Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, tracer10 napisał:

Niech rusza, byle była na Oledy też.

Masz na myśli Oledy LG? Jakiego Ty masz Oleda??

Jak będą na WebOs LG to na wszystkie TV zarówno Led i Oled.
Zawsze mnie to zastanawiało jak w różnych tematach pisałeś po prostu Oled. Zdajesz sobie sprawę że są Oledy różnych firm, Sony, LG, Panasonic, Phillips??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale bym się nie zdziwił jak się wysypie przy starcie ligi, wystarczy spojrzeć na analogiczne sytuacje przy ncgo, nie pamiętam żeby jakieś el clasico dało się normalnie na ncgo obejrzeć.

 

Dlatego tak sceptycznie podchodzę do wyższej jakości/bitrate bo apka i jej możliwości to jedno a serwery canal plus zwanego premium to drugie.

Edytowane przez drq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w oficjalnych newsach przewija się informacja o współpracy ze smartem samsunga i tej apki nie widać, więc sadzę, że w najbliższym czasie nie dostaniemy apki na webos.

 

Rozumiem, że ncgo nie przynosiło kasy, więc i inwestycja w serwery była wątpliwa, w mycanal jednak sytuacja jest diametralnie inna, czekamy na pierwszy testy przy starcie ligi.

Po cichu liczę, że docelowo udostępnią to dla klientów sat np. z 50% rabatem na pakiety, bo 25zł jestem wstanie płacić za pakiet sport i solidną jakość w 1080 obok umowy sat.

 

 

Edytowane przez drq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kingofsouth napisał:

Pojawiła się aktualizacja apki w Google Play (smartfon)

Zmieniły się loga Filmboxów, wcześniej były dwa loga Filmbox Arthouse, a teraz jest i Arthouse i Family tak jak powinno być. Jak znajdę jeszcze coś nowego to napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bushiken napisał:

Masz na myśli Oledy LG? Jakiego Ty masz Oleda??

Jak będą na WebOs LG to na wszystkie TV zarówno Led i Oled.
Zawsze mnie to zastanawiało jak w różnych tematach pisałeś po prostu Oled. Zdajesz sobie sprawę że są Oledy różnych firm, Sony, LG, Panasonic, Phillips??

Bez komentarza, ale niech ci będzie.

Po pierwsze i najważniejsze to, że będzie na WebOs to nie znaczy że na wszystkie Oledy też.

Dalej, wystarczy, że jakiś nadawca nie chce udostępnić apki np. w Irlandii i nie znajdziesz jej w LG Content Store.

Nie wiem skąd ty wziąłeś tą swoją teorię o WebOs.

Najlepszy przykład D+, jest albo zaraz będzie na Oledach 2019 i 2020.

2018 później albo wcale.

Po drugie piszę Oled i nikt nie ma z tym problemu tylko ty.

Po trzecie ty chcesz mnie pouczać jakie firmy robią Oled?

Ja miesiąc spędziłem na czytaniu o tych Tv nim dokonałem zakupu.

Tak więc wyluzuj.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Na pytanie o CANAL+4K odpowiadają, że już niedługo. 

Ciekawe, jaką mają definicje tego słowa, bo wkrótce u nich to kilka miesięcy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tracer10 napisał:

Bez komentarza, ale niech ci będzie.

Po pierwsze i najważniejsze to, że będzie na WebOs to nie znaczy że na wszystkie Oledy też.

Nie wiem skąd ty wziąłeś tą swoją teorię.

Najlepszy przykład D+, jest albo zaraz będzie na Oledach 2019 i 2020.

2018 później albo wcale.

Po drugie piszę Oled i nikt nie ma z fym problemu tylko ty.

Po trzecie ty chcesz mnie pouczać jakie firmy robią Oled?

Ja miesiąc spędziłem na czytaniu o tych Tv nim dokonałem zakupu.

Tak więc wyluzuj.

 

Spokojnie bez nerwów, napisałem ponieważ dziwiło mnie Twoje enigmatyczne nazywanie Oled.
Logicznie domyśliłem się, że chodzi o Twojego Oleda ale już jakiej marki i model to jestem Maciej ale nie wróżbita :)

Nikt nie chce Cię pouczać z wyliczeniem modeli chodziło o ich mnogość a nie podajesz o Marki.

Zazwyczaj ktoś określając tv podaje markę, ew. model i system operacyjny i wszystko jest jasne.

Oled może być na Androidzie u Sony albo WebOS u LG skąd mamy wiedzieć o którym mówisz, chyba rozumiesz o co mi chodzi??

Nie każdy forumowicz musi wiedzieć i pamiętać, że masz LG akurat.

W przypadku WebOS wsparcie może być różne dla poszczególnych modeli z różnych lat.

Tu moja wina, zboczenie związane z Android TV, jak już TV ma ten system to zawsze Apka na android TV na nim pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Bushiken napisał:

 

 

Nikt nie chce Cię pouczać z wyliczeniem modeli chodziło o ich mnogość a nie podajesz o Marki.

Zazwyczaj ktoś określając tv podaje markę, ew. model i system operacyjny i wszystko jest jasne.

Oled może być na Androidzie u Sony albo WebOS u LG skąd mamy wiedzieć o którym mówisz, chyba rozumiesz o co mi chodzi??

Nie każdy forumowicz musi wiedzieć i pamiętać, że masz LG akurat.

 

Wystarczyło normalnie zapytać o markę, a nie dywagować o stanie mojej wiedzy na temat Oled.

I generalnie nie mam takich ambicji aby każdy znał mój model tv.

Mam to gdzieś, jak bym chciał to bym umieścił w podpisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tracer10 napisał:

Wystarczyło normalnie zapytać o markę, a nie dywagować o stanie mojej wiedzy na temat Oled.

I generalnie nie mam takich ambicji aby każdy znał mój model tv. 

Mam to gdzieś, jak bym chciał to bym umieścił w podpisie.

Nikt takich rzeczy nie wymaga, po prostu przez to w dyskusji potem problem jak piszesz samo Oled.
Nie podając modelu a markę już wiadomo jaki system operacyjny masz.

Tak niewiele a tak dużo daje i ułatwia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...