Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)
4 minuty temu, Zuzia napisał:

A co im trzeba napisać, żeby dostać pakiet za 50 zł? Niestety, wyklikałam sobie płatność przez Vectrę, wyskoczył błąd podczas, już myślałam, że nie przeszło, ale okazało się, że jednak dopisało do rachunku. Wychodzi 7,50 zł miesięcznie, trudno się mówi.

Napisałem, że jak klikam Odnów to wchodzi płatność za 90 zł, a miałem pakiet za 50 zł i chciałbym tak przedłużyć i wtedy zapytali, czy chcę uzyskać voucher na 3 dni za darmo i potem 50 zł/m na rok za pakiet bez reklam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tomekjot napisał:

To nie wiem, mi na kilka tygodni przed końcem subskrypcji pojawiła się w propozycjach oferta 50 zł/ rok bez reklam. Nie skorzystałem, gdyż wcześniej skorzystałem z linku podanego w tym wątku. Talie oferty są bezpośredni u nch na stronie, a nie u pośredników. 

Mnie się taka oferta na koncie nie pojawiła, tylko możliwość przedłużenia na starych zasadach za 90 zł.

 

Teraz, Krzysiek11:) napisał:

Napisałem, że jak klikam Odnów to wchodzi płatność za 90 zł, a miałem pakiet za 50 zł i chciałbym tak przedłużyć i wtedy zapytali, czy chcę uzyskać voucher na 3 dni za darmo i potem 50 zł/m na rok za pakiet bez reklam :) 

Ale ja nie miałam za 50 zł więc nie wiem, czy bym się załapała. Tych za 50 zł nie wbijałam, kiedy mogłam i to był mój błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Widzowie w naszym kraju będą  mogą liczyć na pakiet składający się z Discovery, TVN-u, Warner Bros. oraz HBO – wszystko zostanie udostępnione razem jako jedna platforma. Za rodzimy rynek będzie odpowiadać Kasia Kieli, szefowa nowo powstałego mediowego giganta Warner Bros. Discovery w Polsce i zarazem nowa prezes TVN.

Aktualnie nie poznaliśmy szczegółów oferty, ale bardzo możliwe, że za kilka miesięcy w cenie jednego abonamentu otrzymamy dostęp nie tylko do filmów Warner Bros., seriali HBO, ale także programów TVN-u" - link w wątku dotyczącym TVN.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rotalplus napisał:

Mało treści własnych i jeszcze podwyzki, czyli [beep]ość Discovery na maxa.

Miało być tak pięknie w streamingu, a tymczasem usuwanie własnych produkcji oraz podwyżki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, hrvat11 napisał:

No i Player z podwyżkami... z reklamami już po 10 zł/mc, bez reklam 20 zł/mc. Podwyżka nie ominęła też innych pakietów, m.in. kanały tv dla osób z dostępem do pakietu Player też już za 20 zł...

 

Czyli włączyło im się "przedsiębiorcze" myślenie w poszukiwaniu "jeleni", w myśl hasła: dajemy mniej za więcej (za wyższą cenę). Brak słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz o promocjach typu player bez reklam za 50zł za chwile pewnie będzie można zapomnieć, pakiet z reklamami jest do wyciągnięcia za darmo przy przedłużaniu umowy z canal+ jak jest z pakietem bez reklam nie wiadomo ale na pewno o to zapytam ..... wszystko idzie w górę ale moim zdaniem cena jest za wysoka w stosunku do zawartości pakietu.... co sprytnijsi będą kombinować z dns...ami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz pełna oferta HBO razem z hubem Player i hubem TVN24 GO będzie kosztować powyżej 100 zł. Ale przynajmniej czekając na premierowe odcinki z uniwersum "Gry o tron" będzie można zobaczyć "Kropkę nad i" Moniki Olejnik i "Ukrytą prawdę" odcinek 1534.
Bez przesady. Cena podstawy zapewne nie przekroczy 40 PLN
Nie będzie czegoś takiego jak zakładka Player. Będzie Discovery i TVN. Nie przesądzał bym też, że TVN24 zostanie dołączony, a jeśli już, to nie wiadomo czy nie dodatkowo płatny ja Eurosport.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, _Artek_ napisał:

No to teraz o promocjach typu player bez reklam za 50zł za chwile pewnie będzie można zapomnieć, pakiet z reklamami jest do wyciągnięcia za darmo przy przedłużaniu umowy z canal+ jak jest z pakietem bez reklam nie wiadomo ale na pewno o to zapytam ..... wszystko idzie w górę ale moim zdaniem cena jest za wysoka w stosunku do zawartości pakietu.... co sprytnijsi będą kombinować z dns...ami

Skąd wiadomo, że ten pakiet dodają za darmo przy przedłużeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...