Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ircios napisał:

Ale kogo to wina?  Napewno nie urządzenia. Słaby sygnał wifi i problem prawie w każdym urządzeniu.

Mam Mi Box Stick. Słabe wifi, ale nie rwie, a gdyby rwało to zapewniłbym lepszy sygnał.  .

No nie wiem kolego.. 

Miałem w domu dwa... Grzeją się jak kotlety... Zasięg wifi na poziomie 80%.... Delikatne przycinki na netflix oraz canal+ byly nie do wytrzymania... Jak dla mnie mi stick to badziewie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Pawel napisał:

To ciekawe,bo generalnie zalecane jest zasilanie z zasilacza a nie usb, które czasami są niewydajne prądowo.

U mnie przy zasilaniu z USB co jakiś czas się resetował 

Godzinę temu, Inspektor napisał:

To trafiłeś na jakieś wadliwe, u mnie na Samsungu chodzi idealnie, nie grzeje się, nic nie przycina. Grzał się troszkę przy zasilaniu z zasilacza, teraz zasilany jest z USB telewizora i jest idealnie.

Nie wiem czy trafiłem na wadliwe... Natomiast dużo ludzi narzeka że się grzeją w różnego rodzaju opinach o produkcie...Takze nie byłem jedyny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Socios1899 napisał:

Czytałem że gość po zamówieniu z oficjalnej strony... Chciał po kilku 

odstąpić od umowy... To napisali mu  że 299 zł to kwota z której 178.5 kosztuje box, reszta to cena za Pakiety. Myślisz że jest możliwośc zrobienia takim sposobem? Kupuje zestaw, zgłaszam zwrot na drugi dzień... Mam możliwość zostawienia boxa za 178.5, resztę oddają. Uda się to? 

Nie mam pojęcia. Generalnie odstąpić od umowy można standardowo, jak przy każdym zakupie przez internet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marrak napisał:

W przypadku wykupienia samego pakietu, podpisując umowę przez internet dają do akceptacji punkt który mówi że rezygnujesz z możliwości odstąpienia od umowy. Wątpię żeby w przypadku pakietu z boxem było inaczej. Radzę czytać to co się klika to na przyszłość będzie prościej.

Dlatego najlepiej pytać u źródła,jeśli nie ma się pewności, czyli supportu C+. 

Mój zakup był w pełni przemyślany, co nie zmienia faktu, że co do zasady każdy produkt zakupiony poza lokalem producenta można zwrócić bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od zakupu. Jest to tzw. "Prawo do namysłu". I przysługuje każdemu konsumentowi. O ile mnie pamięć nie myli do regulaminu jest dołączony wzór pisma o odstąpieniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie jest jakiś problem po ich stronie. Zarówno na ich boxie, aplikacji AndroidTV i aplikacji na telefon kanały zaczęły przycinać, co jakiś czas zdarza się samoistne cofnięcie o kilka sekund tzn. obraz robi się statyczny, leci dźwięk z wcześniejszej chwili, gdy dźwięk wyrównuje się z obrazem kanał leci dalej (zgubiony pakiet?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
1 godzinę temu, lukimann napisał:

Konkretnie na jakich kanałach w aplikacji Android TV?

W zasadzie kazdy kanal to ma. Tvn24, Club MTV, Canal+ Film HD czy Canal+ Domo najczesciej ogladam i tam to jest tak wkurzajace, ze wykupilem Club MTV w ipli.

1 godzinę temu, SzYcHa_2012 napisał:

Ewidentnie jest jakiś problem po ich stronie. Zarówno na ich boxie, aplikacji AndroidTV i aplikacji na telefon kanały zaczęły przycinać, co jakiś czas zdarza się samoistne cofnięcie o kilka sekund tzn. obraz robi się statyczny, leci dźwięk z wcześniejszej chwili, gdy dźwięk wyrównuje się z obrazem kanał leci dalej (zgubiony pakiet?).

Dokladnie pisalem o tych objawach do Canal+ uparcie twierdza, ze to wina mojego internetu. Czyli swiatlowod 1 gb nie jest wystarczajacy dla boxa canal+, ale ipla netflix itd dzialaja super. Baaa, nawet filmy i seriale z boxa canal+ ida idealnie, ale juz kanaly na zywo to porazka na calego.

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, PawelU1981 napisał:

Dokladnie pisalem o tych objawach do Canal+ uparcie twierdza, ze to wina mojego internetu.

I mają racje. MTR do serwera Atende ci potwierdzi strate pakietów.

Franca nigdy nie pobierała zasobów RedCDN lokalnie. Ostatnio leciało przez ruski RETN. Obecnie lg.tpnet.pl pokazuje routing przez frankfurt (sieć opentransit france telekom) i operatorem GTT powrót do kraju.

Słabego ISP sobie wybrałeś :) - to nie wina Canal+, że twój operator żąda $$$ za dostęp do swoich klientów i nie wymienia się ruchem lokalnie np. w swoim własnym punkcie wymiany ruchu gdzie serwery Atende są dostępne dla każdego.


Reklamuj we francy peering przez zaświaty. Im więcej klientów będzie marudzić to w końcu zmienią polityke dot. wymiany ruchu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, PawelU1981 napisał:

W zasadzie kazdy kanal to ma. Tvn24, Club MTV, Canal+ Film HD czy Canal+ Domo najczesciej ogladam i tam to jest tak wkurzajace, ze wykupilem Club MTV w ipli.

