Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z "mądrali"  próbował błysnąć swoimi mądrościami. Pisał niedawno , że skoro usługa jest darmo, to jako abonenci nie mamy prawa narzekać.

;-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, lukimann napisał:

Jeden z " mądrali" pisał niedawno , że skoro usługa jest darmo, to jako abonenci nie mamy prawa narzekać.

;-)

Ja teraz za darmo mam Horizon GO/Tv w abonamencie i gdyby tylko Canal+ online wygłlądał/dział podobnie... to prawie jak "mokry sen" :P Ja przestałem praktycznie używać sprzętowego Horizona... dedykowany dekoder działa gorzej od aplikacji na smart tv :P Jest minuś że nie mam pełnej oferty kanałowej w online i czasem trzeba jednak włączyć ten dekoder, i to najbardziej boli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, marioking napisał:

Ja teraz za darmo mam Horizon GO/Tv w abonamencie i gdyby tylko Canal+ online wygłlądał/dział podobnie... to prawie jak "mokry sen"

Canal+ przez internet , przy Horizon TV to bidna namiastka usługi streamingowej.  Sam dostęp do kanałów Canal+ , to już szału na nikim nie robi.

Tak powinien wyglądać dostęp do programu TV:

 

1.jpg

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, marioking napisał:

płacisz 50zł i trzeba sprawdzać program na serwisach stron trzecich...

 

Ja już dawno tak robię, dzięki temu nie jestem uzależniony od dostawcy treści w kwestii rozkładu jazdy. Mam różne dekodery i apki do tv a program tv w zasadzie jeden od lat. Co nie oznacza że mam coś naprzeciw wprowadzeniu EPG do c+ott... Nie mam. 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LorDx napisał:

@marioking poszli ci na rękę z odstpieniem bo serwery z regulaminami szlak trafił, więc to ich wina że ich niema

normalnie  by tego nie zrobili bo nie muszą, wymagają akceptacje regulaminu i zgodę na natychmiastowe rozpoczęcie usługi, bez tego konta nie założysz.

Póki co nic nie poszli.... Robili pod góre jak mogli, jedni twierdzą że odstąpienie jest mozliwe i kierują cie do platformy canal by skorzystać z formularza do którego sie nie mozesz dostać bo platforma canal nie działa z canlal przez internet, a drudzy że mogę co najwyżej anulować subskrypcje... Ale sprawa jest zarejestrowana i mają się ustosunkować. Regulamin ustepują prawom ustawowym... akceptacja regulaminu nie moze cie pozbawić należnych praw... jak je zaakceptujesz gdy są niezgodne z obowiązujacymi przepisami są niewżne, w skrócie. przy usługach komrkówych też wyrażasz zgodę na rozpoczecie usługi przed upływem 14 dni a mimo wszystko masz prawo do ostapienia wciagu 14 dni, oczywiscie z poniesieniem proporcjonalnych kosztow... Wiec tu implikuje się to samo. To że ludzie sie nie upominają nie sprawią ze tak mogą robić. A ja właśnie zamierzam się upomnieć bo obecnie czuje się okantowany.

Edytowane przez marioking
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest klauzula to możesz pisać i pisać, co nie wyklucz prawa do reklamacji, zaznaczyłeś ptaszkiem ze akceptujesz postanowienia regulaminu co spełnia ustawowy wymóg e-umowy. Klauzule zakazane są nie ważne a tu są takowe ? To sąd uznaje coś za zakazane i wpisuje do rejestru.

Już spotkałem się jeśli nie zgodzisz na zrzeczenia do prawa do odstąpienia oferty włączają w 15 dniu lub umowę uważają za niezawartą.

 

Jeszcze jedno art.3 mówi ze do 50 zł nie stosuje się tej ustawy.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Taka Vectra TV Smart od dziś ma ofercie TVN HD, a CANAL+, którego TVN/Disocvery jest udziałowcem nawet nie ma tego kanału w swojej ofercie OTT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie chodzi o przełączanie sie między uslugami, interfejsami itd.
Wszystko powinno być w jednej.

Kto dostarczy normalną, szeroką zawartość tego będę na Android TV używał ;).

Na razie jedyną usługą, która spelnia te wymagania jest OTT CP (mają w zasadzie pełną oferte kanałową, poza oczywiście C+), ale oni mają swój sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rasheed Pewnie nie.

Ja to parę lat temu jak kupiłem pierwszego Mi Boxa miałem takie marzenie, że wraz z rozwojem usług te wszystkie kanały linearne z różnych aplikacji to wejdą sobie w gotową googlowską apkę live channels ;). Ale niestety... U nas nawet do DVB-T operatorzy jakieś własne protezy stworzyli (i to np. bez EPG jak w przypadku boxa C+).

 

image00.png

 

Apx2lr2gDdyO1KS9JFoh39MCFGzzw5H9deljXw-F

 

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno się dziwić jak na początku roku usługa kompletnie się nie rozwijała, a nawet była duża awaria z zacinaniem obrazu.

Podobnie odstraszało HBO GO , stąd spadki.

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleveny i PSP... tam brakuje 50fps. Może coś ruszą z nimi w tym temacie. Chociaż może to układ z Polsatem, aby nie pozbawiać Polsatu zarobku z ich OTT, bo tam Eleveny i PSP lecą w 50fps. Już mnie nic nie zdziwi w tym chorym kraju.
Ja obstawiam,  że obawiają się o stabilność usługi. Kilka dodatkowych kanałów w 50 FPS i będą serwery przeciążone Kanały sportowe, robią oglądalność w Canal+ przez internet.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...