Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że konsultant już mocno zorientowany , może już zna ceny pakietów od stycznia i warunki przyszłych promocji...  🤫

Już w sierpniu straszyli podwyżkami od ...grudnia.

😀

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ircios napisał:

Pomyliłeś tematy. Poczytaj odpowiedni wątek o ofertach dla stałych klientów 

Rzeczywiście, mój błąd. Miałem otwarte dwie karty na telefonie i zamknąłem tą z wątkiem dot. Ofert przedluzeniowych, a w drugiej (czyli tej napisałem).

 

 

Edytowane przez kuras_90
Niepełna wypowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, LorDx napisał:

ceny dla tnk przy przejściu abonament są stałe - 12/24 miesiące.

Pytam, ponieważ znajomy mi mowil ze do niego dzwonili z propozycja relax za 19.99 a nigdzie nie widzialem takiej oferty dla przechodzących z karty. 

A jeszcze zapytam czy po przejściu z karty na abonament - na pakiet najnizszy bedzie można po kilku dniach zrobic dopelnienie do wyższego i ewentualnie dobrac jakies pakiety u konsultanta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, goabroad napisał:

Pytam, ponieważ znajomy mi mowil ze do niego dzwonili z propozycja relax za 19.99 a nigdzie nie widzialem takiej oferty dla przechodzących z karty. 

A jeszcze zapytam czy po przejściu z karty na abonament - na pakiet najnizszy bedzie można po kilku dniach zrobic dopelnienie do wyższego i ewentualnie dobrac jakies pakiety u konsultanta?

@goabroad Pisałeś niedawno w jakimś poście, że masz umowę z MR post C+, więc lepiej jak ją przedłużysz. Możesz też dostać ciekawą ofertę specjalną na dodatkową umowę, jak masz właśnie ten stary Multiroom. Przechodzenie z oferty na kartę na abonament odpuściłbym sobie, bo wcale korzystniej cenowo to nie wyjdzie.

Edytowane przez django
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, django napisał:

@goabroad Pisałeś niedawno w jakimś poście, że masz umowę z MR post C+, więc lepiej jak ją przedłużysz. Możesz też dostać ciekawą ofertę specjalną na dodatkową umowę, jak masz właśnie ten stary Multiroom. Przechodzenie z oferty na kartę na abonament odpuściłbym sobie, bo wcale korzystniej cenowo to nie wyjdzie.

Tak mam MR post cyfra. I faktycznie z karty na abonament (mix) wychodzi drozej (pakiet extra+ z c+ MP i eleven wychodzi  jakies 132zl) Byc moze przy przejściu z karty na abonament wybierajac najmniejszy pakiet aby tylko zostac abonentem i potem podwyzszyc pakiet moglo by byc korzystniejsze.

Jako ze mam MR post cyfra to jedynie rozwazam teraz przejscie na  multiroom po sieci skoro miałbym w sumie 2 dekodery za 0 zł. Generalnie nie potrzebuje mieć dekodera w innej lokalizacji wiec i drugiej umowy. 

Bylem tez w punkcie C+ i nadmienilem ze przy przedłużeniu umowy można otrzymać pakiet extra+ za 44.99 to konsultant z uśmiechem stwierdzil ze tak, dla długoletnich klientów sa możliwe takie oferty. Powiedził też, że jak bym przeszedł z karty na abonament na sprzęcie własnościowym np niebieski moduł to bedzie on w przyszłości do wymiany ze wzgledu na zabezpieczenia treści takze chyba ostatecznie zdecyduje sie na MR po sieci tylko szkoda ze nadal dają wifiboxy.....

Edytowane przez goabroad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
7 godzin temu, goldenboy napisał:

Liczę na niespodziankę i nowe kanały w grudniu, chyba najbliżej przy tej wymianie z PB, że pojawia się Polsat Doku HD i Polsat Rodzina HD. Czekam na nowości. ;)

Kup sobie odrazu wór popcornu, który będziesz zajadał podczas reklam, a gdy będzie nadawany program to będziesz spał. 

Jak najdalej z tymi reklamowymi blokami.

 

5 godzin temu, andjaw napisał:

A na tych Polsatach sport na które wszyscy czekają jak na zbawienie 

Czekają i czekają i się nie doczekają. Jak narazie to są bajki o dołączeniu tych kanałów, bo niczym potwierdzone 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym pojawieniu się kanałów tematycznych C+ w PB należy pamiętać też o Eleven 4K. Nie wiadomo na jakiej zasadzie pojawił się on w C+? Może to on jest już częścią tej wymiany? Polsaty Sport Premium, jeśli mnie pamięć nie myli, też zostały w C+ przedłużone nie tak dawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ircios napisał:

Kup sobie odrazu wór popcornu, który będziesz zajadał podczas reklam, a gdy będzie nadawany program to będziesz spał. 

Jak najdalej z tymi reklamowymi blokami.

 

Czekają i czekają i się nie doczekają. Jak narazie to są bajki o dołączeniu tych kanałów, bo niczym potwierdzone 

Ja się tam nie napalam. Jak dalej będą tracić prawa i oferta będzie nieatrakcyjna to jak się umowa skończy to się podziękuje i do widzenia. Krótka piłka. Ślubu my nie brali z PC+

Edytowane przez andjaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...