Dokladnie pisalem o tych objawach do Canal+ uparcie twierdza, ze to wina mojego internetu. Czyli swiatlowod 1 gb nie jest wystarczajacy dla boxa canal+, ale ipla netflix itd dzialaja super. Baaa, nawet filmy i seriale z boxa canal+ ida idealnie, ale juz kanaly na zywo to porazka na calego.

To nie wina internetu. U mnie też to występuje. Z rzadka, ale się zdarza. Ostatnio na C+Domo. Był już moment, kiedy nie miałem tego przycinania. Uparcie zgłaszam do supportu. U mnie tak naprawdę problem się zaczął, kiedy udostępnili paczkę nowych kanałów. (tvp +c+Domo i inne ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
25 minut temu, mm20 napisał:

I mają racje. MTR do serwera Atende ci potwierdzi strate pakietów.

Franca nigdy nie pobierała zasobów RedCDN lokalnie. Ostatnio leciało przez ruski RETN. Obecnie lg.tpnet.pl pokazuje routing przez frankfurt (sieć opentransit france telekom) i operatorem GTT powrót do kraju.

Słabego ISP sobie wybrałeś :) - to nie wina Canal+, że twój operator żąda $$$ za dostęp do swoich klientów i nie wymienia się ruchem lokalnie np. w swoim własnym punkcie wymiany ruchu gdzie serwery Atende są dostępne dla każdego.


Reklamuj we francy peering przez zaświaty. Im więcej klientów będzie marudzić to w końcu zmienią polityke dot. wymiany ruchu.

No to ciekawe, ze wszystkie inne serwisy dzialaja idealnie. To jednak niekoniecznie chyba wina Orange. Poza tym na internecie w sieci play to samo. Czyli wszyscy robia zly net?

 

P.S. od godziny zero przyciec na Club MTV, za to nie da sie ogladac Canal+ Domo. Czyli rozumiem, ze straty pakietow wybieraja sobie kanaly konkretne?

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz jak to działa. Franca peeruje prywatnie, więc jak jakiś podmiot do niej się zgłosi i zapłaci lub sam operator ulegnie naporowi klientów to uruchomi we własnej sieci serwery do zasobów konkretnych treści.

W przypadków zasobów atende takich serwerów we własnej sieci brak, a z ogólnodostępnych źródeł (punkty wymiany ruchu) - trzeba płacić za dostęp do klientów tpnet.

Internet mobilny nie nadaje się do streamingu.

Od północy masz zero przycięć bo ruch spadł, ludzie śpią, tranzyt międzynarodowy gdzie treści streamingowe nie są priorytetem tylko idą w 'jednym worku' w jednej cenie z pozostałym również :)

 

1. Włącz konsole w przeglądarce i puść MTR w godzinach szczytu do serwerów redCDN które wyskoczą to zobaczysz straty o których mówie.

2. Na stronie www kliknij prawym i daj debugowanie, następnie:

tracert do cdna

winmtr do cdn'a

Przechwytywanie.png

MTR prawde powie i na jego podstawie możesz cokolwiek reklamować u operatora (jak to po jego stronie) lub w canal+ jak to już za operatorem i strata po stronie cdn'a.

 

Edytowane przez mm20
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
12 godzin temu, SzYcHa_2012 napisał:

Ewidentnie jest jakiś problem po ich stronie. Zarówno na ich boxie, aplikacji AndroidTV i aplikacji na telefon kanały zaczęły przycinać, co jakiś czas zdarza się samoistne cofnięcie o kilka sekund tzn. obraz robi się statyczny, leci dźwięk z wcześniejszej chwili, gdy dźwięk wyrównuje się z obrazem kanał leci dalej (zgubiony pakiet?).

Potwierdzam, wczoraj zauważyłem to też u siebie na Boomerangu jak dzieciaki oglądały. Widać jakiś globalny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
1 godzinę temu, mm20 napisał:

Nie rozumiesz jak to działa. Franca peeruje prywatnie, więc jak jakiś podmiot do niej się zgłosi i zapłaci lub sam operator ulegnie naporowi klientów to uruchomi we własnej sieci serwery do zasobów konkretnych treści.

W przypadków zasobów atende takich serwerów we własnej sieci brak, a z ogólnodostępnych źródeł (punkty wymiany ruchu) - trzeba płacić za dostęp do klientów tpnet.

Internet mobilny nie nadaje się do streamingu.

Od północy masz zero przycięć bo ruch spadł, ludzie śpią, tranzyt międzynarodowy gdzie treści streamingowe nie są priorytetem tylko idą w 'jednym worku' w jednej cenie z pozostałym również :)

 

1. Włącz konsole w przeglądarce i puść MTR w godzinach szczytu do serwerów redCDN które wyskoczą to zobaczysz straty o których mówie.

2. Na stronie www kliknij prawym i daj debugowanie, następnie:

tracert do cdna

winmtr do cdn'a

Przechwytywanie.png

MTR prawde powie i na jego podstawie możesz cokolwiek reklamować u operatora (jak to po jego stronie) lub w canal+ jak to już za operatorem i strata po stronie cdn'a.

 

Jednak nie zgodze sie, ze po polnocy jest lepiej, bo jest tak samo zle albo i gorzej. Zreszta problem mam nie tylko ja, a kilka pierwszych dni w ogole go nie bylo. No nic. Ipla jednak wygrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...