Skocz do zawartości

Humor – satelitarny i nie tylko


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

image-3.png

Na szczęście we wrześniu zrobi to Mateusz Matyszkowicz :P

Dziewczynka: Mamo nie jesteśmy gotowi na majówkę
Mama: Na szczęście mamy Shopee
Strona Shopee: Nie działa
Mama: Co jest? No bez jaj... Córciu jednak masz racje 🤬

received-848665412884814.webp

Sklep zamknięty-ty-ty-ty ma Shopee
Na Shopee-pi-pi-pi-pi-pi-pi
Same błę-dy-dy
Sklep zamknięty-ty-ty-ty ma Shopee
Żadnej reklamy-my-my
Nie zobaczymy-my-my
Sklep zamknięty-ty-ty-ty
Offline na Shopee

Lektor: 13 stycznia koniec działalności Shopee. Korzystaj z płatnej dostawy przy zakupach już od czterech złotych. Odinstaluj teraz. Shopee! 

 

Screenshot-20230113-182501-Instagram.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Seriale i media kontra internetowy viral

Screenshot-20230206-221702-Facebook.jpg
Screenshot-20230206-221802-Facebook.jpg
Screenshot-20230206-222010-Instagram.jpg
Screenshot-20230206-221524-Instagram.jpg
Niech uważają na Polsat bo jest dobry w zdradach. A skoro już o „Zdradach" mówimy to nasuwa się słynne zdanie z tej produkcji w ostatnim z wymienionych przypadków - Panowie idziemy będzie konfrontacja :P

Skoro już przy Polsacie jesteśmy to „związek" jest też u jego kanałów muzycznych:

Screenshot-20230207-092844-Instagram.jpg

Co najlepsze nie ma żadnych związków z kanałami Telewizji Polskiej a zwłaszcza tymi numerycznymi. Tu internauci na Facebooku TVN'u wskazywali że są one już związane z... TV Trwam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Postanowiłem pójść na krótki urlop. Uzmysłowiłem sobie jednak, że przecież wszystko już wykorzystałem. Ba! Chyba nawet zalegam szefowi dzień (lub dwa?). Pomyślałem, że najszybciej zmiękczę bosowe serce, gdy zrobię coś tak głupiego, że ten zacznie się nade mną litować! No, bo przecież przemęczony jestem, przepracowany i... zaczyna mi odbijać.
Samo życie...
Następnego dnia przyszedłem trochę wcześniej do pracy. Rozejrzałem się dookoła i... Mam! Odbiłem się od podłogi i poszybowałem w kierunku żyrandola, złapałem go mocno i wiszę! Wchodzi kolega zza biurka obok i rozdziawia [beep] patrząc na mnie (drewniany wzrok ma koleś, czy co?).
- Ciiiii - szepczę konspiracyjnie. - Rżnę psychola, bo chcę kilka dni wolnego. Gram żarówę, rozumiesz?
Kilka sekund później wchodzi szef. Już od progu huczy basem, co ja tam robię u góry.
- Ja jestem żarówka! - wypiszczałem.
- No co ty? Pogrzało cię! Weź lepiej kilka dni wolnego, niech Ci główka odpocznie!
Wdzięcznie sfrunąłem na podłogę i zaczynam się pakować. Kątem oka widzę, że kolega też zaczyna się pakować! Szef zainteresowany pyta go:
- A pan dokąd?
Kolega odpowiada:
- No do domu... Przecież po ciemku nie będę pracował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Platformie zaczynają drastycznie spadać sondaże, w związku z tym Tusk postanawia chwycić się ostatniej deski ratunku, pomocy z góry. Modli się więc:
- Panie Boże, wiem, miałem nie klękać przed księdzem, ale jeżeli przegram wybory i ludzie odkryją ile ukradliśmy, to mnie zabiją. Proszę, pomóż mi ...
Nieoczekiwanie odzywa się Bóg:
- Donek, nigdy cię za bardzo nie lubiłem, ale niech ci będzie.
Uradowany premier zwołuje konferencję prasową nad jeziorem i mówi:
- Jestem prawdziwym cudotwórcą i zaraz to udowodnię. Zobaczycie, będzie wam się żyło lepiej!
Podchodzi do jeziora i zaczyna chodzić po wodzie. Czeka na aplauz, zamiast tego leci kamień. Drugi, trzeci, w końcu cała lawina. Donald wpatruje się zdziwiony, a ludzie krzyczą:
- I to ma być premier? Nawet pływać nie umie!

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...