Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.04.2024 o 10:03, _Artek_ napisał(a):

Po zamknięciu eurospor playera wszyscy abonenci dostawali zwrot pieniędzy i maila z rabatem na pakiet eurosport exstra w player.pl. 

Jeśli ktoś miał podpiętą kartę, która straciła ważność i już jej nie ma, to jak zwracali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się nowa promocja

player (z reklamami) - 45zł (9,00zł/mies., 150 dni, 5 mies.)
player (bez reklam) - 75zł (15,00zł/mies., 150 dni, 5 mies.)

 

Dla tych którzy chcą wykupić serwis na dłuższy okres, jest możliwość ponownego zakupu powyższych pakietów w tej samej cenie.

 

Poniżej poprzednia oferta.

W dniu 4.04.2024 o 13:47, Marek99 napisał(a):

Pojawiła się nowa promocja w player.pl

player (z reklamami) - 60zł (10,00zł/mies., 180 dni, 6 mies.)
player (bez reklam) - 100zł (16,66zł/mies., 180 dni, 6 mies.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Marek99 napisał(a):

Pakiety się sumują przy dowolnej płatności.

 

Formy płatności za pakiety:
BLIK
Płatność przelewem online
Jednorazowa płatność kartą płatniczą
Jednorazowa płatność rachunkiem Play

 

Szczegóły oferty na https://promocja.player.pl/oferta-specjalna

Wybrałeś 2 razy Blik i się zsumowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby ta promocji od @Zuzia była widoczna faktycznie dla każdego posiadacza aktywnej subskrypcji w playerze, a nie jest tylko dla wybranych.

 

@Wodnik Szuwarek trzeba powtórzyć tą samą czynność po zakupie tej pierwszej zamówionej. Ponoć jest to łatwe do zrobienia skoro co niektórzy posiadają ofertę za 1zł/mies. do 2030 roku. Ile czasu to zajęło komuś to ja nie wiem. Obsługa BLIKA jest dość szybka.

 

Ja posiadam w playerze pakiet za 50zł/mies.

player bez reklam + HBO (HBO MAX) + CANAL+ (CANAL+ online) + Kanały TV

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomagam najbliższej rodzinie przy zakupach takich subskrypcji i wiem, że działa możliwość zakupu ponownego w tej samej cenie w playerze. Pamiętaj tylko, że nie jest to forma auto odnawialna tylko traktuj to jako ponowny zakup tego samego produktu. Działa to w podobny sposób jak na przykładzie z kartami podarunkowymi.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel Teraz się wzięli na sposób, że nawet ostatnie, poprzednie promocje z linków już nawet nie działają. Najwidoczniej zauważyli, że ludzie nie są głupi.

 

@Wodnik Szuwarek Można 2 lub więcej razy np. Blikiem zapłacić lub też inną formą dostępną zaoferowaną przez serwis. Myślałem, że skumałeś, pisz zrozumiale, żeby inny użytkownik mógł odpowiedzieć. Bo myślałem, że tobie rozchodzi się o sumowanie płatności w jednej płatności. I widzę, że to ty teraz zbytnio wprowadzasz w błąd. Nie napiszesz dokładnie o co Ci tobie biega a później wychodzą nieporozumienia. Na twoje pytania odpowiedziałem prawidłowo.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Marek99 napisał(a):

@Wodnik Szuwarek Można 2 lub więcej razy np. Blikiem zapłacić lub też inną formą dostępną zaoferowaną przez serwis. Myślałem, że skumałeś, pisz zrozumiale, żeby inny użytkownik mógł odpowiedzieć. Bo myślałem, że tobie rozchodzi się o sumowanie płatności w jednej płatności. I widzę, że to ty teraz zbytnio wprowadzasz w błąd. Nie napiszesz dokładnie o co Ci tobie biega a później wychodzą nieporozumienia.

Piszę zrozumiale. Jak niby miałyby się sumować płatności w jednej płatności? Przecież to nonsens. Sumowanie płatności zablokowali dawno temu, ale skoro teraz można to udowodnij na screenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałeś

46 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Wybrałeś 2 razy Blik i się zsumowało?

 

Odpowiedziałem na Twoje pytanie

44 minuty temu, Marek99 napisał(a):

 

@Wodnik Szuwarek trzeba powtórzyć tą samą czynność po zakupie tej pierwszej zamówionej. 

 

 

Nie zależnie czy zapłacisz wpierw Blikiem, a za drugim razem zwykłym przelewem z konta bankowego, a później np. kartą debetową/kredytową. Oczywiście musisz za każdym razem zatwierdzić płatność, aby system potem mógł przedłużyć pakiet/y na kolejny okres.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś też:

46 minut temu, Marek99 napisał(a):

Ponoć jest to łatwe do zrobienia skoro co niektórzy posiadają ofertę za 1zł/mies. do 2030 roku. Ile czasu to zajęło komuś to ja nie wiem. Obsługa BLIKA jest dość szybka.

 

Ja posiadam w playerze pakiet za 50zł/mies.

player bez reklam + HBO (HBO MAX) + CANAL+ (CANAL+ online) + Kanały TV

To jak to w końcu jest? Kupiłeś 2 lub więcej razy tą samą promocję czy tylko słyszałeś, że jest to łatwe do zrobienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dla brata ostatnią promocję z playera 3 razy i żadnych problemów nie miałem. Może dlatego, że jest to zwykła promocja, która nie ma formy auto odnawialnej a jedynie zakup jednorazowy (z możliwością ponownego zakupu). Operacja trwała zaledwie w granicach 5 min., oczywiście jeszcze trzeba było wyjaśnić co i jak dla brata. Promocja nie ma luk jak ta najbardziej słynna u większości w tym miejscu za 1zł/mies. Więc jak ma ktoś silną wolę i multum pieniędzy to sobie przedłuża w danym momencie jak jest dobra okazja na dany pakiet/produkt. Myślę, że wytłumaczyłem Tobie jak to działa wystarczająco.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest taki komunikat. "Wybrane oferty nie mogą zostać kupione, ponieważ już je posiadasz.Zgodnie z Warunkami Promocji, z wybranej oferty możesz skorzystać 1 raz. Obecnie nie jest dla Ciebie dostępna."

Tym samym nie da się "nadpisać" już istniejącej oferty. Ale z tego co pamietam chyba tylko ta za 1 zł pozwalała na coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsyłam screen konta mojego brata. 

 

e07682501fddc.png

 

Jak widać poniżej można zakupić kolejny pakiet, tym razem krótszy o 5 mies. z innej promocji. Żadnej blokady nie ma.

 

04060717780ae.png

 

 Jeszcze takiego komunikatu nie widziałem (ten poniżej), może ten warunek wprowadzili w ostatnim czasie?

 

4 godziny temu, Pawel napisał(a):

Dokładnie jest taki komunikat. "Wybrane oferty nie mogą zostać kupione, ponieważ już je posiadasz.Zgodnie z Warunkami Promocji, z wybranej oferty możesz skorzystać 1 raz. Obecnie nie jest dla Ciebie dostępna."

Tym samym nie da się "nadpisać" już istniejącej oferty. Ale z tego co pamietam chyba tylko ta za 1 zł pozwalała na coś takiego.

 

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...