Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, lukx95 napisał:

@MarciniJola Koniecznie musisz mieć teraz ten kanał Extreme Sports? Najlepiej by było jakbyś przy przedłużeniu umowy najbliższym negocjował o pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m i wtedy przy pakiecie Optimum+ jest możliwość samodzielnej aktywacji opcji Dopełnienie do Extra+ za 10 zł/m.

Ja przedłużałem umowę z C+ na Optimum+, miałem normalnie w strefie opcję dopełnienia do Extra a od tygodnia już się nie pojawia :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lukx95 napisał:

@MarciniJola Koniecznie musisz mieć teraz ten kanał Extreme Sports? Najlepiej by było jakbyś przy przedłużeniu umowy najbliższym negocjował o pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m i wtedy przy pakiecie Optimum+ jest możliwość samodzielnej aktywacji opcji Dopełnienie do Extra+ za 10 zł/m.

Ale jak tu wstawić plik pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2021 o 16:50, utede napisał:

Dzwonili z oferta przedłużenia umowy (6miesiecy do końca) i od razu powiedziałem ze nie jestem na ten moment zainteresowany bo stracili ligę angielska i nie wykluczam całkowitej rezygnacji z tv w związku z tym- to typ powiedział ze nic oficjalnie jeszcze powiedzieć nie może ale są w trakcie negocjacji by jednak angielska wróciła do oferty. 
Może i ściema, a może jednak próbują coś ugrać. 

Może wrócić, ale nie na kanały Canal+Sport a jako dodatkowa oferta sportowa PC+ albo serwisu Canal+Online

W dniu 16.12.2021 o 08:55, Vampi napisał:

Opłaca dobrać sobie dodatkowo pakiet FilmBox?
Mam CANAL+, HBO, CINEMAX. Bo słyszałem opinie, że FilmBoxy nie mają dużo do zaoferowania?
Ale sam nie wiem.

Mało osób wie, ale wszystkie filmy od Filmboxów są dostępne w CDA Premium w cenie abonamentu

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

mam w domu C+ na dwoch tv (multiroom). Teraz chcialbym dołożyć 3ci tv dla dzieci. Kiedyś z infolinii dzwonili (z rok temu) że mogę dobrać sobię trzecią kartę za jakieś grosze z najniższym pakietem. Czy taka oferta wciąż istnieje? Interesują mnie tylko podstawowe kanały plus parę dziecięcych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie włączysz bo ich nie ma w C+Online, z TVP są Seriale jak Ciebie to satysfakcjonuje.

 

50 minut temu, PawelTSW napisał:

Superpremium 4k = 134 kanały to bardzo mało? :D

+ naziemnej kilkanaście = 150. Mało? 

On się pytał o ofertę przez internet.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PawelTSW napisał:

Mówi że chce multiroom do 3 pokoju więc jednak mówi o ofercie online dla abonentów 🤓

jaka to jest oferta online dla abonentow? Proszę o jakiś link bo się zgubiłem. Potrzebuje mieć podstawowe kanały plus te z bajkami. Nie mam w tym pokoju doprowadzenia anteny naziemnej, jest tylko koncentryk z SAT i LAN. 

Mam klasyczny multiroom (dwie karty cameleon). Trzeciej na pewno nie dostanę.

Edytowane przez cactus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, PawelTSW napisał:

 

Niedługo ci jedną zabiorą :)

 

Słysze to już od 3 albo 4 lat....

22 minuty temu, PawelTSW napisał:

Tak ciężko zalogować się do c+ online i sprawdzić? 

 

Loguje sie prawie codziennie. Nie mam tam podstawowych kanałów  a z bajkowych jest tylko część.

Edytowane przez cactus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...