Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, kisiel95 napisał:

Jaka wersja Google TV? 

Urządzenie mam od 3 tygodni więc wersja jest pewnie najnowsza. Da się coś na to zaradzić?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 FPS są nadawane kanały sportowe.

6 godzin temu, Tokić napisał:

Urządzenie mam od 3 tygodni więc wersja jest pewnie najnowsza. Da się coś na to zaradzić?

Może zresetuj urządzenie i zrób wszystko od początku od najnowszej wersji systemu z zalogowaniem się do sklepu i może wtedy się pojawi. Dziwna sprawa że nie ma Playera w sklepie bo nawet jak się ma inny kraj sklepu niż Polska to aplikacja jest normalnie dostępna dlatego że Player ma pakiety międzynarodowe do kupienia więc już nie ma za bardzo opcji dlaczego tobie nie wyskakuje pobranie aplikacji.

Edytowane przez stanley840
  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paul234

Może trzeba pomyśleć nad udostępnianiem ich jako kanały premium albo więcej brać od kablówek i platform za udostępnianie. Bo traktują je czasem jakby były darmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni ci jeszcze dopłacić, żebyś raczył obejrzeć ten mecz. Wtedy by było najlepiej. 

Strasznie roszczeniowi zrobili się ludzie odnośnie transmisji sportowych. Wszystko powinno być w otwartej TV, za nic dodatkowo zapłacić. Potem jest płacz i zgrzytanie zębami jak następuje coraz większe rozdrobnienie praw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ceny praw telewizyjnych z roku na rok są coraz wyższe, wszystko dookoła drożeje a ceny pakietów w telewizji linearnej stoją od dawna na niskim poziomie to jakoś dostawca usług musi na tym zarabiać. 

No ale zawsze możesz bojkotować dostawcę jak to zaproponowałeś, trzymam kciuki żebyś tylko nie rzucał słów na wiatr.

Chcesz oglądać to płać.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ płacisz raz i masz to co oferują a mając kanały Eurosport za które też się płaci dostaje się wybrakowaną ofertę i to jest nieuczciwe wykonaniu Discovery , Player na pewno nie wykupię chociażby z powodów politycznych , jak oni są nieuczciwi to ja też mogę znaleźć transmisję w Internecie nieuczciwie proste .

Edytowane przez Przemolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już prawie rok Playera w promocji bez reklam za 49 zł i obejrzałem tam jeden serial ("Skazana") i dwa premierowe filmy ("Czarna owca", "Teściowie"). Pakiet wygasa pod koniec sierpnia, więc może pojawi się jeszcze jakaś sensowna promocja. W cenie powyżej 100 zł będę się zastanawiał czy potrzebny mi kolejny płatny serwis VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, stanley840 napisał:

 

Może zresetuj urządzenie i zrób wszystko od początku od najnowszej wersji systemu z zalogowaniem się do sklepu i może wtedy się pojawi.

Dzięki za rady, problem rozwiązany. Player śmiga, aż miło. Odinstalowałem aktualizacje google play, pobrałem jeszcze raz i śmiga. (o dziwo nie byla to ta sama wersja ktorą mialem przed odinstalowaniem)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2022 o 09:21, _Artek_ napisał:

jeśli cena byłaby 44,50 za rok+50 za rok playera bez reklam zapłaciłbym bez problemu ale 159zł za rok im nie dam a aplikacja eurosport playera na Google TV z jakichś powodów już nie działa poprawnie. 

Można wziąć Eurosport już za 15 zł lub na rok za 99 zł https://promocja.player.pl/eurosport-plus-player-z-reklamami-wybierz-pakiet Ewentualnie opcja Eurosportu + player.pl bez reklam https://promocja.player.pl/eurosport-plus-player-z-reklamami-wybierz-pakiet

 

Oczywiście oferta Eurosport playera była korzystniejsza cenowo, ale cóż. 

 

4 godziny temu, _Artek_ napisał:

Dali mecz Polki za Pay Wall-em i Polka przegrała..... warto było?;D

 

Myślę, że fani tenisa biorą pakiet nie dla pojedynczego spotkania tylko dlatego, że interesują ich mecze, które nie są pokazywane w TV. Nie podoba mi się, że mecz Magdy Linette dali wyłącznie w sieci, ale ..takie ich prawo. Prywatny podmiot myśli o maksymalizacji zysków co jest naturalne , więc chce zachęcić do wykupienia pakietu. Jednak jeśli chodzi o tenis to jednak to co najważniejsze leci w TV , czyli mecze gwiazd typu Iga, Nadal, Djokovic, Zverev. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...