Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwońcie sobie na infolinie CP i spytajcie o HBO ja przed momentem to zrobiłem i Pani powiedziała że od 1 stycznia będzie HBO, na moje pytanie czemu nie ma nigdzie informacji powiedziała że pojawi się lada moment ponieważ jest jeszcze w przygotowniu oferta cenowa obstawiam jak już wcześniej pisałem czekaja na oficjalny ruch z strony N-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cwaniaków z N krew zaleje

 

Dobrze już, jeżeli ktoś się poczuł urażony, moimi słowami, to przepraszam, wiem ida święta, nie napisałem tego, bo jestem złośliwy, tylko wielu głupot od osób twierdzacych, ze mają N się naczytałem na temat CP, ogólnie myślę o autorach tamtych postów(już nie ma sensu tego przytaczać), że mają jakiś kompleks, ale to ich sprawa. Koniec offtopu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadna podwyżka po prostu kończy ci się umowa na starych warunkach abonamentowaych jak weźmiesz pakiet familijny 37,9 i pakiet muzyka 4,9 to daje nam 42,8 zł kalkulacja prosta

 

Wiem że nie jest to dobry wątek o podwyżkach w CP ale jak już wcześniej nadmieniłem to teraz muszę się odnieść do wypowiedzi kolegi, otóż umowa na czas określony skończyła się w październiku 2006 i przeszła w umowę na czas nieokreślony i do teraz płaciłem 35zł. za familijny i 4,90 za muzykę.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO w Cyfrowym Polsacie

 

 

Infolinia Cyfrowego Polsatu potwierdza wprowadzenie kanałów z pakietu HBO do swojej oferty. Cena za pakiet nie jest jeszcze znana, jednak za kilka dni możemy spodziewać się oficjalnego komunikatu.

 

Cyfrowy Polsat bardzo długo zabiegał o zasilenie swojej oferty kanałami filmowymi premium HBO, co było niewykonalne z powodu podpisanej umowy na wyłączność z Cyfrą+. 1 stycznia 2008, HBO będzie dostępne na wszystkich platformach cyfrowych w Polsce. Nieoficjalnie wiadomo, że cena za pakiet kanałów będzie wynosiła ok. 20zł.

 

źródło:mojehdtv.info

 

http://www.mojehdtv.info/telewizja_hdtv ... sacie.html

 

 

:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cwaniaków z N krew zaleje

 

Dobrze już, jeżeli ktoś się poczuł urażony, moimi słowami, to przepraszam, wiem ida święta, nie napisałem tego, bo jestem złośliwy, tylko wielu głupot od osób twierdzacych, ze mają N się naczytałem na temat CP, ogólnie myślę o autorach tamtych postów(już nie ma sensu tego przytaczać), że mają jakiś kompleks, ale to ich sprawa. Koniec offtopu :)

OK, nie ma sprawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do ceny, 20 zł to maksimum jakie można żądać za HBO. To Cyfra wmówiła wszystkim że telewizja musi być droga. Przy obecnych ilościach kanałów, pakietów dodatkowych i takiej konkurencji jaka obecnie jest na rynku 20 zł za 3 kanały filmowe to i tak dużo, ale myślę że na tyle rozsądnie że przy takiej cenie wiele osób z CP i z N zdecyduje się ten pakiet dokupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli pojawiaja sie inf. na temat HBO w CP! Teraz oficjalna inf na str CP i SK i bedzie pewne na 100% Moje Hdtv poteierdzilo te inf. :lol:

 

Akurat strona CP to ostatnie miejsce gdzie szukałbym świeżego niusa, logo bbc knowledge i lifestyle wciąż złe chyba już od miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do ceny, 20 zł to maksimum jakie można żądać za HBO. To Cyfra wmówiła wszystkim że telewizja musi być droga. Przy obecnych ilościach kanałów, pakietów dodatkowych i takiej konkurencji jaka obecnie jest na rynku 20 zł za 3 kanały filmowe to i tak dużo, ale myślę że na tyle rozsądnie że przy takiej cenie wiele osób z CP i z N zdecyduje się ten pakiet dokupić.

 

W Cyfrze HBO kosztuje 29 zł.W Multimediach 25.Innych sieci nie sprawdzałem ale pewnie jest podobnie wiec Cyfra nikomu nic nie wmówiła.Byc moze kilka lat temu takie wynegocjowali ceny.

W znalezionym w sieci cenniku Wizji z 2001 r. pakiet filmowy z jednym kanalem HBO kosztował 89 zł a więc byl droższy od dzisiejszego komfortowego z pakietem HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwonili do mnie z Cyfrowego Polsatu, aby odnowić starą umowę, przy okazji spytałem się o nowe kanały i tu cytat: Od pierwszego stycznia 2008r. dołączymy kanały HBO, ale jest to jeszcze informacja nieoficjalna. Ma być to prezent Noworoczny. Super !!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czyżbym się mylił i jednak będziemy mili HBO??????????????? :o:o

 

Kurde a może i do mnie dzwonili tylko nie wiem.

 

Edycja RafiX: Połączone dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli z HBO to prawda, to ciekawe czy dodadza to pakietu z Cinemax, czy zrobia nowy ;)

 

Z tego co się orientuje to HBO, HBO2 oraz HBO Comedy muszą być rozprowadzane w jednym pakiecie o nazwie HBO Max Pack. Tak ponoć życzy sobie nadawca tych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że cieszy się większym jeśli nie ma HBO, ale jeśli będą wszystkie kanały (HBO+Cienmaxy) no to mogą tak postąpić, no chyba, że nie podpiszą umowy, ale wtedy nie będzie kanałów. jacek placek: gwaran tuję Ci że będą, ale nie wiadomo kiedy dokładnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W znalezionym w sieci cenniku Wizji z 2001 r. pakiet filmowy z jednym kanalem HBO kosztował 89 zł a więc byl droższy od dzisiejszego komfortowego z pakietem HBO.

Bynajmniej w 2000roku dodatkowa opłata za samo HBO w Wizji TV wynosiła 21.99zł, natomiast przy płatności z góry na cały rok wychodziło jakoś koło 20zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli z HBO to prawda, to ciekawe czy dodadza to pakietu z Cinemax, czy zrobia nowy ;)

 

Z tego co się orientuje to HBO, HBO2 oraz HBO Comedy muszą być rozprowadzane w jednym pakiecie o nazwie HBO Max Pack. Tak ponoć życzy sobie nadawca tych kanałów.

A nie mozna wprowadzic HBO Max Pack osobno (jak np. Bajeczka, Sport itd.) oraz wprowadzic rowniez do oferty Relax Mix Film? ;) Wydaje mi sie ze nie byloby problemow. Przeciez jak ktos chce to zawsze moze wziac osobno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...