Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, zetorson napisał:

O jakich urządzeniach piszecie? Ja nie zauważyłem takiego problemu a używam Nvidię Shield TV Pro 2019 i mam też SONY 49XH9505. Oba urządzenia z Android TV.

 

W moim przypadku Mi Box 3 (ta starsza wersja), ale ona od wersji S się niczym oprócz wyglądu i pilota nie różni. Zresztą S też mam w drugim pokoju, akurat tam z Canal+ korzystam rzadko, ale też się to dzieje.

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Wodzu napisał:

Moje urządzenia to telewizor Sony i Playnow tvbox 2. Ale odziwo wczoraj dobrze działało juz. Zobacze jak będzie dziś

 

Czyli mamy całkiem spory rozstrzał urządzeń, więc to raczej nie ich wina ;) Nie chcę cię martwić, ale dzisiaj już mi się to kilka razy zdarzyło, także, nic się nie zmieniło niestety. Bez aktualizacji aplikacji raczej tego nie naprawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba kupię ten chrommcast 4 dopóki nie pojawi się apka C+ do LG.  Później najwyżej sprzedam Xiaomi box S który jest u rodziców bo to syf straszny i dam im chromecast.. 

Kurde niby działa wideo w przeglądarce wbudowanej w LG.. YouTube, itp ale C+ nie odpala bo blokada ;/ 

Czy w C+ online są jakieś kanały sportowe w 4K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Azazell napisał:

Ja chyba kupię ten chrommcast 4 dopóki nie pojawi się apka C+ do LG.  Później najwyżej sprzedam Xiaomi box S który jest u rodziców bo to syf straszny i dam im chromecast.. 

Kurde niby działa wideo w przeglądarce wbudowanej w LG.. YouTube, itp ale C+ nie odpala bo blokada ;/ 

Czy w C+ online są jakieś kanały sportowe w 4K?

A co Ci w MiBoxie nie pasuje? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Emilio1985 napisał:

A co Ci w MiBoxie nie pasuje? :)


Mi box ten 2gb ram działa ok. ale używam go w drugim TV tzn rodzice mają. Więc nie będę im zabierał.  A narzekam na wersję S ten paluch od Xiaomi - wiesza się często C+ i ogólnie czuć w nim ze 1gb to już za mało. 

Dlatego będę uderzał w Chromecast który jest w podobnej cenie co Xiaomi box ten 2gb ram. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Azazell napisał:


Mi box ten 2gb ram działa ok. ale używam go w drugim TV tzn rodzice mają. Więc nie będę im zabierał.  A narzekam na wersję S ten paluch od Xiaomi - wiesza się często C+ i ogólnie czuć w nim ze 1gb to już za mało. 

Dlatego będę uderzał w Chromecast który jest w podobnej cenie co Xiaomi box ten 2gb ram. 

Paluch z 1gb, to popularny MiStick :) Natomiast MiBox S to ten 2 gb ram co piszesz (taki kwadratowy), nastepca MiBox 3, który posiadam, a różnią się tylko kształtem obudowy. Kosztuje coś koło 300 zł. Miałem okazje pobawić się przez kilka dni tym 1gb i latał jak wariat. Zero przycinek. Do ogladania zainstalowanych na nim domyslnie apek (Netflix, Prime, YT) + HBO + Canal+ powinien dawać radę. Gorzej jak się go napcha dodatkowymi aplikacjami. Albo po prostu trafiłeś na jakiś trefny egzemplarz. W necie niektórzy go chwalą za szybkość, a niektórzy właśnie narzekają że muli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten dekoder Canal box 4K widzę, że nie jest drogi. No ale hm sprawa u mnie wygląda tak. Mam wykupiony C+ satelitarny w innym miejscu gdzie mieszkam. Tu gdzie mieszkam właśnie używam tego dostępu do C+ online. Bo wiadomo innego wyboru nie mam. Teraz tak jakbym kupił ten c+ box to muszę mieć dostęp do satelity ( w tym miejscu gdzie bym go podłączył) ? 

Czy wystarczy, że w nim zaloguje się przez login i hasło tak jak to robię w aplikacjach iOS/Android ? 

Bo nie chciałbym sytuacji, że zakupie i przy próbie podłączenia coś mi zablokują jak wykryją ze loguje się z innego miejsca niż tam gdzie mam satelitę..

Edytowane przez Azazell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że się zalogujesz przez login i hasło. Ważne tylko, że możesz korzystać z usługi C+ Online tylko na jednym urządzeniu w danej chwili (taki jest limit dla abonentów tv sat). Umiejscowienie tv satelitarnej nie ma tutaj najmniejszego znaczenia. Może to być nawet drugi koniec Polski. Nie jest ona potrzebna do zalogowania się na urządzenie.

Edytowane przez Emilio1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że się zalogujesz przez login i hasło. Ważne tylko, że możesz korzystać z usługi C+ Online tylko na jednym urządzeniu w danej chwili (taki jest limit dla abonentów tv sat). Umiejscowienie tv satelitarnej nie ma tutaj najmniejszego znaczenia. Może to być nawet drugi koniec Polski. Nie jest ona potrzebna do zalogowania się na urządzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Azazell napisał:

Jedno mnie zastanawia gdzie tkwi haczyk. Taki dekoder C+ ma też apki z Google i kosztuje niecałe 200zł. A chrommcast 4 lub mi box 300zł. Czyżby wolniejszy?

Mam tego C+ Boxa. Kupiłem jeszcze gdy kosztowal 299 zl. Zastanawiałem sie między nim a MiBoxem. Cena była taka sama. Dziś kupiłbym MiBoxa. Co nie oznacza że c+ box jest zły. Działa szybko, nie mam z nim żadnych problemów. Jedyny minus to niedziałające kanały Event. Dla niektórych dużym minusem jest też brak możliwości zainstalowania Amazon Prime Video z Google Play. 

 

Co do ceny, to są dwie opcje: albo c+ chce sie go pozbyć z jakichś powodów, albo doszli do wniosku, że lepiej, zachęcić klienta niższą ceną, sprzedać go po kosztach i zarabiać później, gdy użytkownik wykupi dostęp do danych pakietów. Tak się czasami robi. Podobno Sony sprzedaje swoje konsole PS poniżej kosztów produkcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...