Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek
1 minutę temu, _Artek_ napisał:

kanały premium wykupować w c+online czy w playerze tyle że trzeba pamiętać że 1 gorsza jakość (szczególnie sportu) 2 ciągłe polowanie na promocje.  

Kanały sportowe Canal+ w C+ Online są 1080p50, a w Player 1080p25. Także Player odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2021 o 16:41, Umkwatata napisał:

 nie kupilbym europejskiej wersji Mi Boxa - nie oferuje nic więcej niż pozostałe boxy na rynku i działa dramatycznie....

Chyba masz na myśli wadliwy sprzęt...., bo na pewno tak nie jest z boxem bez wad.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, flisek94 napisał:

Francuska apka myCanal już na webOS od wersji 4.0, czyli modeli z 2018 roku. Mam nadzieje, że specjaliści z naszego polskiego C+ ogarną przynajmniej tak samo, bo będzie wstyd.

https://assistance.canalplus.com/questions/2724533-application-canal-arrive-televiseurs-lg

Oni akurat wstydem się za bardzo nie przejmują. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,  mam problem po aktualizacji, wcześniej wszystko działało gdy jest program 18+ mam tylko plansze " ten materiał jest niedostępny ze względu na szkodliwość dla nieletnich" tak jak by była włączona kontrola rodzicielska. Niestety nigdzie w ustawienia nie mogę znaleźć jak to zmienić. Jakieś pomysły ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, szopek napisał:

 Niestety nigdzie w ustawienia nie mogę znaleźć jak to zmienić. Jakieś pomysły ? 

 

Właśnie odpaliłem film 18+ i działa. Brak planszy. Sprawdziłem na laptopie

Wcześniej były z tym problemy, chyba już to ogarnęli ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę dalej [beep]lo. Filmy wymieszane z różnych kanałów w jednym worze. 
Masz wdzystko razem, bo to jest w ogólnej zakładce Film i Serial. Chcesz pozycje z konkretnego kanału, to wchodzisz w ofertę tego kanału. Nie jest to doskonałe, ale przynajmniej jest możliwość podejrzenia wszystkich filmów z C+, bo dotychczas trzeba było się domyślać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji C+Box, kanały eventowe wreszcie zaczeły działać, jakby kto pytał.

1 godzinę temu, rider75 napisał:

U mnie na telewizorze występuje klatkowanie i przycinanie. To może być wina C+, czy też u może być u mnie problem? Telewizor sony. Net mam szybki. 

U mnie przycinki są tylko na kanałach nadających w 50 fps. Mam telewizor tcl p815. Pomaga kilkukrotne naciśnięcie pauza/start. No ale nie tak to powinno funkcjonować... Dlatego używam póki co C+ Box.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się też osobna zakładka "Nowości". Mogliby dodać jeszcze coś na wzór "Ostatnia szansa". Też byłoby wszystko w jednym miejscu. Póki co tylko na obrazku danego tytułu, który wkrótce zniknie pojawia się informacja "ostatnie dni". Ale najpierw trzeba na taki tytuł się natknąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, salva napisał:

Eurosporty podciągnięte do 1080p i 8Mb/s z 720p i 2,5Mb/s.

No i super, oby na stałe.

1 godzinę temu, Emilio1985 napisał:

Po aktualizacji C+Box, kanały eventowe wreszcie zaczeły działać, jakby kto pytał.

U mnie przycinki są tylko na kanałach nadających w 50 fps. Mam telewizor tcl p815. Pomaga kilkukrotne naciśnięcie pauza/start. No ale nie tak to powinno funkcjonować... Dlatego używam póki co C+ Box.

Podobnie na Sony.Obstawiam , że wina po stronie Android 7.

Na Play boxie jest już b.dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...