Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko do Was, czy ktoś z Was korzysta/korzystał z pakietu SPORT na Playerze? Czy tam ten C+ i Eleven jest w lepszej jakości ??
Bo zarejestrowałem się wczoraj na tym myCanal i rzeczywiście jakość i fps-y pozostają wiele do życzenia.

Dzięki z góry za jakieś info odnośnie porównania jak to wygląda na Playerze.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bugmenot napisał:

4 kanały równocześnie na 10-13 calach to ciekawy "fetysz" :).

tak jak pisałem używam tego do kanałów info... normalnie leci na TV.. ale jak nie jestem przy TV to leci na ipadzie, jeden klik i mam fullscreen.. chce zobaczyć co leci na innych klik i widzę odrazu cztery kanały.. wybieram i spowrotem click.. chcę zobaczyć wszystkie to znowu click.. wypas.. chce posłuchać tylko to znowu click.. i widzę co się dzieje obok..  gdzie tu fetysz? :)

8 minut temu, Lukop napisał:

 

Żenada.

w przeglądarce masz 'tylko' PIP... 

3 minuty temu, Bushiken napisał:

W takim rozmiarze nie widać rozmycia i słabego bitrate ?

bitrate o dziwo jest dobry - ok 6Mbps.. nawet na HBO, aż byłem w szoku.. 

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, escapers napisał:

bitrate o dziwo jest dobry - ok 6Mbps.. nawet na HBO, aż byłem w szoku.. 

Tutaj bardziej była uszczypliwość dla @bugmenot i innych osób twierdzących, że jakość jest tragiczna.

Tragiczne jest tylko rozmycie na sportowych spowodowane 25fps.

Inne kanały wyglądają bardzo dobrze.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, escapers napisał:

 

masz to na tizen'a już? co do jakości pod sport to się zgodzę, póki co nie nadaje się, ale pod resztę kanałów to już nie wygląda to tak źle, szczególnie że takie kanały HBO (live) mają po 6Mbps... brak tylko polskich napisów... ja na razie korzystam póki co tylko z programów info na żywo w ramach opcji Multi - rewelacyjna sprawa i żadnych przycięć przy przepinaniu pomiędzy 4 kanałami na żywo - dla mnie ta opcja to rewelka, mega mi tego brakowało wcześniej, po pare godzin to chodzi.. widać że działają z tym, jak podobnie poprawią sport i resztę to będzie dobrze. Korzystam z całości na Apple TV.

Nie ma aplikacji na Tizen. Wysyłam obraz przez AirPlay na telewizor. Z aktywnym przesyłaniem nie da się przewijać na ekranie iPhone’a. Co ciekawe da się to zrobić po wyłączeniu AirPlay albo... pilotem od Samsunga, ale na ślepo bo nie ma podglądu podczas przewijania i pasek postępu jest wyskalowany co minutę, a nie sekundę ?

 

Teraz jestem u rodziców na obiedzie, którzy mają Philipsa z Androidem i działa bardzo dobrze. No ale tu brak AirPlay i AppleTV na których mi zależy.

 

6 godzin temu, mrozio11 napisał:

No ale odpowiedz sobie szczerze, czego oczekiwałeś? Musi być drożej niż na satelicie bo nie podpisujesz lojalki, 50 zł C+ i Eleven to przyzwoita cena. Szału nie ma ale gdzie indziej dostaniesz w takiej cenie Premier League, Ekstraklase, Bundeslige, Serie A i La Lige w tej cenie?

Akurat oferta sportowa jest w moim odczuciu dosyć sensowna, brakuje tylko LM. Od dawna trzymam telewizję praktycznie tylko dla informacji i sportu, dla mnie to by było świetne gdyby:

- jakość była lepsza, bo teraz to jest najwyżej przyzwoicie, człowiek przyzwyczajony do normalnej płynności nie przesiądzie się tak łatwo na to

- były tam także dostępne PSP, LM byłaby dopełnieniem tej oferty.

Oczekiwałem większej elastyczności, a nie 4 pakietów tematycznych. Nie jestem cebulakiem,  wcześniej miałem pełny pakiet w Vectrze, teraz przeszedłem na subskrypcje. Liczyłem chociaż na aplikacje na smart tv. Nie ma ani na Tizena ani na WebOS. Przez AirPlay działa nieprawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2020 o 11:53, kingofsouth napisał:

Poważne pytanie będzie :mrgreen:  

Czy ktoś z was drodzy forumowi koledzy zostawi sobie usługę , po miesięcznym darmowym okresie testowania?

Ja na pewno nie zostawię, tylko darmowy miesiąc muszę uruchomić tak sobie dla sprawdzenia jak to wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostawił, gdyby była aplikacja na Tizen. Zostawiłbym pakiet za 25zł, gdyby chociaż ten AirPlay działał prawidłowo. A tak, to nie będę dokupował drugiej przystawki pod nowy telewizor. Mogę, ale tego nie zrobię bo to przegięcie.

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bushiken napisał:

Tutaj bardziej była uszczypliwość dla @bugmenot i innych osób twierdzących, że jakość jest tragiczna.

Tragiczne jest tylko rozmycie na sportowych spowodowane 25fps.

Inne kanały wyglądają bardzo dobrze.

Wyglądają dostatecznie, obraz jest sztuczny i bez szczegołów, identyczny jak w Playerze. Wrażenie mogą zrobić ew. jak porównuje się je z DVB-T ;).

 

Ten sam materiał (Avengers w FOX HD na najwyższym profilu po kilkudziesięciu sekundach oglądania) i szczegołowość obrazu bardzo ładnie widać na włosach...

 

OTT Canal+

foxcpl.jpg

 

Ipla

iplaa.jpg

 

 

Różnicę widać moim zdaniem bardziej niż przy okazji "komety" kolegi @frankie1905 ... albo ja jestem na takie rzeczy wyczulony ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, umek napisał:

Zwyczajnie dziś trzeba być wariatem by za to płacić..jeśli w miesiąc tego nie naprawią to nie wróżę powodzenia.

Z cenami raczej trzeba poczekać na jesień. Ale coś za coś... Będzie pewnie taniej tyle, że w ofercie abonamentowej, która jest planowana. A na razie w wakacje to pozostaje pre-paid i do tego dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...