Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niekoniecznie, nie wiadomo ile czasu C+ udostępni 30 dni za free.

Raczej szybciej niż później to zlikwidują znając postępowanie francuzów.

A z drugiej strony po co płacić komuś 19 zeta jak kupujący może sobie założyć drugie konto na te same lub inne dane?

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tracer10 napisał:

nie wiadomo ile czasu C+ udostępni 30 dni za free.

Raczej szybciej niż później to zlikwidują znając postępowanie francuzów.

Do momentu jak się pojawi Canal+4K , a druga opcja darmowy miesiąc + Canal+4K za 10PLN (testowanie)   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na aplikacje na smart tv samsunga na wszystkie TV, mam samsunga z 2013 roku i z 2018 roku i części nowych aplikacji na starszy TV już nie ma, ponadto np. aplikacja cineman jest tylko na TV od 2015 roku, więc nie spodziewajcie się cudów, ponadto C+ wydał kasę na boxy i będzie je chciał sprzedać lub wydzierżawić, aby mu się wróciła kasa, więc pewnie apka na smart tv pojawi się jak sprzedadzą większość boxów, jak ktoś pisał wcześniej w okolicach 2021 roku, bo dekoder jak pisał lucius ma się pojawić w wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, PIOOLE napisał:

Nie liczyłbym na aplikacje na smart tv samsunga na wszystkie TV, mam samsunga z 2013 roku i z 2018 roku i części nowych aplikacji na starszy TV już nie ma, ponadto np. aplikacja cineman jest tylko na TV od 2015 roku, więc nie spodziewajcie się cudów, ponadto C+ wydał kasę na boxy i będzie je chciał sprzedać lub wydzierżawić, aby mu się wróciła kasa, więc pewnie apka na smart tv pojawi się jak sprzedadzą większość boxów, jak ktoś pisał wcześniej w okolicach 2021 roku, bo dekoder jak pisał lucius ma się pojawić w wakacje.

U mnie model 2017 wiec powinna być apka na Tizen :)Na tym drugim Samsungu z 2010 juz nawet HBO GO nie ma.

@kamil2505, nie przypominam sobie by w jakies usludze streamingowej można było korzystać bez podpiętej karty. 

Sporo mam tych usług i wszedzie trzeba karte mieć podpieta. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kingofsouth napisał:

U mnie model 2017 wiec powinna być apka na Tizen :)

@kamil2505, nie przypominam sobie by w jakies usludze streamingowej można było korzystać bez podpiętej karty. 

Sporo mam tych usług i wszedzie trzeba karte mieć podpieta. 

Netflixa można podpiąć do rachunku, np. w Play. APV z resztą chyba też (akurat z tego serwisu jeszcze nie korzystałem). Player.pl powrócił do możliwości aktywacji pakietów (póki co tych podstawowych, ale resztę i tak mam gdzie indziej) poprzez płatność jednorazowym przelewem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kamil2505 napisał:

Netflixa można podpiąć do rachunku, np. w Play. APV z resztą chyba też (akurat z tego serwisu jeszcze nie korzystałem).

Mówisz o promocjach u operatorów. Bezpośrednio z Amazona , Netflixa,Cineman, Rakuten,  Eurosport Player,Eleven,  tego nie zrobisz. Karta to podstawa 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth jasne, dlatego staram się korzystać z takich opcji, gdzie nie muszę podpinać karty. Ogólnie jestem za tym, żeby dawać ludziom wybór. Nie każdy musi chcieć podawać dane z karty. W Playerze to zrozumieli, bo na jakiś czas wycofano całkowicie możliwość innej płatności niż kartą, a po kilku tygodniach znów zdecydowano się przywrócić możliwość płatności w inny sposób, np. przelewem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał:
4 godziny temu, _Artek_ napisał:
 
Właśnie przez takie zabawy polska jest chyba jedynym krajem w którym netflix nie ma "okresu testowego"

Nie, to nie przez zakładanie kolejnych kont, bo to jest nie do wykrycia. Darmowego okresu nie mamy przez zwyczajnych złodziei, którzy zakładali darmowe konta i je odsprzedawali i przez tych gł.pków, ktorzy to kupowali.

I wszystko w tym temacie. ?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tracer10 napisał:

Niekoniecznie, nie wiadomo ile czasu C+ udostępni 30 dni za free.

Raczej szybciej niż później to zlikwidują znając postępowanie francuzów... 

A jakie to jest postępowanie francuzów?

U nich usługa działa idealnie i nadal jest miesiąc za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kingofsouth napisał:

Usługa ma potencjał,  jednak obecnie to wydmuszka. 

Daj spokój, problemem tej usługi jest brak większej ilości kanałów np (Discovery czy Eurosport) ale skoro oni planują swój własny serwis OTT z Polsatem to wątpię że ten problem zostanie rozwiązany. Co do jakości obrazu usługa jest akceptowana na telefonach czy tabletach ale nie nadaje się do TV.  Znając ich obniżające się standardy to i w tym nie liczę na rewolucje.  Dostępność na Smart TV czy konsolach również zajmie wieki bo kasa się musi zgadzać.  Brakuje również łączenia poszczególnych kanałów i kupowania danych rozgrywek w stylu Season Passa. Usługa ma duży potencjał, ale obecnie nie można wgl jej porównywać do francuskiego serwisu. Tam można łączyć myCanal z Netflixem a u nas wersja beta do 2025. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, ircios napisał:

A jakie to jest postępowanie francuzów?

U nich usługa działa idealnie i nadal jest miesiąc za free.

Möwię ogólnie o działaniach właścicieli w stosunku do klientów w PL, a nie tylko o kwestii C+ przez neta i długości  oferowania miesiäca za free.

Jak ci pasują działania w.w to ok nie mój biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...