Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To też nie zmienia faktu. Jaka platforma umożliwia Tobie wykup jakiegoś pakietu na kilka dni? Żadna, niestety trzeba się wiązać z nimi umowami na jakiś określony czas (możliwie najkrótszy w tym przypadku). Chyba, że przygotują jakieś specjalne promocje na przyszłe święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie chodzi mi o kilka dni tylko o cały miesiąc

( w którym to miesiącu jest np.wielkanoc )

Eeee, no też nie doczytałem. :oops: Ale też pisałem, że musiałbyś się dowiadywać u nich i jeżeli będzie to możliwe, to podpisać umowę na możliwie najkrótszy okres. Nie wiem jak Regulamin będzie określał te zasady, tzn. na jaki minimalny okres czasu będzie można wziąć interesujący dany pakiet/opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w BOK... jest totalna olewka... :!::!::!:

11 dni do startu a tam nie wiadomo nic... kiedy... (powiedziano mi że mozliwe będa testy...) za ile (niby cos słyszała że za 25 zł ale nic dokładnego). A jak sie zapytałem jako 4-letni abonent czy są dla nas jakies gratisy (przyrównałem do telefonii komórkowej) stwierdziła że najlepiej dla mnie bedzie zerwać umowe i podpisac nową... hahahah...

NO QRWA PROGRAM LOJALNOŚCIOWY TO MAJĄ THE BEST !! !! !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będą lepszej jakości niż w Cyfrze+ :wink:

W to nie wierz, na dosyle jakość wcale nie jest dużo lepsza, aż się gadać nie chce, Cyfra nie wpłynie już znacząco na jakość techniczną tego kanału a właściwie kanałów. Bez komentarza na temat jakości dosyłu HBO i nie tylko tego kanału, ale to nie ważne o jakie mi inne kanały "biega".

 

Taka uwaga słowna, dario9678: nie pisze się i nie mówi "pisze tutaj", poprawna forma to "tutaj jest napisane".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...