Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, tyrla napisał:


Biedactwo emoji16.png Obejrzyj sobie Novelas+ to może humor Ci się poprawi emoji6.png Na pewno jest tam coś ciekawego emoji1.png

Wole oglądać telenowele na Dorcel TV z dekodera PC+ 😁 

Kto ma wiedzieć ten wie 🤣  ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wilq79 napisał:

Rozumiem że kanałów w 576i nawet nie masz na liście w żadnym odbiorniku żeby przypadkiem nie włączyć i nie przeżyć szoku...

Chodziło mi o kanały HD*, które zamiast 1080i/1080p to są oferowane 720p.

 

Pod tym względem to jest wstyd. Szczególnie, że to nie jest usługa ograniczona jedynie do urządzeń mobilnych, a jest również oferowana pod telewizory w ramach swoich boksów czy też chyba aplikację.

 

* dzisiaj w zasadzie to i tak jest już praktycznie jak SD, a takie 4K jest nowym HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale koledzy chyba nie rozumieją podstawowego modelu biznesowego canal+ online więc ja pomogę. 

Usługa Canal+ Online ma umożliwić zakup oferty sportowej lub filmowej canal+  (w przyszłości 4k) osobom które nie posiadają umowy na ofertę satelitarną lub posiadają takową w cyfrowym polsacie

Abonentom Platformy Canal+ natomiast docelowo ma ona zastąpić NC+go czyli usługę w znacznej większości odpalaną na telefonie lub tablecie. 

Teraz  uwaga gdyby zrobili wszystkie kanały 1080p z dobrym bitratem (też bym tego chciał)
To po pierwsze  skanibalizowaliby ofertę sat a już na pewno usługę multiroom po drugie padłyby im serwery, póki co należy się cieszyć że coś w tej usłudze grzebią, że zdjęli limit godzin i że gdybym chciał to mogę w przyszłości zabrać swoje Apple TV na wakacje poszukać miejsca z dobrym internetem podpiąć kabelek HDMI do małego telewizorka i oglądać swoje ulubione programy w akceptowalnej jakości bez dodatkowych opłat. 

Usługa Canal+ Online to (jeszcze nie) Cyfrowy polsat iptv jak przeniosą wszystkie kanały i zamkną nc+ go to może podniosą jakość c+online. 

Edytowane przez _Artek_
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ poza brakiem kilku kanałów usługa praktycznie niczym się nie różni dla abonentów i klientów z zewnątrz.

Poprawiając jakość/ ofertę  automatycznie zwiększają szansę na lepszą  sprzedaż ;-).

Masz trochę racji, Eurosport jakby " z łaski" dla abonentów:  oglądać się da , nie ma limitu godzin.720p pewnie będzie też na innych kanałach.Nikt nie obiecywał oferty jak Polsat IPTV.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ma "sprzedawać" usługę na pewno będzie w  dobrej jakości jeśli chodzi o eurosport to ja mam go już w 5 miejscach (sat, EuroSport Player ipla( w ramach pakietu ipla mix dodawanego do starych umów satelitarnych cyfrowego polsatu) c+ online i nc+ go  jeśli w sat nie mogę oglądać to odpalam eurosport playera jeśli zrezygnuje z eurosport playera będę odpalał na ipli jeśli wywalą mi pakiet ipli odpalę  w c+ online :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, _Artek_ napisał:

To co ma "sprzedawać" usługę na pewno będzie w  dobrej jakości 

Masz rację.

Dlatego, można się spodziewać, że  niedługo poprawią jeszcze  pakiet Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy "mogą" bo polsatowi na pewno będzie zależało na tym żeby eleven kupować u nich a nie u konkurencji. i tak uważam że genialny jest sam fakt że jeśli coś nie mieści się w ramówce wrzucają to do c+ online między innymi z tego powodu ciągle płacę za eurosport playera.    

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...