Skocz do zawartości

Polsat Futbol


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja posiadam Relax mix i mam Polsat futbol i jego kopie , sąsiad ma familijny i zamiast Polsat futbol ma napis : dostęp do programu został zablokowany , Ciekawe co teraz czy ("chłyt materkingody"-jak to w skeczu kabaretu ani mru mru)- zadziała i kibice piłki dokopią pakiet sport dla Polsatu futbol , czy nie zadziała i zrezygnują z CP bo na Polsacie sport i Polsacie sport extra od powstania Polsatu futbol nie było żadnego meczu na żywo ! Dziwi mnie tylko jedno : derby Glasgow - najciekawszy mecz ligi szkockiej i jakieś 2 lata temu ten mecz był nawet na TV 4, myślałem ze dziś go dadzą na Polsat sport a tu na Polsat Futbol będzie, ktoś kto ma familijny i jest kibicem futbolu pewnie zmieni platformę lub dokupi PF , ale to jednak nie jest fair wobec Abonentów Familijnego żeby takie "klasyki" nie puszczać na Polsat Sport, mecze: Celtic-Rangers, PSV-Ajax , PSV-AZ , AZ-Ajax , Feyernod-Ajax, Rubin-CSKA , CSKA-Dynamo M., CSKA-Zenit SP, Rubin-Zenit, czy np te ciekawsze mecze z serie A - tak 3 w rundzie - ile to by było 10-15 meczów w sezonie!! Mogli by to dać na Polsat Sport, ktoś powie po to powstał Polsat Futbol żeby tam dawać Futbol - Okej zgodzę się ale z drugiej strony - Polsat sport i Polsat Sport Extra transmituje teraz siatkówkę i przypuśćmy powstaje Polsat siatkówka wkładają go do Relax mix i co wtedy- W familijnym są 2 polsatowskie kanały sportowe na których nie ma 2 najlepiej oglądanych dyscyplin w Polsce - ligi jakie ma Polsat są słabe ale mecze na szczycie tych lig muszą być na Polsat sport a nie na Polsat futbol - ile % abo ma pakiet sport ? niech ktos napisze , chyba że nie ma takiej informacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie na tygodniu powinni dać kilka nowości do ramówki a nie tylko retransmisje.Powinien wrócić magazyn GOL,powinni zrobić magazyn Ligi Europejskiej-skróty,tabele,zapowiedzi itp Jakiś serwis informacyjny raz na dzień albo magazn publicystyczny typu Cafe Futbol ale nie o reprezentacji i PZPN ( ile można tego słuchać! )

tylko o LM i ligach zagranicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioski- nadal flagowym najważniejszym kanałem sportowym w CP

pozostaje najpopularniejszy w Polsce Polsat Sport. Polsat Futbol został uruchomiony ze względu na narzekanie kibiców piłkarkskich,że jest mało piłki a przy okazji można jeszcze na tym zarobić dając go do wyższego pakietu.Tylko dlaczego kibice piłki nożnej muszą płacić więcej za swój kanał a kibice siatkówki nie? 13.90zł to nie duże pieniądze ale w wynikach stacji robią różnicę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalek i Marcin pisza chyba po pijanemu albo dopiero się obudzili i przyśniło im sie ze w Polsacie futbol widzieli mecz Chelsea-Manchester albo Inter-Juventus.

OT: TY nie pisz ze pisze po pijanemu bo w tym momencie mnie obrażasz przecież w tym sezonie kończy się umowa C+ na lige angielska ja tylko wybiegam daleko w przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalek i Marcin pisza chyba po pijanemu albo dopiero się obudzili i przyśniło im sie ze w Polsacie futbol widzieli mecz Chelsea-Manchester albo Inter-Juventus.

Dalej obrażaj innych i prowokuj, to odpowiednie PW pójdzie do kogo trzeba.

Nie bądź taki mądry, bo PF może pokazywać mecz Chelsea - MU dzięki prawom do kanałów klubowych Chelsea TV czy MU TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcin81 Dobrze, że marzenia nic nie kosztują :wink: Nie wierzysz chyba w to, że C+ wypuści od siebie jedną z silniejszych lig w Europie, skoro w międzyczasie wydali także sporą sumę na prawa do jednej ze słabszych lig (tak, tak mówię o naszej Ekstrak(l)asie) :] Już prędzej C+ nie wykupi praw do ligi włoskiej, i to tą ligę najszybciej zobaczymy w CP i Polsacie Futbol.

 

@janusz080 Ale chyba tylko w ramach LM (na żywo) lub podczas retransmisji z kanału klubowego, któregoś z tych zespołów :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcin81 Dobrze, że marzenia nic nie kosztują :wink: Nie wierzysz chyba w to, że C+ wypuści od siebie jedną z silniejszych lig w Europie, skoro w międzyczasie wydali także sporą sumę na prawa do jednej ze słabszych lig (tak, tak mówię o naszej Ekstrak(l)asie) :] Już prędzej C+ nie wykupi praw do ligi włoskiej, i to tą ligę najszybciej zobaczymy w CP i Polsacie Futbol.

 

@janusz080 Ale chyba tylko w ramach LM (na żywo) lub podczas retransmisji z kanału klubowego, któregoś z tych zespołów :]

OT: Słuchajcie mi to wisi gdzie jest taka albo taka liga bo narazie mam i CP i Multipakiet C+ a jak będzie mało to kupie i karte Al Jazeera Sport i będę miał wszystkie ligi także ja tylko wydałem swój osąd na temat niskiej oglądalności PF a WY wyjeżdżacie tutaj z jakimiś fantazjami :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli miałem rację swego czasu - piłka nożna wcale tak mocno nie przyciąga do telewizorów jak niektórym się wydaje :brawo: Może w końcu ludzie wyrosną z tej nieuzasadnionej namiętności do sportu, który tylko w kilku krajach (i nie zawsze obejmujący wszystkie kluby czołówki) jest wart zawieszenia oka. :roll:

Ja tam się cieszę, że nie ma tego kanału w ofercie kablówki, z której korzystam, a zamiast tego mam PSE z rozgrywkami rugby (tak przy okazji - niedługo mecz pomiędzy reprezentacjami Polski i Czech) czy F1 (choć przydałyby się prawa do BTCC czy NASCAR).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...