Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze i znowu się zaczyna :) . Tak prawdę mówiąc coraz bardziej zaczynam w to wierzyć, że to prawda, ale jednak trochę informacje traktuję te z dystansem. Myślę jednak, że dla HBO coraz bardziej zależy na pojawieniu się w CP, a jak będzie w rzeczywistości zobaczymy może już za kilka miesięcy, bo plotki krążą, a CP może nas w tym i w przyszłym roku tak zaskoczyć jak nigdy, oczywiście pozytywnie. Żeby jeszcze chociaż mieli co najmniej jeszcze jeden tp., może po TPS chociaż jeden im wpadnie :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze sie tez okazac tak ze HBO, HBO2 i HBO Comedy beda sprzedawane razem z Cinemaxem za 15zl. Dlaczego niby Wszystkie platformy nagle mialy Cinemax po 15zł (n wlasnie od stycznia 2008)? moze wtedy nazwa zostanie zmieniona na HBO Max Pack i zostal ustalony razem ze wszystkimi platformami. Takie rozwiazanie bylo by najlepsze gdzyz wszyscy by mieli do niego dostep i by niebylo nazekania dlaczego C+ i CP maja HBO a np. n nie. Jak juz to do wszystkich platform gdyz HBO by sie to bardzo oplacało ze zgledy na potencjalne gorono dodatkowych 1,8 mln abonentow (suma abo CP i n).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu ze snu powinien się obudzić 8), bo wyraźnie ma objawy snu.

 

Natomiast co do samej obecności HBO w CP - według mnie to możliwe, szczególnie, że jest to jednak największa platforma w Polsce. Jesień i zima mogą być w tym roku gorące, bo łatwo można przewidzieć co by się stało, gdyby Cyfra+ straciła 2 filary swojej oferty - wyłączność na HBO i ligę polską. W tym roku w przypadku ligi ta możliwość pojawia się, a wg nieoficjalnych informacji potwierdza się także przy HBO. Wprawdzie wg mnie nie jest to kanał, który jest aż tak wart uwagi, to jednak sądzę, że może bardzo uatrakcyjnić ofertę CP czy też Nki. Ciekawe więc ile pieniędzy włoży Canal+ by uchronić swoje interesy w Polsce. Bo we Francji, gdzie C+ stracił swego czasu ligę francuską to dziś mamy tego w pewnym sensie objawy. No i ciekawe jak na wszystko zareaguje N - czy dołączy również HBO czy nie, bo jak wiemy do tej pory szefostwo N twierdziło, że nie interesuje ich kanał Premium - wg mnie trochę to lekceważące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

I marzenie staje się coraz bardziej realne :) Ale myślę, że CP nie odpuści okazji i doda MaxPack do oferty. Oto kawałek cytatu z mojehdtv.info:

Cyfrowy Polsat podejmował nawet próby prawne, które miały pomóc w szybszym zdobyciu paczki HBO jednak nie przyniosły one wtedy rezultatu.

Co to znaczy? Że CP chciało znaleźć jakiś haczyk na Cyfrę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzięki :wink: Więc jakby teraz CP nie dodał HBO do oferty to by popełnił największe głupstwo w swojej historii :D No ale skoro bili się z C+ o HBO a teraz mają okazję legalnie go zdobyć to chyba jest to "oczywista oczywistość", że HBO będzie już od 1 stycznia Anno Domini 2008 w Cyfrowym Polsacie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wedding TV pojawił się w ofercie, to CP poinformował o tym dopiero po wprowadzeniu tego kanału, więc możliwe, żę już w listopadzie będzie mała niespodzianka, bo jak wiemy CP lubi zaskakiwać. Wejście HBO do CP jest pewne (wiadomo dlaczego), teraz pozostaje pytanie, ile będzie trzeba zapłacić za te kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle lubi zaskakiwać, co jest tajemniczy :D Z Superstacją było podobnie - tyle że dzień przed informowali :lol:

