Skocz do zawartości

SkyShowtime - oferta programowa


kolos22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodane tytuły na SKYSHOWTIME POLSKA (09.06.23 r. [upflix.pl]):

"Ruxx", [2 odcinki]
 

Nowe odcinki:

"A Town Called Malice", [S01E07] 
"Bez zmian", [S01E06] 
"Fatal Attraction", [S01E06] 
"Pożądanie", [S01E07] 
"Prawo i porządek", [S02E19]   
"Przybysze", [S02E01] 
"Sukces", [S01E03] 
"Tak czy owak", [S02E04]     


Uzupełnione tłumaczenia:

"Stan zagrożenia", [+ audio]   
"Zły Mikołaj", [+ audio]    


Uzupełnione tłumaczenia w odcinkach:

"Chicago P.D.", [+ 2 audio]    
"Dora i przyjaciele", [+ 1 audio]    
"Frasier", [+ 10 audio]   
"Victoria znaczy zwycięstwo", [+ 3 audio]  
"Wszyscy razem, śladem Blue!", [+ 1 audio]    


Usunięto:

"Klątwa laleczki Chucky",  
"Pitch Perfect",   


Usunięto odcinki:

"Trefny szmal",   
"Zabójcze pary",      


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2023 o 15:13, 2PaC napisał(a):

W hiszpańskiej wersji mają to co u nas można znaleźć w viaplay albo c+... Ale bez szału oferty praktycznie są takie same

 

Dzięki, akurat zapisałem się w Hiszpanii tak więc będę teraz "uwięziony" z tutejszym katalogiem.

 

Natomiast zaczyna mnie martwić czy w przyszłości wystarczy ciekawych pozycji by utrzymanie subskrypcji miało sens. Nawet w ramach dożywotniej promocji -50%...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet z ciekawości wszedłem na upflix i Sky wypadło najsłabiej w nowościach, a dałem 2021 rok i ocenę 7. Ja wiem, że nie wierzysz w oceny, ale to jakaś weryfikacja. Poza tym to jedyny serwis, gdzie prawie nie ma polecanych produkcji na tym forum. Jak ktoś nie jest fanem "Yellowstone", to jest bieda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swordfish To są raptem 3 seriale. Na takim Apple obejrzałem co najmniej 10 dobrych produkcji, a niby mają ubogą bibliotekę. Podobnie na Amazonie, który jest kilka razy tańszy. Już nie mówiąc o świetnym 4K na tamtych serwisach. Nie chcę nikogo przekonywać, piszę tylko o swoim rozczarowaniu serwisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zuzia napisał(a):

W skali roku to jest 150 zł za te kilka filmów i kilka seriali do zobaczenia. Poza tym niewydarzona aplikacja Android i problemy z dźwiękiem. Także jest na co narzekać. A temu serwisowi należy podwyższać poprzeczkę, bo to powinien być gigant skoro złożony z mocnych marek.

To już każdy musi według siebie sprawdzić i przeliczyć.  Ja ogólnie oglądam dużo filmów. Czasów również tych przeciętnych, bo pomimo ocen, np. sam opis wydaje mi się interesujący, gra ktoś szczególny, itd., itp. Biorąc pod uwagę, że jeden bilet do kina to średnio 20zł to tutaj przez rok jakieś 7-8 filmów w tek cenie by się zmieściło. Do tego na pewno jakieś seriale. Coś z klasyki. Jak dla mnie - jest ok, nie ma na co narzekać. 

 

Chociaż zgadzam się ze stwierdzeniem dotyczącym aplikacji. Według mnie też mogliby się poprawić w tej kwestii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, k05 napisał(a):

Chociaż zgadzam się ze stwierdzeniem dotyczącym aplikacji. Według mnie też mogliby się poprawić w tej kwestii. 

Prawidłowo działająca aplikacja oraz możliwość wyboru z niej dźwięku przestrzennego (bo on jest, choćby oryginalny), to nie są wygórowane wymagania, a absolutnie podstawowe. Co do biblioteki, jak na możliwości platform, z których złożone jest SkyShowtime, jest ona mimo wszystko skromna. Wiadomo, że w każdym serwisie znajdzie się coś tam do obejrzenia, ale mnie SkyShowtime nie przekonało, niby tanio było w promocji, ale wspomniane Apple, czy Amazon jeszcze tańsze i też można znaleźć coś dla siebie. Zauważyłam, że innej platformie typowo filmowej, HBO Max wysoko podnosi się poprzeczkę, a SkyShowtime pobłaża, bo było w promocji. A ja traktuję je jednakowo. Podobnie jak @Arkon jestem serwisem rozczarowana.

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Arkon napisał(a):

Podziwiam Twój optymizm. Ja nadal obstaję przy swoim, że na DZIŚ są lepsi tylko od Viaplay, co nie jest dużym osiągnięciem. Nawet Apple, mimo mizernej biblioteki, ma więcej ciekawych produkcji. Nie mówiąc o taniutkim Amazonie.

Dla mnie są lepsi od Nfx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Arkon napisał(a):

Ja nadal obstaję przy swoim, że na DZIŚ są lepsi tylko od Viaplay, co nie jest dużym osiągnięciem. 

Ogólnie tak, jednak Viaplay ma ścieżki dźwiękowe w 5.1, również polskie. Ilościowo również większą bibliotekę: Viaplay - 1022 pozycji, a SkyShowtime - 934 (wg. upflix.pl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się gdzieś spis pozycji, które mają ścieżki dźwiękowe w 5.1

7 godzin temu, Zuzia napisał(a):

Ogólnie tak, jednak Viaplay ma ścieżki dźwiękowe w 5.1, również polskie. Ilościowo również większą bibliotekę: Viaplay - 1022 pozycji, a SkyShowtime - 934 (wg. upflix.pl).

A teraz sobie uczciwie podlicz ile pozycji jest w języku polskim bo ta statystyka jest zafałszowana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczba pozycji zgadza się, Viaplay jest do przodu, podobnie jak, że ma 5.1. W tych aspektach wyprzedza SkyShowtime, nie pisałam, że jest pod każdym względem lepsze, bo nie jest. Po prostu wstyd, aby gorsza platforma ich wyprzedzała w tak elementarnej kwestii jak dźwięk przestrzenny, który Viaplay miał już od swego startu w Polsce. Stereo było w modzie, ale ponad pół wieku temu. Natomiast sama oferta programowa jest różnie odbierana, rzecz gustu, jednak moim zdaniem tempo uzupełniania biblioteki SkyShowtime jest zbyt wolne jak na serwis złożony z wielu bogatych pod tym względem platform.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...