Skocz do zawartości

Czy są jacyś klienci Orange tv/internet?


akarjendo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Za kilka tygodni ja i moja dziewczyna będziemy mieszkać sami. Badaliśmy internet i telewizję. Ponieważ w mojej pracy muszę dużo korzystać z internetu, a nie chcemy telefonu domowego, pomarańczowy wydawał się dobrym pomysłem. Chciałbym jednak usłyszeć od użytkowników, jakie są zalety i wady Orange, a nie mogę znaleźć żadnych ostatnich opinii w Internecie... Więc wszelkie doświadczenia/wskazówki są mile widziane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam światłowód 300/50 MB/s, i do tego telewizja. Mam to od dwóch lat i nie ma żadnych problemów z telewizją i internetem. Przez te dwa lata nie było sytuacji żeby nie działał internet czy telewizja. Jeżeli światłowód miałby być zakładany w domu jednorodzinnym to warto umowę podpisać w salonie . Wtedy zostaje zniesiona dopłata za użytkowanie światłowodu w domu jednorodzinnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2023 o 17:34, Jerzykowski napisał(a):

Wtedy zostaje zniesiona dopłata za użytkowanie światłowodu w domu jednorodzinnym. 

pierwsze słyszę o zniesieniu opłaty za domek 1 -rodzinny w salonie ? 

czy aby na pewno ?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej miejscowości jest młoda i ładna i przede wszystkim kompetentna pracownica salonu Orange. Dwa lata temu jak podpisywałem umowę o światłowód to pani zdjęła mi opłatę za jego użytkowanie. Ja nawet o to się nie dopytywałem, z własnej woli to zrobiła. Pod koniec zeszłego roku przedłużałem umowę to również nie mam tej opłaty. A to że kierowniczka mówiła że to nieprawda to myślę że ona doskonale wie że tak można. Ale pewnie wiąże się to z mniejszą prowizją od umowy dla salonu. 

Edytowane przez Jerzykowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja co prawda nie mam jakiegoś super hiper wszystko mającego wypasionego telewizora. Ale wcześniej miałem cyfrowy polsat, teraz od kilku miesięcy Orange światłowód. I w jakości obrazu telewizji nie widzę żadnej różnicy. 

Edytowane przez Jerzykowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.02.2023 o 16:58, akarjendo napisał(a):

Cześć, Za kilka tygodni ja i moja dziewczyna będziemy mieszkać sami. Badaliśmy internet i telewizję. Ponieważ w mojej pracy muszę dużo korzystać z internetu, a nie chcemy telefonu domowego, pomarańczowy wydawał się dobrym pomysłem. Chciałbym jednak usłyszeć od użytkowników, jakie są zalety i wady Orange, a nie mogę znaleźć żadnych ostatnich opinii w Internecie... Więc wszelkie doświadczenia/wskazówki są mile widziane!

Mam nadzieję, że wybierzesz naszą ofertę. Jeśli będziesz potrzebował szczegółów zadzwoń do nas na infolinię BOK. Chętnie wszystko wyjaśnimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Rozważam u siebie w mieszkaniu Orange, bo wiem, że Orange w moim bloku ma światłowód.

Interesuje mnie Internet i telewizja. Interesuje mnie tylko dekoder z nagrywarką, ale taki gdzie można nagrania przewijać w przód i w tył i można nagrać dowolny kanał. Ale nie chcę też ciągnąć  kabli po całym mieszkaniu. I tak wystarczy się przewiercić z klatki do mojego przedpokoju i net będzie. Tylko jak podłączyć telewizor z tym dekoderem do nagrywania? Telewizor jest w pokoju i nie chcę ciągnąć kabli od Internetu do telewizora. Czy po wi-fi będzie działał dobrze? Mam na myśli dekoder ICU 100, no chyba że Orange ma coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy dekoder będzie działał dobrze po WiFi to jest loteria, nikt ci zdalnie nie zagwarantuje. W takim bloku jest mnóstwo punktów WiFi, więc różnie może to działać. Nie wiem dlaczego ludzie panicznie boją się kładzenia kabli? Taki kabel jest cienki, można go położyć nawet w listwach przypodłogowych. Nie ma konieczności kucia ścian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...