Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jak są skonstruowane umowy w sensie "pierwszeństwa" w dostępie do łącza, ale lokalni mają umowy przeważnie z Orange. I nie wierze, że abo Orange płacacy za net kilkadziesiąt zł, dostanie "lepszy dostęp" niż lokalny operator płacący temu samemu Orange grube tysiące



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś w tym jest, ogólnie umowę mam na "do 300 Mb/s", a w testach, nawet po WiFi, wychodzi ponad 340, wysyłanie standardowo 1/10 tego. Ale płacę też 99 zł, gdzie np. z Play dostawałem taniej 600 Mb/s. Za kilka miesięcy się jednak wyprowadzam (mieszkam u rodziców), a rodzice i tak mają laptopa z kartą, która obsługuje do 100 Mb/s, więc już nie będę nic zmieniał, awarii nie ma i zawsze przy jakimś pobieraniu czy coś to jest praktycznie maks możliwości łącza, a z tymi dużymi operatorami chyba jest różnie.

 

  

16 godzin temu, escapers napisał(a):

Przy lokalnych operatorach najbardziej odczuwalne są problemy przy wydarzeniach, które się cieszą dużą popularnością.. warto im to zgłosić, mogą spróbować coś pomóc/ogarnąć.. 

Spróbuję następnym razem (chociaż mam nadzieję, że to nie nastąpi), akurat teraz oglądałem online, bo mam Covid i siedzę w izolacji. Normalnie mecze cisnę z satelity, bo i Eleven/C+ są w 4K i na online jest spore opóźnienie

Edytowane przez mbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2023 o 23:41, escapers napisał(a):

Przy lokalnych operatorach najbardziej odczuwalne są problemy przy wydarzeniach, które się cieszą dużą popularnością.. warto im to zgłosić, mogą spróbować coś pomóc/ogarnąć.. 

 

Nie zawsze tak jest jak piszesz. Mam JMDI i nigdy nie było winy ze strony operatora z dostępem do wydarzenia nawet takiego, które jest mega popularne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś w wolnej chwili udostępnić screeny aktualnej listy "Kanałów na życzenie", ewentualnie podać w formie tekstowej?

Nie wiem czy gdzieś na forum aktualnie jest to umieszczone. A na stronie widnieje wersja chyba tylko dla subskrybentów. Dziękuję za podesłanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, cidik napisał(a):

widać równają w dół, ale co tam.... duopol górą emoji23.png strach pomyśleć jak się Viaplay wykrwawi... zafundują nam SD i gratisowy powrót do przeszłości emoji23.png

Tak tak, w równoległym świecie szwedzka bestia ciśnie jakościowo materiał w 4k i 120 klatkach, a duopol podąża za nimi ze swoimi biednymi 4k na kilku kanałach i full hd w ogromnej większości pozostałych. Aż strach pomyśleć jak Viaplay padnie, wtedy pogoń za ich jakością przez duopol straci sens 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagłe zniknięcie Canal+4K z listy kanałów online jest żenadą. O ile abonenci mają dostęp przez satelitę, to klienci subskrypcji jak ja stracili dostęp w jakiejkolwiek formie. Mimo, że przed zakupem na liście kanałów w ofercie jasno logotyp tego kanału widnieje. Czyli u francuzów tradycyjnie jednostronna zmiana zasad w czasie ważności usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak Canal+ 4K to nowa świąteczna oferta dla abonentów :D 

Sprawę zgłosiłem do supoprtu, czekam na reaktywację uprawnień i powrót kanału na listę. Jeśli do 2 h się nie pojawi, to jutro będzie dym.

 

To jest jedna z największych kompromitacji Canal+ w ostatnich latach.

Edytowane przez danielpes5
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...