Skocz do zawartości

Zmiany od maja w C+?


PIOOLE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba o te zmiany tak chodzi bo wg dvbnews.pl od czerwca szykuje się podwyżka abonamentu:

 

Ceny pakietów po podwyżce:

- Powitalny+ (19.90 zł)

- Podstawowy+ (43.90 zł)

- Komfortowy+ (63,90 zł)

- Prestiżowy+ (148,90 zł)

- Prestiżowy HD+ (168,90 zł)

Opcje Premium:

- Canal+ (29,90 zł)

- HBO (29,90 zł)

 

Nowy cennik dla obecnych abonentów będzie obowiązywał od lipca br.

 

źródło: dvbnews.pl

 

Niby to parę groszy ale czy będzie można w takim wypadku zerwać umowę?

 

Edit: adres strony poprawiony :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaje**** niespodzianka :/ Wygląda na to, iż (w szczególności abonentom Podstawowego+ i Komfortowego+) przyjdzie w końcu zapłacić za te dodatkowe kanały otrzymane na skutek roszad w zawartości poszczególnych pakietów i likwidacji opcji (AXNy, tematyczne Discovery, podstawowy Szajsbox, Kino Polska! itd.).

 

Cena HBO - 29.90zł/msc. To już praktycznie 10 złotych (czyli o 50%) drożej niż w Polsacie (20zł/msc). I to za dokładnie to samo (ta sama transmisja z tego samego transpondera). Potem się dziwić, czemu to Polsat ma dwa razy więcej abonentów niż Cyfra ;-) ;-) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skorzystam z okazji, że kończy mi się okres 10 m-cy 50% taniej i wyślę im wypowiedzenie poparte brakiem akceptacji nowego regulaminu. Może dzięki temu uda się wynegocjować jakieś warunki, abym z nimi pozostał i nie rezygnował. Jak myślicie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć ryzykowny krok z tymi podwyżkami. Cyfra może się ostro na tym przejechać (zwłaszcza teraz, kiedy w mediach codziennie straszą ludzi kryzysem). Akcja "Powrót" (czyli próba zatrzymania abonentów, którzy dostali idealny pretekst do zrywania umów) może ich kosztować więcej, niż potencjalne zyski z wyższego abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mozliwe ze Cyfra pobiera oplate za HBO w wysokosci 29 zl , a ja mam w kablowce HBO i HBO 2 za 5 zl miesiecznie juz od jakis 2-3 lat !!! Za 45 kanalow w kablowce lacznie z POLSATEM SPORT I EXTRA place 23 zl. Zapomnialbym jeszcze dodac ze mam tez TVP SPORT. Dlaczego mala kablowka okolo 3000 gospodarstw mogla zaoferowac HBO za 5zl a oni chca 29zl? (dodam ze nie mam podzialu na pakiety biore calosc za 23 zl albo nic , wiec kazdy abonent ma HBO czy tego chce czy nie chce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to musze Tobie pogratulowac że masz taką kablówke ale to nie jest temat o kablówce a o C+

a w ogole to Twoja kablówka nie musi wynajmowac transponderów na satelicie oto dlaczego tak tanio ;)

 

 

a co do tematu to jestem ogromnie zaskoczony !!! ktoś kto pisal ze się dużo zmieni miał racje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze to nie jest temat o kablowce. Ale zeby pokazac jak sie "dorbiaja" mozna skorzystac z przykladu. Pozatym telewizja n zdaje sie ma taniej pakiet HBO + HD. Wiem ze cyfra nie jest instytucja charytatywna ale nie robmy z niej takiej jesli ma ceny z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w przypadku podwyżki mogę rozwiązać umowę z okresem wypowiedzenia miesiąc?

Obecnie mam umowę na czas nieokreślony- wiem ze standardowo czas wypowiedzenia wynosi 3 miesiące. Nie mogę znajeźć tekstu umowy ale chyba mogę wykupić antenę za 1,22 - umowa podpisywana 2 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy ślepi jesteście? Przecież widać wyraźnie w magazynie Plus+ że cena pakietów wzrośnie tylko o 90gr. 19,90 40,90 60,90. Natomiast nie ma podanej ceny Canal+ i HBO. Chyba dvbnews dało plamę.

 

Oj sorry, to dotyczy gotówki z góry. Dla normalnych ceny jakie widzę to 19,90 42,90 63,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że podwyżka to może być efekt jakiegoś zakupu [np. Liga Mistrzów], czy po prostu kryzys dotknął także C+ ?

Jeszcze nie wiadomo oficjalnie, czy C+ w ogóle wystartowała w przetargu o LM, to czemu C+ miałaby już z tego powodu cenę podnosić :roll: Już bardziej kryzys... Chociaż teraz z tym 0,90 zł na końcu, abonament C+ będzie przpominał pod tym względem abonament w CP - może szykuje się jakaś... :> :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekka podwyżka abonamentu, to nie skutek kryzysu stricte, chociaż nikt z szefostwa firmy nie mówił, że będzie łatwo w 2009 r na rynku Pay TV i Sat. Trzeba dbać o kontent kanałów produkowanych przez Canal+ Cyfrowy (głównie CANAL+ i związane z nim "przetargi sportowe"), poza tym wprowadzając nowości programowe, zresztą zapowiadane wcześniej -chociażby w postaci kanałów HDTV- również należy mieć na uwadze, iż trochę to kosztuje :wink:

Myślę, że po początkowych złych minach, za jakiś czas, część z tych narzekających się rozpromieni? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LM? Wg mnie nierealne (ale obym się mylił). Ale zgadzam się, podwyżka jest to wynik pokaźnych zakupów. Orange Ekstraklasa + TVPSport z tym że co do tego drugiego nie mam pewności :lol2: Poza tym spadek kursu złotego. A kryzys to doskonała wymówka wszystkich prezesów aby ludziom nie dawać podwyżek i zwalniać z pracy. Niezależnie od wyników finansowych. A przecież Cyfra ma ponoć rekordowo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucius

Przepraszam, moze jestem tepy...ale prosze oswiec mnie jak wzrost ceny abonamentu koreluje z oferta HDTV, skoro za kazdy kanal HD placi sie osobno? Ja nie widze zadnej korelacji miedzy wysokoscia abo a wzbogacaniem oferty HD. Martwi mnie rowniez co napisales odnosnie C+, wlasnie tego sie obawialem, ze franncuzi po utracie wytworni beda inwestowac w sport...szkoda, ze C+ robi sie bardziej kanalem sportowym :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...