktycznie to samo co nowi klienci.

 

Mam nadzieję, że dekoder będzie w przystępnej cenie, bo jak na razie widzę tylko ten w miarę sensowny, na ten badziew familijny i mini nie mogę patrzeć, więc pozostaje mi jakiś tuner HD, a ten na to wygląda z ulotki będzie w przystępnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...