Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, LorDx napisał:

 

w Polsce bazujemy na kwitach, pokaż je że masz c+ online gwarantowane w jakikolwiek sposób w umowie sat.

0 zł w prawie to gratis, można wyłączyć i do księdza po kolędzie na skargę.

Tak jak orzeszki do piwa w pubie, mogą dać albo nie, nie zmienia to ceny piwa.

Człowieku nie o tym jest dyskusja. Taki masz gratis, że jak nie zapłacisz abonamentu to dostaniesz figę z makiem a nie c+online.

I o to się rozchodzi. Usługa nie jest za darmo tylko jest w cenie opłacanego abonamentu. Nie opłacasz abonamentu nie masz usługi. Proste jak drut. Ale jak ktoś ma zryty beret marketingowo to twierdzi ,ze ma gratis. I tego się trzymajmy :D

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Dokładnie, cytat ze strony C+:

 

Cytat

Jeżeli posiadasz telewizję satelitarną CANAL+, to masz specjalny dostęp do serwisu CANAL+ online w ramach abonamentu.

 

Nie ma nigdzie napisane, że masz za darmo albo gratis. Musisz opłacać dostęp za tv sat, aby mieć dostęp do C+Online. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krzysiek11:) napisał:

@irciosno nie powiedziałbym, bo oferta Extra+ z dekoderem 4K będzie już oscylować w okolicach 70 zł, do tego przykładowo MR za 10-15 zł i będzie w sumie 80-85 zł za pełny podstawowy pakiet bez dodatków. 

Ja pisałem o cenach dla aneksujacych, a nie dla nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pawel napisał:

Człowieku nie o tym jest dyskusja. Taki masz gratis, że jak nie zapłacisz abonamentu to dostaniesz figę z makiem a nie c+online.

I o to się rozchodzi. Usługa nie jest za darmo tylko jest w cenie opłacanego abonamentu. Nie opłacasz abonamentu nie masz usługi. Proste jak drut. Ale jak ktoś ma zryty beret marketingowo to twierdzi ,ze ma gratis. I tego się trzymajmy :D

Skoro jesteś taki mądry to napisz ile dokładnie ta usługa kosztuje bo wiesz że jest płatna. Nie wiem na jakim świecie żyjesz ale inni wiedza że by coś dostać extra czy za free to trzeba  kupić coś innego. Każda promocja w każdym sklepie tak wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czerstwy napisał:

Skoro jesteś taki mądry to napisz ile dokładnie ta usługa kosztuje bo wiesz że jest płatna. ....

Stwierdzenie ile kosztuje padło tu wielokrotnie. Jest w cenie abonamentu. W moim przypadku to 24,99. 

 

3 godziny temu, czerstwy napisał:

..Nie wiem na jakim świecie żyjesz ale inni wiedza że by coś dostać extra czy za free to trzeba  kupić coś innego

Słowo klucz kupić. Nie ma nic za darmo w moim świecie. Twoim też. Czas to w końcu zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+Family też nie mam w umowie a jakoś mi świeci w moim pakiecie. 

Przestań płacić abo zobaczysz czy gratis działa.🤣

9 minut temu, czerstwy napisał:

Bzdura w pakiecie nie ma uwzględnionej płatnej usługi C+online. No chyba że masz inna umowę😂

Cytat ze strony C+ już wcześniej wklejany  "Jeżeli posiadasz telewizję satelitarną CANAL+, to masz specjalny dostęp do serwisu CANAL+ online w ramach abonamentu. Załóż konto dla Abonentów i oglądaj na dowolnym urządzeniu, gdzie i kiedy chcesz."

https://pl.canalplus.com/canal-online

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, czerstwy napisał:

To zapewne płacisz za niego i jak go wyłączą to masz prawo rozwiązać umowę🤣 Ty widać masz problem z czytaniem ze zrozumieniem jest dostępne za free ale do czegoś za co płacisz

Nie wiesz co napisać to odwracasz kota ogonem. Nie dyskutujemy o możliwości rozwiązania umowy tylko o sławnej darmowej usłudze c+ online. Przestań więc się ośmieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usługi masz świadczone na podstawie pisemnej umowy pod która złożyłeś cyrograf.

Powiedz na jakiej podstawie zapisu umowy masz gratis ? bo do niezgodności z zapisami umowy składasz reklamacje :-D

 

Linijka info na stronie to umowa ani regulamin, robisz za beta bezpłatnego testera bo im na rękę.

To takie info jak na podwórku z łapanki, dają a mogą i zabrać, nic ich nie zobowiązuje do dawania dostępu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Spytam na C+ online działa mi Eleven 4K, a w wykazie powinien też być Canal+ 4k umowę mam na superpremium+ i teraz pytanie bo dekoder nie mam 4k czy mogę się upomnieć o włączenie do online c+4k czy raczej nie i aby cieszyć się Eleven w lepszej jakości ?

Edytowane przez ZeTek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dekodera 4k, ale on-line po zmianie telefonu pojawił się Eleven 4k i doczytałem ,20.05.2022 do oferty serwisu CANAL+ online dołączyliśmy kanały CANAL+ 4K Ultra HD i Eleven Sports 1 4K.

 

NIE mam dekodera 4K, ale telewizor może odebrać 4K Eleven z C+ z telefonu i z apki w TV. Canal+ 4K się nie pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem na koncie on-line gdzie jest wykaz kanałów to mam kłódkę na c+ 4k, a mam cały pakiet wykupiony c+ sportowe i filmowe, umowa jest bez terminowa bo  przeszła na czas nie określony. Pytanie czy da się jakoś uzyskać to c+ 4k nie chce przedłużać umowy, wymieniać sprzętu tylko lecieć na tym co mam .

 

  Umowa przeszła na czas nieoznaczony chyba w momencie startu TVP 4k jak też startował c+4k jak człowiek nie miał parcia na uhd

 

 

w opcjach dodatkowych nie mam opcji dokupienia kanału 4k od c+, mogę dokupić Polsatu Sport premium, filmboxy, history, erotyki, playera, HBO max

 

Edytowane przez ZeTek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Canal+ Online ma limit oglądania na 2 urządzeniach jednocześnie, ale czy te urządzenia można ciągle zmieniać czy jest np. limit 4 na miesiąc?

Przykładowo, wczoraj oglądałem na 2 urządzeniach, dzisiaj chcę obejrzeć na dwóch kolejnych, a jutro na jeszcze innych. Czy jest taka możliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...