Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, nix124 napisał:

Nigdy tam nie zaglądałem i teraz uwaga, bo to jest hit :D UHD: false (true)

 

Czyli fałsz, czy prawda? Jakiś geniusz zbrodni to zrobił ;)

Czyli tak jak u mnie. Może coś źle wyszukuję. Na LG wystarczy jak wpisze 4K i filtruje materiały dostępne i opisane jako 4K. Na miboxie próbowałem np. 4K Chyłka i niby serial znajduje ale żadnej informacji, że to wersja 4K.

 

@filip932 mam tą opcję aktywną od początku. Nie ruszałem jej.

 

Edycja:

Pojawiły się treści 4K. Widać pomogło wyłączenie i ponowne włączenie opcji 4K w ustawieniach aplikacji.

Teraz po wpisaniu 4K w wyszukiwarce są filtrowane materiały 4K jak w LG.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę pochwalić Player.pl. To już kolejny weekend, gdy na Eurosporcie oglądam biathlon, skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie (w tym przez dodatkowe "streamy", zarówno na żywo jak i z odtworzenia). Ani razu nie doświadczyłem żadnych problemów technicznych, do tego naprawdę dobra jakość obrazu. Czasami tylko zdarza się, że polski komentarz pojawia się z opóźnieniem, ale to drobiazg.

 

Póki co, warto było zapłacić te 49 zł za dostęp do 31 marca 2022 roku.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, andrzejgratis napisał:

"Zimowy pakiet sportowy" z dostępem do 31.03.22 za 29 zł. 

 

Już dawno to było.

 

6 minut temu, Pukus napisał:

Czy w Playerze będzie Eurosport 4K?

 

Na letnich IO nie było.

Na razie z tego co wiem, niemal żaden nadawca nie zdecydował się dać swojego kanału 4K do streamingu. 

Tylko Polsat coś tam dawał - niektóre mecze LM i być może Eleven 4K, chociaż ja jego nie widzę na stronie Polsat Box Go.

Były tylko dodatkowe Eurosporty (3-9), ale i tak włączone nie od początku igrzysk.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ma paczki C+, ale ma telefon z L3  i materiały wideo mam w HD w  z Player. Mam pakiet Player+ Eurosport i kanały Eurosportu( pozostałe transmisje ) mam w HD, wiec wydaje mi się, ze  paczka C+ powinna być w   HD. Dodam, ze na canal plus online kanały mam w jakości SD ( telefon)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, wojtas6b napisał:

Ja nie ma paczki C+, ale ma telefon z L3  i materiały wideo mam w HD w  z Player. Mam pakiet Player+ Eurosport i kanały Eurosportu( pozostałe transmisje ) mam w HD, wiec wydaje mi się, ze  paczka C+ powinna być w   HD. 

Z Player to nawet 4K idzie na L3.

Właśnie o kanały TV z C+ chodzi. Może stream ma to samo w C+ Online i poleci w SD.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2021 o 11:04, _Artek_ napisał:

Jak myślicie będzie jakaś promocja na player.pl najlepiej ten roczny z eurosportem bez reklam czy tylko ta cienizna co. jest? pakietu zimowego nie kupie bo do marca mam eurosport playera. 

Ja kupowałem w październiku Eurosport na rok + player z reklamami za 99 zl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...