Skocz do zawartości

Domokrążcy


Morhun
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkał się ktoś może na terenie Opola Gliwic Katowic z ludźmi którzy chodzą po domach i naciągają starsze osoby na instalacje Nki, Firma teoretycznie ma siedzibe w Gliwicach, nie ukrywam że jest to sparawa dla mnie pilna muszę załapać jakieś namiary na tych ludzi, żeby ukrucić ten proceder bo mi STRASZNIE robią koło [beep] ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To nie dotyczy tylko n. Pozostałe platformy również są oferowane przez tych oszustów. To nieuczciwi dystrybutorzy sprzętu z którymi platformy podpisały umowy na dystrybucję. Ten proceder ma miejsce na terenie całej Polski. Jedną z takich nieuczciwych firm jest SkyNet z Warszawy. Nie wiem czy jeszcze istnieje, miałem z nimi do czynienia 4 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo chodzenie po domach i wciskanie jakiejś platformy nie jest niczym złym. Ale jak wciska się te platformy posługując kłamstwami to już na to są paragrafy. Mówią, że cyfryzują osiedle, gminę, ulicę, blok itp. Jak się od nich nie kupi platformy to za rok nic nie będzie można oglądać. To taki przykład bo różne głupoty wygadują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

U mnie byli raz tacy dwaj. Mówili, że TVP i Polsat przestaną nadawać naziemnie. I nie pozostanie żaden kanał. To było może 2-3 lata temu. I co? Dalej są kanały. Ale i tak ich zmarałem, gdy się dowiedzieli, że mam telewizję cyfrową :lol2: Powiedzieli wtedy, że nasza oferta jest bardziej bogata i dużo tańsza :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by było się kiedyś zabawić i im coś próbować wmówić . Skoro oni kłamią to my ich też możemy trochę okłamać . Jakiś czas temu słyszałem w internecie nagraną rozmowę konsultanta Netii , który próbował namówić do swojej oferty faceta , który twierdził , że nie ma telefonu , tylko on myśli , że dzwoni , a on , że odbiera i wszystko jest za darmo , a do tego internet . :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ostatnio na mojej wsi pojawili się ludzie sprzedający zestawy Cyfry + za 1000 zł co prawda bez negocjacji schodzili na 500 zł ze to niby miala byc taka promocja,ze u nich tak tanio. Moje pytanie jest takie jak to jest z tym domokrąstwem czy Cyfra + prowadzi taka sprzedaz,bo z tego co kojaze to nie, A chcialbym miec 100 % pewnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat pewnie i tak zostanie zamknięty, C+ ma podpisane umowy z takimi firmami, niestety te firmy (np. Abrazo w woj. lubelskim) nie są do końca uczciwe, co innego będzie na zamówieniu, a co innego na umowie. niestety jest jeszcze sporo osób nieświadomych tego co podpisują, myślących, że dostają super ofertę. z tego co pamiętam to oni mają inne promocje niż dostępne w punktach C+. zresztą nie ma co się rozpisywać, trzeba się trzymać z dala od takich akwizytorów i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oficjalnie wątpię by wiedzieli. Tacy oszuści psują tylko markę platformom. Liczy się dla nich tylko zysk jaki będą mieli z każdej sprzedanej sztuki. Nie mają żadnych skrupułów. Wojt@s ma rację, powinno się to zgłaszać na Policję. Żałuję, że sam tego nie zrobiłem. Jak następnym razem natknę się na takich to wysłucham dokładnie co mają do powiedzenia. Te wszystkie bzdury jakie kładą ludziom do mózgów, poproszę o dane (bo te muszą podać) i dzwonię na 997. Trzeba to ukrócić bo przeciętni ludzie nie znają się na telewizji satelitarnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj chodzili u mnie po wiosce i oferowali ofertę cyfry pełny pakiet za 35 zł miesięcznie przez 10 miesięcy sprzęt i instalacja 350 zł nie mówili ze oferują oferty cyfry a telewizje zbiorcza na która zapisało się już 120 osób z czyli prawie jedna trzecia rodzin licząc na budynki w miejscowości. Mówili tez jak im odmówiłem ze za jakiś czas nie będę miał w/ogóle możliwości oglądania telewizji. nie moglem powstrzymać się od śmiechu jak kitował mi przedstawiając ofertę :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kiedys powiedzieli że maja dofinansowanie z gminy na montaż (nie wiem ile chcieli bo nie pozwoliłem im skończyć) ale wyrzuciłem ich na bruk (a własciwie w błoto bo tuz za bramą juz nie ma błota). Takich trzeba z reguły wywalać na pysk. Ileż oni ludzi naciagnęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Właśnie był u mnie kolejny domokrążca proponujący "wymianę anteny na cyfrową". Spisałem go z dowodu (o dziwo mi go dał) i po tym jak powiedział wszystko co miał do powiedzenia oznajmiłem mu, że wezwę Policję i oskarżę go o oszustwo jeśli w ciągu 15 minut nie opuści mojej miejscowości. Specjalnie wyszedłem z ojcem by był świadek, sąsiadka z naprzeciwka również to słyszała. Pilnowałem go, opuścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

firmy te to d2d

 

dla c+ tego typu 'usługi' robią firmy m.in ds-Logic i Log+ ; Sposób dystrybucji jak każdy inny, tylko osoby oferujące dany sprzęt niestety oszukują i naciągają.

Co gorsza nie są to odosobnione przypadki, a raczej standard [ wiadomości mam z pierwszej ręki ]. Kanonem jest obiecywanie polsatu na cyfrze ; informacje, że TVN nie będzie nadawany na polsacie czy n-ce [ rotfl ]. Często można się spotkać, że koszt 'instalacji' i robocizny jest ratalny i oscyluje wokół 1000 i wiecej złotych.

Samowolka przy okreslaniu pakietów dla abonenta. Pół biedy gdy można dodatkowe opcje odłączyć - są promo gdy jest obowiązek utrzymania opcji premium, a człowiekowi na [beep] obiecują opłaty jak za minimum. Potem pani teresce o peselu 20xxxxxxxx przychodzi rachunek jak za zboże.

Zamiast budować pozycje firmy, takimi praktykami, kosztem jednej umowy, niszczą sobie opinie nierzadko u kilkunastu osób potencjalnie zainteresowanych.

 

firmy d2d to parszywe hieny - wczesniejsze komentarze nt. wzywania policji i innych jak najbardziej na miejscu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.

 

Mam do was pytanie: Czy nawiedzają was czasem konsultanci Cyfrowego Polsatu sprawdzający rzekomo oprogramowanie tunera?

 

Ostatnio miałem bardzo dziwny przypadek. Wchodzi gość do domu przedstawia się jako pracownik polsatu i prosi o włączenie kanału 20 a następnie 30. Stwierdza że wszystko jest w porządku. Na pytanie o co chodzi, twierdzi że jakoby w systemie jest wirus i są problemu z pakietami.

Gościowi bardzo się spieszyło i domownicy z tego wszystkiego zapomnieli go poprosić o legitymacje.

 

Zastanawiam się czy nie jest to jakiś złodziejski zwiad przed włamaniem i kradzieżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...