Myślę, że przed 2 grudnia Cyfrowy Polsat nas zaskoczy mile i doda chociaż jeden nowy kanał. N-ka troszkę nastraszyła więc muszą się zabezpieczać :wink: Cztery kanały BBC to wygląda trochę marnie w porównaniu do 9 filmowych N-ki. Panie Libicki, czekamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tych 9ciu filmowych N-ki CP moze dodac 7 (Movies24, FilmBox, Nonstop Kino, Nonstop Kino HD, HBO, HBO2 i HBO Comedy) gdyz nie sa one na wylacznosc. Wracajac do tematu czy HBO sie pojawi w CP. Ja uwazam ze tak gdyz niedodajac tego kanalu CP moze stracic wielu obecnych i przyszlych abo. dodajac je moze pozyskac starych i nowych abo ktorzy moga przejsc z C+ ze wzgledu na nizszy abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Superstacją było podobnie - tyle że dzień przed informowali :lol:

O ile pamiętam to było wiadomo jakieś 2 tygodnie wcześniej ;)

Cztery kanały BBC to wygląda trochę marnie w porównaniu do 9 filmowych N-ki.

Porównanie raczej nie ma sensu, Polsat buduje swoją ofertę od dawna, tak po kawałku. Dla młodej "n"-ki potrzebny był spory "dopalacz", oferta filmowa wyglądała nędznie, a słupki z ilością abo zapewne nie rosły tak szybko jak by chcieli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj pitter, co Ty się mnie tak czepiasz ostatnio? :lol: Ważne jest, że ludzie nie patrzą ile jest teraz kanałów, że najlepsze, najciekawsze. To jest sprawa drugorzędna. Patrzą na to, ile nowych :P Widać to po wczorajszej konferencji N. Abonenci Telewizji Nowej Generacji uradowani nowymi dziewięcioma kanałami. Abonenci Cyfrowego Polsatu są prawie pewni kanałów HBO i TVP i czekają tylko na komunikat Don Bossa - Libickiego :lol: A w Cyfrze prawie załamanie nerwowe - pod uwagę bierze się tylko Dom z Ogrodem, Movies24 i jeszcze 13th Street.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrtomkiewicz napisał:

A w Cyfrze prawie załamanie nerwowe - pod uwagę bierze się tylko Dom z Ogrodem, Movies24 i jeszcze 13th Street.

 

Ale Cyfra+ jeszcze może dodać: Nat Geo Wild, Nat Geo Music, Animax.

 

A czy przypadkiem kanał Dom z ogrodem to nie Patio TV? :?::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, wcale sie nie czepiam :roll:

 

To, że ludzie patrzą na nowe kanały, to widać tylko na Forum :P

Niektórzy by pewnie chcieli codziennie dodatkowy kanał, a po dwóch tygodniach byłby krzyk: mało, chcemy po dwa dziennie! :)

 

Trochę cierpliwości doradzam, nie wszystko na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja osobiście uważam, że powinni wzbogacać, także inne Pakiety w Relax Mix. Jeśli chodzi o HBO, to prawie napewno będzie, tylko pytanie za ile, bo w sumie n-ka też jeszcze nie podała za ile będzie oferować Pakiet HBO, a nawet też nie podała za ile Pakiet FilmBox. Napewno szanse są bardzo duże na HBO w CP od 1 stycznia 2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje ze problem jest gdzie indziej wszyscy chca HBO "n" juz ma polsat zobaczymy a wszystko rozgrywa się o kase czy klient zapłaci i ile bo dana platforma płaci za kazdego klienta a nie za tych co ogladaja i teraz jest prosta kalkulacja czy danej platformie będzie się to opłacac i ilu klientów bedzie chętnych na dany produkt , dlatego nie ma co sie dziwic ze w C+ była cena 29 zł .A tak naprawde to juz jest problem bo jest mniejsza sprzedaż niz zakładano dlatego są wprowadzane ciągle nowe promocje a tłumów nie ma w punktach i to jest wiekszy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...