Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, ogladajacymichas napisał:

 

 

Więc dlaczego nie mogę mieć PSP jak ma abonent?

Czemu masz to mieć? Ja to mam w umowie z PC+ a ty gdzie ?

PC+ kupując PSP robiło to z myślą o swoich abonentach.

Widocznie nie ma takiej opcji w umowie na sprzedaż.

90% nie będących abonentami PC+ ma usługę   za darmo  , a wy jeszcze chcecie  by PC+ zapłaciło CP za PSP a potem może to kupicie.

Paranoja ? ;)

Może kiedyś to się zmieni , ale widać nie jest pod drodze PC+ z CP w tej kwestii.

Edytowane przez kingofsouth
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas
4 godziny temu, kingofsouth napisał:

Czemu masz to mieć? Ja to mam w umowie z PC+ a ty gdzie ?

PC+ kupując PSP robiło to z myślą o swoich abonentach.

Widocznie nie ma takiej opcji w umowie na sprzedaż.

90% nie będących abonentami PC+ ma usługę   za darmo  , a wy jeszcze chcecie  by PC+ zapłaciło CP za PSP a potem może to kupicie.

Paranoja ? ;)

Może kiedyś to się zmieni , ale widać nie jest pod drodze PC+ z CP w tej kwestii.

Najlepiej żeby nie było PSP w CANAL+ OTT. Robi się z tego dosłownie bałagan ofertowy.

Nie ma co się tu wyróżniać na lepszych i gorszych, czy się jest abonentem czy subskrybentem.

Najlepiej by było gdyby CANAL+ ograniczyła aplikację tylko dla osób spoza platformy satelitarnej. 

Wyszła by najlepiej, bo i tak z klientów abonentowych z tego nic nie wyciągnie.

 

Dużym PLUSEM było to, że można było od maja korzystać z tego całkowicie ZA DARMO, a taki zwykły abonent platformy musiał z tego bulić nie małe pieniądze. Zwłaszcza za CANAL+, HBO, Filmbox czy ten Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ogladajacymichas napisał:

 

Nie ma co się tu wyróżniać na lepszych i gorszych, czy się jest abonentem czy subskrybentem.

Najlepiej by było gdyby CANAL+ ograniczyła aplikację tylko dla osób spoza platformy satelitarnej. 

 

Co ty wypisujesz? Ja wiem , że jest piątek , ale trochę za wcześnie nia drinka ? ;)

Nie wiem jak ty, ale ja wróciłem z pracy i alko dopiero wieczorem.

Jak cię to tak boli, że jestem abo PC+ , to podpisz umowę z platformą i nie będzie problemu.

 

 

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ogladajacymichas

Jaki bałagan? Oferta dla abonentów sat jest inna i dla innych inna. Nie widzę tu żadnego bałaganu. Nawet jeśli pojawi się PSP dla abonujacych OTT, to i tak za dodatkową opłatą.  Tak jak to mają abonenci sat. A to, że abonenci sat dostają za free przy negocjacjach to kogo to obchodzi. Operator nie wyróżnia w tej usłudze lepszych czy gorszych.  Poprostu oferta dla abonentów sat się różni. I tyle w temacie. Chcesz więcej.? To podpisz umowę sat, plać więcej niż za samo OTT i będziesz miał szerszą ofertę w OTT dla abonentów. Proste. 

Nic nie ma za darmo.

 

@kingofsouth to typowy Polak. Czytać tych żali już nie idzie.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas

kingofsouth

Jestem abonentem kablówki UPC i subskrybentem wielu platform VOD. Znam problemy, zalety i wady tych serwisów.

 

Nie przeszkadza mi to (i nie boli), że jesteś abonentem PC+, ale za każdym razem to podkreślasz, że nim jesteś. Mnie to nie interesuje.

Choć też mogę się pochwalić tym, że też byłem wieloletnim klientem n, nc+

 

Usługa skierowana jest głównie do tych co nie posiadają umowy abonentowej z PC+, ale chcą uzyskać możliwość korzystania z oferty kanałów CANAL+ oraz m.in. kanałów dodatkowych jak np. HBO, czy Eleven.

Edytowane przez ogladajacymichas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ogladajacymichas napisał:

...Choć też mogę się pochwalić tym, że też byłem wieloletnim klientem n, ...

I wszystko jasne

 

6 minut temu, ogladajacymichas napisał:

Usługa skierowana jest głównie do tych co nie posiadają umowy abonentowej z PC+, ale chcą uzyskać możliwość korzystania z oferty kanałów CANAL+ oraz m.in. kanałów dodatkowych jak np. HBO, czy Eleven.

No i w czym problem.? Kto chce to sobie wybiera kierunek...film albo sport czy inne treści. 

Usługa skierowana jest głównie do tych co nie posiadają umowy sat..oczywiście. Dla abonentów sat jest to dodatek wliczony w abonament. Tak jak nc+go. 

 

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas
Teraz, kingofsouth napisał:

No jak widzisz nie jest głównie skierowana do takich osób. Wszelakie żale , możesz wylewać pisząc do PC+.

 

Też to dotyczy planowanej w niedalekiej przyszłości ofercie C+ 4K jak i jakości 50fps, nie ma tu sensu wypisywać 20 stron podrząd o tym jedynym i tym samym. Formowacze mogą kierować swoje marzenia do PC+

4 minuty temu, ircios napisał:

No i w czym problem.? Kto chce to sobie wybiera kierunek...film albo sport czy inne treści. 

 

 

 

Nie mam żadnego problemu przy tym. A interesuje mnie bardziej oferta filmowa, serialowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas
1 minutę temu, Tomo21 napisał:

 

Najlepiej by było gdybyś przestał pisać takie bzdury.

A dlaczego nie. Platforma przecież dobrze na tym by wyszła. 

CANAL+ OTT dla subskrybentów, a nc+ go dla klientów abonentowych. Wszystko jest możliwe.

Może tak i nc+ go uwolnią dla pozostałych subskrybentów za dodatkową kwotę.

Można tu tak gdybać jak o 50fbs, przecież firma to wszystko czyta, i pewne kwestie zostaną wprowadzone w życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były osoby, które płaciły za tą usługę...? ?

48 minut temu, kingofsouth napisał:

Po postach w tym dziale można dojść do wniosku , że za tą usługę z forum nik nie płacił, lub były to jednostki.

Mowa oczywiście o osobach nie będących abo PC+. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...