Skocz do zawartości

Yanosik


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Szukałem tematu o yanosiku na forum i nie znalazłem - więc oto jest 🥳

Myślę że taki temat powinien się w tym forum znaleźć - skoro są też tematy o grach, Facebooku, discordzie itd.

I może taki temat na początek - ostatnio yanosik dodał możliwość słuchania "Radia Yanosik" z głosem Piotra Fronczewskiego przez ich aplikację. Co o tym sądzicie?

Z tego co patrzyłem to jak na razie nie nadaje całą dobę, a tylko w określonych okienkach czasowych

Myślicie że to będzie akcja okresowa (na czas wakacji) czy też zostanie na stałe i będzie rozwijane?

Jeśli temat powinien tragić do innej kategorii to proszę administratorów o przeniesienie do właściwego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszyło Radio Yanosik czyli kolejna obok Polskiego Radia dla Kierowców stacja skierowana do osób za kółkiem: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/jak-sluchac-radio-yanosik-glos-piotr-fronczewski-kacper-jeneralski-sebastian-szczesny-artur-gadowski-radio-internetowe

Jak podają Wirtualnemedia głosem stacji jest Piotr Fronczewski. W stacji tej pracuje między innymi Jarosław Wendrowski znany do niedawna z anteny Muzo FM oraz Ola Kutz czyli legendarna prezenterka telewizji TTV.  Ramówka stacji oraz stream są dostępne pod tymi linkami: https://radioyanosik.pl/ramowka/ i http://stream.rcs.revma.com/7vhveccrnquvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie niech będzie tak, że za każdym razem uruchamia się automatycznie. A to jest kompletnie losowe. 

Wolałbym nawet opłacać jakiś abonament, 5 czy 10 zł miesięcznie niż to co jest teraz. 

 

Dopóki tego nie poprawią to wróciłem do aplikacji Rysiek. Jest trochę słabsza ale też da się z niej korzystać. 

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2023 o 09:22, mingo napisał(a):

Fajnie, że się rozwijają ale dobrze jakby "ujarzmili" to radio i dali w opcjach możliwość wyłączenia autostartu. Obecnie to radio czasami się uruchamia po połączeniu z radiem w samochodzie, co jest irytujące. 

Jak wiadomo reklama to dźwignia handlu a więc taki autostart raczej nie zostanie wyłączony bo dzięki temu ograniczy się zasieg Radia Yanosik. Słuch właśnie tej stacji i tam słynny „Franek Kimono" a więc Pan Piotr Fronczewski robi dobrą robotę jako lektor gdyż jego jingle są całkiem dobrze wymyślone :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ma ktoś z was nawigacje firmy NAVITEL? Mam teraz starą nawigację MyNavi 5 z wgraną AutoMapą a że w urlop czeka mnie wyjazd 400 km to pojawił się pomysł by kupić nową nawigację. Zainteresowała mnie Navitel E505 Magnetic na Linuxie z dożywotnią aktualizacją map.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiono ramówkę Radia Yanosik w dni powszednie usuwając powtórkę „Najlepszej 20" z godziny a w zamian poszerzając „Zjazd do bazy" przez co te pasmo zaczyna się teraz o 14:00 a nie o 16:00. Tym samym też pasmo „Wendro na Obrotach" zostało przesunięte z 12:00 na 10:00 zachowując swój czterigodzinny czas trwania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...