Skocz do zawartości

SkyShowtime - oferta programowa


kolos22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, ronnie84 napisał(a):

Skoro wrócą to po co usuwają?

Po to by były zniany w ofercie🤣 Jak było pisane wcześniej że serwis nie ma co zaprezentować to Pawopy mało ci oczów nie wydrapały. Teraz jest to o czym pisaliśmy serwis nic sobą nie reprezentuje i nie ma oferty a jest w celu wyciągnięcia dodatkowej kasy. Od tych co chcą zobaczyć kilka pozycji z tej mniernej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to by były zniany w ofercie Jak było pisane wcześniej że serwis nie ma co zaprezentować to Pawopy mało ci oczów nie wydrapały. Teraz jest to o czym pisaliśmy serwis nic sobą nie reprezentuje i nie ma oferty a jest w celu wyciągnięcia dodatkowej kasy. Od tych co chcą zobaczyć kilka pozycji z tej mniernej oferty.
Oferta i liczba premier jest naprawdę ok. Tym bardziej patrząc na cenę 12,50. Lipa to jest na Disney plus. Tam to jest padaka. We wrześniu kilka premier a cena.... znacznie wyższa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, czerstwy napisał(a):

Po to by były zniany w ofercie🤣 Jak było pisane wcześniej że serwis nie ma co zaprezentować to Pawopy mało ci oczów nie wydrapały. Teraz jest to o czym pisaliśmy serwis nic sobą nie reprezentuje i nie ma oferty a jest w celu wyciągnięcia dodatkowej kasy. Od tych co chcą zobaczyć kilka pozycji z tej mniernej oferty.

Ale teraz sam sobie przeczysz. Bo biorąc pod uwagę Twój tok myślenia to wypadły same starocie/ śmieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sebagit napisał(a):
14 godzin temu, czerstwy napisał(a):
Po to by były zniany w ofercieemoji1787.png Jak było pisane wcześniej że serwis nie ma co zaprezentować to Pawopy mało ci oczów nie wydrapały. Teraz jest to o czym pisaliśmy serwis nic sobą nie reprezentuje i nie ma oferty a jest w celu wyciągnięcia dodatkowej kasy. Od tych co chcą zobaczyć kilka pozycji z tej mniernej oferty.

Oferta i liczba premier jest naprawdę ok. Tym bardziej patrząc na cenę 12,50. Lipa to jest na Disney plus. Tam to jest padaka. We wrześniu kilka premier a cena.... znacznie wyższa.

To ja mam zupełnie inne zdanie, już nie pamiętam kiedy odpaliłem ten serwis, a z Disneya korzystam dużo częściej. Liczę, że nie zawiodę się na dzisiejszej premierze serialu "Poker Face".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na SKYSHOWTIME POLSKA (15.09.23 r. [upflix.pl]):

"Napisała: Morderstwo", [45 odcinków] [+ 44 audio]    
"Poker Face", [2 odcinki] 

 

Nowe odcinki:

"Bupkis", [S01E08] 
"Columbo", [15 odcinków] 
 

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Pawop napisał(a):

Czerstwiaku, ale oni mają co pokazać, premier jest sporo i są jakościowe. Ja krytykuje bałagan jaki panuje przy starszych produkcjach.

Tak sporo że usuwaja i dodaja w kółko jedne i te same pozycje😂

 

12 godzin temu, sebagit napisał(a):
W dniu 14.09.2023 o 18:46, czerstwy napisał(a):
Po to by były zniany w ofercieemoji1787.png Jak było pisane wcześniej że serwis nie ma co zaprezentować to Pawopy mało ci oczów nie wydrapały. Teraz jest to o czym pisaliśmy serwis nic sobą nie reprezentuje i nie ma oferty a jest w celu wyciągnięcia dodatkowej kasy. Od tych co chcą zobaczyć kilka pozycji z tej mniernej oferty.

Oferta i liczba premier jest naprawdę ok. Tym bardziej patrząc na cenę 12,50. Lipa to jest na Disney plus. Tam to jest padaka. We wrześniu kilka premier a cena.... znacznie wyższa.

Ta cena to chyba obecnie nie jest aktualna tylko ze dwa razy więcej i znacznie drożej od Amazona gdzie oferta jest podobna a są tacy co twierdzą że lepsza.D+ to zakończyłem na przeglądaniu na samym początku u rodzinki. Tak mnie zainteresowała że już więcej tam nie zaglądałem.

 

11 godzin temu, domin107 napisał(a):

Ale teraz sam sobie przeczysz. Bo biorąc pod uwagę Twój tok myślenia to wypadły same starocie/ śmieci

Ja nawet nie sprawdzałem co wypada i wpada bo to Wy o tym informujecie. Ja zaglądając na serwis widzę że nie ma co oglądać jeśli chodzi o filmy. Z seriali to chyba by coś jeszcze wybrał ciekawego ale obecnie nie mam na to czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem mocno rozczarowany po I odcinku. Jeszcze obejrzę drugi, ale nie spodziewam się nagłej zmiany na lepsze. Strasznie konwencjonalny i przewidywalny serial, a liczyłem na coś nowego i odświeżającego. I znowu wiele wskazuje na to, że nie będę miał co oglądać w tym serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2023 o 16:02, czerstwy napisał(a):

Prawdziwe szaleństwo😂Biorąc pod uwagę że cześć jest lub była w innym serwisie to idzie oślepnąć od oglądania🤣

No i co z tego, że była ? 

Nawet nie ma innej opcji, żeby nie była. Obecny podział praw na polskę jest dość świeży więc tytuły już się pojawiały.

 

Nowy horror "Pearl" już dostępny

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na SKYSHOWTIME POLSKA (18.09.23 r. [upflix.pl]):

"Pearl", 


Nowe odcinki:

"Niebezpieczny Oddział", [5 odcinków] 
"Przygody Timmy'ego", [20 odcinków] 
"SpongeBob Kanciastoporty", [78 odcinków] 
"The Winner", [S01E03] 


Usunięto odcinki:

"Magicy",  


Usunięte tłumaczenie odcinków:

"Blaze i Mega Maszyny",  
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domin107 ja wiem, że ty jesteś kolekcjonerem usług, ma być dużo a czy one się czymś różnią od siebie niż 5-10 % oferty to inna sprawa. Ja kupując taki Skyshowtime chcę mieć dostęp do unikatowych i nowych treści a nie tego co już było gdzie indziej🤣Mało tego premiery są gdzie indziej a nie tu😂

Edytowane przez Kiler
Popraw pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Arkon napisał(a):

 Ja po dwóch odcinkach mam dość "Poker Face"

A ile to się nasłuchałem i naczytałem w różnych miejscach, że wreszcie ten serialowy "hit" w Polsce. A tutaj kogo pytam o opinie to podobne odczucie jak Twoje. 

Aż nie chce mi się zaczynać oglądania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2. odcinkach widzę, że "Poker Face" ma elementy proceduralu, dlatego może nie podpasować. Mamy ściganie bohaterki przez czarny charakter, ale każdy epizod dodatkowo ma swoją zamkniętą zagadkę kryminalną. Odcinki są zrealizowane starannie, nieco w stylu komedii braci Coen. Nasza główna bohaterka/detektyw ma specyficzny sposób grania i zachowywania się. Natasha Lyonne ze zdartym głosem jak u alkoholika może niektórych irytować. Mnie akurat bawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...