Skocz do zawartości

Humor – satelitarny i nie tylko


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Cytat

- Witam państwa, kłaniam się nisko. Dziś w studiu gościmy znanego publicystę i felietonistę. Panie Robercie, uważa się pan też za dziennikarza. Proszę powiedzieć, ilu reporterów jest zatrudnionych w powiecie radzymińskim?

- Dzień dobry, kłaniam się państwu, wydaje mi się, że mieliśmy rozmawiać o dziennika....

- Jako ekspert, chyba nie zapomniał pan o istnieniu biuletynu Radzyminiak?

- Ja nie jestem ekspertem...

- To dość odważne słowa jak na kogoś, kto rzekomo zna się na dziennikarstwie. Powiat radzymiński zlikwidowano prawie pięćdziesiąt lat temu, czyli zatrudnionych jest dokładnie zero. Skoro o zerze mowa, porozmawiajmy o najnowszym projekcie. Gdzie stanął prowadzący na początku ostatniego odcinka "Gatunku Zero"?

- Przed rozmową sprawdziłem, że...

- No dobrze, ale to nie jest temat...

- ... pamiętam, że stał na zie...

- OTÓŻ MUSI PAN WIEDZIEĆ...

- STAŁ NA ZIE...

- Powinien pan wiedzieć, że poprawną odpowiedzią jest ziemia. Proszę powiedzieć, o ile wzrosła temperatura ziemi?

- Od czasu mezozoiku, kiedy wyginęły dinozaury, temperatura ciągle spada, a nie rośnie.

- No cóż. Przygotowałem się wcześniej do tej rozmowy, więc mogę powiedzieć, że mieszkańcy ziemi sandomierskiej obserwują dzisiaj na termometrach o 3.7 stopnia więcej niż wczoraj. Łączymy się z proboszczem bazyliki w Sandomierzu.

 

m.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś powinien stworzyć jakiś plebiscyt na najgłupszy clickbajtowy tytuł na portalach internetowych. Konkurencja będzie duża a mnie rozwalił ten.

cc.png

https://sportowefakty.wp.pl/tenis/1126383/fotoreporterzy-to-uchwycili-zobacz-co-pila-na-korcie-sabalenka

 

Otóż Sabalenka piła ... Coca-Colę. Żeby chociaż wytłumaczyli w tym  ̶a̶r̶t̶y̶k̶u̶l̶e̶  wpisie jakie działanie może mieć cola przy problemach żołądkowych to bym zrozumiał. Ale to jest pusty tekst o niczym. No ale trzeba pochwalić panią autorkę tego dzieła że potrafi budować napięcie. Zobacz co piła ... dostała napój ... puszkę ... coli. :)

Edytowane przez G2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Powyższy mem jest tak lansowany na Jeja i FB, że aż się [beep] chce, dlatego postanowiłem wam napisać moją anegdotkę z życia:)))))

Rok temu, podczas pierwszego ciepłego dnia postanowiłem pojechać do szkoły nowym rowerem. Z racji że rower był nowy, to wziełem ze sobą kłódkę, żeby go przypiąć do szkolnego ogrodzenia. Idę na lekcje, i po zakończonym dniu idę odpiąć rower. Już odpiełem rower, a tu mnie zagaduje kolega z innej klasy. No i tak rozmawiamy, o samochodach, o matematyce, ogólnie mocno się rozgadaliśmy, aż wybiła godzina 15 (kończę lekcje o 14). No to się rozeszliśmy, bo o 15 powinniśmy być już dawno w domach. Idę, przechodzę przez pasy, idę, idę, przechodzę przez most, idę, idę, idę, tak idę już 400 metrów. Nagle się zatrzymuję. Patrzę na siebie, i co odkryłem? Że przez prawie pół kilometra chodziłem po mieście z kłódką od rowera w ręku XDDDDDDD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To jest tak dobre, że nie mogłem się oprzeć aby w tym dziale się znalazło :)

https://www.fakt.pl/pieniadze/urzadzenia-ktorych-nie-nalezy-odlaczac-od-pradu-powoduja-wzrost-rachunkow/xs5ve3w

Cytat

O ile odłączanie routera od prądu nie jest problemem, gdy nie obsługuje on innych urządzeń, o tyle w przypadku wielu podłączonych sprzętów, każdorazowe odłączenie go od prądu wiąże się z koniecznością ponownego konfigurowania, co może być uciążliwe.

Pani redaktor nigdy widzę z tym do czynienia nie miała, ale w sezonie ogórkowym jakieś artykuły muszą zapełnić gazetę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do ostatniej afery w TVP.

-------

Zagrajmy w Va Banque!
Gracz: Zawieszeni dziennikarze za 1000 zł
Prowadzący: Jest dziennikarzem sportowym. Zawieszono go po porównaniu piosenki „Imagine" John Lennona do komunizmu podczas ceremoni otwarcia IO 2024. 
Gracz: Kim jest Przemysław Babiarz? :D

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...