Skocz do zawartości

Echostar DSB-7200 HD & Echostar DVR-7400 HD


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o odpowiedź na następujące pytanie: Czy dekoder Echostar DSB-7200 HD paczkę kanałów TVP z Astry odbiera bez problemów?

Ponawiam pytanie. Czy nikt z Was na tym sprzęcie nie odbiera kanałów TVP z Astry z częstotliwości 10 862 H?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zostało napisane jest prawdą od dnia dzisiejszego są nowe promocje - warto zaznaczyć, że sprzętu nadal nie ma :brawo:

 

Ceny są takie jak podane wyżej.

Jak to dokładnie wygląda możecie zobaczyć w kompendium (na ostatniej stronie póki co) gdyż oficjalne zawiadomienie nie jest jeszcze dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju minął rok jak jest z polsatem w pakiecie familijnym, umowę przedłużyłem na czas nieokreślony z myślą że zakupię kolejny do domu dekoder z nagrywarką. Czy ktoś się orientuje czy dekodery z nagrywarką będą dostępne i za ile dla abonentów przedłużających umowę. Chciałbym podwyższyć sobie pakiet do Relax/Familijny. Nie wiem, czy czekać czy po prostu nie zrezygnować i już, a potem nie wziąć tego nowego dekoderka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już CP z powrotem zawiesiło sprawę Echostara 7400... . Na chwilę obecną znów nie ma go w ofercie.

Z tego co wiem CP ma zamiar wprowadzić możliwość podmiany dekodera na E7400 dla stałych abonentów, ale na jakich zasadach nikt Ci jeszcze nie powie. Pozostaje czekać aż sytuacja z tym dekoderem się wyklaruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a kiedykolwiek ten echostar byl w ofercie? Przeciez wszedzie na forum jest napisane ze jest nowa promocja ale sprzetu jak nie bylo tak ni ma, poza tym niedawno jak mialem przyjemnosc rozmiawiac z BOKiem powiedzieli jasno i wyraznie ze szczerze watpia aby byla mozliwa wymiana na ten tuner dla obecnych klientow przynajmniej narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a kiedykolwiek ten echostar byl w ofercie? Przeciez wszedzie na forum jest napisane ze jest nowa promocja ale sprzetu jak nie bylo tak ni ma,

Był moment kiedy były podane ceny i warianty dierżawy E7400 (jak napisałem wyżej). Po najnowszej korekcie już ich nie ma. Sprzętu faktycznie fizycznie nie było i nie ma.

 

poza tym niedawno jak mialem przyjemnosc rozmiawiac z BOKiem powiedzieli jasno i wyraznie ze szczerze watpia aby byla mozliwa wymiana na ten tuner dla obecnych klientow przynajmniej narazie.

Domysły osób pracujących w BOKu to rzeczywiście wiarygodne źródło informacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie HD DVR znowu został wycofany z oferty....... a jeszcze nie wszedł :lol2:

Z tego co wiem dekoder ten bardzo tnie. Nie mogą sobie z nim poradzić. Testy? Testy? :roll:

Cyfrowy Polsat za niewielkie pieniądze chce wprowadzić "wielką" technikę :> A Echostarowi widocznie to nie wychodzi? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy u was także (7200 HD) strasznie przycina zone europa... nie wiem czy to wina dekodera czy tego transpondera... gdzie zapodali ostatnio Polsat Film. Co do Echostar'a... aż dziwne przecie to jedna z największych w USA i równie dobrze działająca w Europie firma produkująca dekodery... a do tego głupiego dekodera nie potrafią napisać dobrego FW...?? Dziwne... A może one tylko z nazwy są Echostar :lol2: Przecie to nie Turbo od N'ki... tylko zwykły szary klocek :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w/g informacji z CP od wtorku przyszłego tygodnia rozpoczyna się dystrybucja hd7400[/quote

 

A skąd masz takie informacje? Oby to była prawda. Dosyć czekania. Powinni dawać na razie 7200 a potem gratis wymiana gratis ale to tylko CP. Ja wlaśnie dziś dzwoniłem do CP i pytałem kiedy będzie PVR i uzyskałem odpowiedź że jest w przygotowaniu, bez konkretnej daty.

Też czekam na ten tunerek z wielką niecierpliwością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...