Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Pawop napisał:

Bzdura!

Jaka bzdura? Na czym by nie oglądał to jest fatalnie (transmisje live), tej jakości nie da się porównać z niczym innym 🤢

Najgorsze jest to, że Via zaczyna od przyszłego roku transmisje F1, obecnie na Elevens jest w "4K" za 15 zł miesięcznie, na Via będzie mydło w może 720p za 34 zł 🤣

 

Trzeba będzie szukać innego źródła w przyzwoitej jakości.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacekgothic napisał:

Jaka bzdura? Na czym by nie oglądał to jest fatalnie (transmisje live), tej jakości nie da się porównać z niczym innym 🤢

Najgorsze jest to, że Via zaczyna od przyszłego roku transmisje F1, obecnie na Elevens jest w "4K" za 15 zł miesięcznie, na Via będzie mydło w może 720p za 34 zł 🤣

 

Trzeba będzie szukać innego źródła w przyzwoitej jakości.

Nie wiem, na czym Ty oglądasz, ale u mnie jakość jest porównywalna z jakością nadawania z SAT a może i lepsza...👍 Samsung tizen 2021.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego uważam, żeby trzymać kciuki za.. Canal+ Online.

Im bardziej lepszą będą świadczyć usługę czy na poziomie technicznym czy ofertowym tym większa szansa,  że taka  konkurencyjność "pomoże" Viaplay dążyć do zmian na lepsze z pożytkiem dla subskrybentów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niestety jest odwrotnie. Ponieważ Canal+ online robi absurdalne restrykcje w zależności od tego, na czym się ogląda ich kanały, z mojego punktu widzenia oferują jakość SD, a zatem jest to rozdzielczość gorsza niż Viaplay.

Jako klient nie przemawia do mnie argumentacja o WIdevine L1. Nie obchodzi mnie to, dla mnie ma działać na tym, z czego korzystam. Jak nie działa w odpowiedniej rozdzielczości, to traktuję to jakby HD nie było i przez ten pryzmat oceniam całą usługę.

Paradoksalnie, gdyby więcej klientów zaczęło ganić C+ w tym temacie, być może to by ich skłoniło do zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się trzymam zdania, że wykupując sam Viaplay a nie mając doświadczenia z tego typu usługami  zapewne wiele osób nabiera fałszywego przeświadczenia, że sport w streamingu to porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viaplay to ma dobra jakość ale na telefonie.. to jest jedna z największych porażek streamingowych.. próbowałem i na Tizenie 2018/2021 i na Apple TV.. brak słów, ze coś takiego wypuścili.. nie mówię tutaj o porównaniu streamingu sportu jaki oferuje np Amazon, który bije go na głowę.. ale z pozostałymi graczami to jest porażka.. nie mówiąc już o SAT obok którego to nawet nie leżało.. a C+ online wypada przy nim wyjątkowo dobrze.. 

Edytowane przez gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, że do C+ Online to jest przepaść, ale przynajmniej mają się na kim wzorować, skoro sami napisali że nie interesuje ich drugie miejsce  
Viaplay ma co poprawić, ale na pewno to nie jest przepaść. Niektóre transmisje lepiej wyglądały w Viaplay niż w C+Online.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Pawop napisał:

Viaplay ma co poprawić, ale na pewno to nie jest przepaść. Niektóre transmisje lepiej wyglądały w Viaplay niż w C+Online.

Nie wiem które transmisje w viaplay mogą wyglądać lepiej.. skoro w C+ online masz pełne HD w porównaniu z 720 w via play... ja wziąłem na miesiąc i nie byłem w stani nic oglądać na viaplay, taka to sieczka...  a już z takim Premier League w 4K HDR na prime video lub sky to w ogóle masakra jakaś.. nie wiem od czego to zależy, że w Polsce ludziom nie przeszkadza taka niska i kiepska jakość.. może to kwestia słabych, małych TV w HD... miast naciskać na nich aby coś z tym zrobili to wszyscy to akceptują.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viaplay ma także transmisje w 1080p. Poza tym oprócz bitrate liczy się tez dosył - zarówno samego kanalu (na przykład takie PSP 3-6, które były brane do C+ Online z przekazu satelitarnego 1080i/1,5 Mbps rekompresowanego do usługi online na 1080p/8 ;)) jak i dosył samego wydarzenia (tutaj też bryluje Polsat ze swoimi dosyłami "via LTE" czy ligą brazylijską albo włoską siatkówką w 25p).

A co do samej jakości - no może najpierw porównajmy ile kosztuje pakiet Sky w Szwajcarii czy Prime w UK, a ile C+ Online czy Viaplay...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał:
4 godziny temu, tyrla napisał:
Zgadza się, że do C+ Online to jest przepaść, ale przynajmniej mają się na kim wzorować, skoro sami napisali że nie interesuje ich drugie miejsce emoji6.png 

Viaplay ma co poprawić, ale na pewno to nie jest przepaść. Niektóre transmisje lepiej wyglądały w Viaplay niż w C+Online.

Niektóre- ale nie większość.

Przewagę ma C+ Online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, bgmnt napisał:

Viaplay ma także transmisje w 1080p. Poza tym oprócz bitrate liczy się tez dosył - zarówno samego kanalu (na przykład takie PSP 3-6, które były brane do C+ Online z przekazu satelitarnego 1080i/1,5 Mbps rekompresowanego do usługi online na 1080p/8 ;)) jak i dosył samego wydarzenia (tutaj też bryluje Polsat ze swoimi dosyłami "via LTE" czy ligą brazylijską albo włoską siatkówką w 25p).

A co do samej jakości - no może najpierw porównajmy ile kosztuje pakiet Sky w Szwajcarii czy Prime w UK, a ile C+ Online czy Viaplay...

 

 

Tylko że na żywo sport w viaplay to jest głównie w 720... porażka.. a co do ceny to niech wprowadzą jak np. Netflix droższy pakiet premium który da 4K.. c+ online po paru miesiącach w końcu dodał przynajmniej dwa kanały.. a nie wykupują prawa i niestety nie ma się wyboru i trzeba oglądać kiepską jakość.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak szczerze, jak zrobią 4K to zapłacisz wtedy 150 zł miesięcznie z uśmiechem na twarzy? ;)

A Canal+ 2 lata dodawał kanały 4K (z czego w 4K jest tak naprawdę jeden) i tak to ogarnął, że działaja w zależności od fazy księżyca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 miesięcznie to nawet Amazon prime nie kosztuje.. £5.99/month to cena jak najbardziej akceptowalna za Premier League, ATP/WTA czy US OPEN w UHD z HDR.. plus treści Prime Video.. a w C+ online kanał 4K to standardowo koszt 10zł/m przy ofercie SAT (a przeważnie zdają za free)... a Eleven 4K to za free w pakiecie.. więc nie mówimy tutaj o czymś abstrakcyjnym.. i mimo wszystko C+ online wypada z tym o niebo lepiej od viaplay.. 

Edytowane przez gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...