Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ircios,dla mnie to będzie niewypał bo bądźmy szczerzy,to nawet nie jest opłata za 4K w nc+ a zwyczajnie za Canal+.

 

Kolejna sprawa: między HD, a 4K nie ma aż takiej różnicy, by to uzasadnić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Przepraszam, podobno ma być za 10 zł za dekoder + 10 zł za Canal + 4K. Czyli wychodzi taniej o 5zl. Od tego co jest obecnie. Jeśli oczywiście to będzie prawda.

Edytowane przez kingofsouth
Usunięto fragment postu. To nie jest wątek o dekoderach platformy nc+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, podobno ma być za 10 zł za dekoder....

Jeśli to podobno się sprawdzi to dekoder stanieje... A jeszcze niedawno kłóciłeś się ze mną, że to nie nastąpi, przynajmniej szybko. I masz Ci los..po złości Twoim myślom chyba szybko stanieje ;-) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Podobno na ulotkach na wrzesień jest opłata 10 zł . Nigdzie nie ma wzmianki o obecnych abonentach, ja jednak optymistą nie jestem.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie bardzo dziwne posunięcie. Wprowadzili dekoder 4K, czym bardzo się chwalili, a teraz jeszcze będą kazać sobie płacić extra za jeden kanał? Zrozumiałbym to jako dodatkową opcję w pakietach bez Canal+, ale w sumie to byłoby do nich podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrze również była dodatkowo płatna paczka kanałów HD i dzierżawa dekodera, podczas gdy w N było wszystko w cenie abonamentu, więc to żadna nowość. Jeszcze przed startem 4K pisałem, że wielce prawdopodobna jest dodatkowa opłata za te treści, co widać się niedługo ziści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja coś czuje , że to będzie 10 zł dla nowych i 4,99 zł dla obecnych. To takie moje typy

Korzystam z Netflixa i APV i za to chce się płacić bo są tresci 4K HDR , ale Canal+4K w obecnej frmie to jakaś paranoja. Myśle, że osoby w NC+ co podjęły taką decyzję wiedzą , że opłata za kilka godzin  emisji w ciągu dnia to raczej nie przejdzie na dluższą metę. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że  gdy startowało HD też tak było, ale za to nie było tylu alternatyw w postaci platform streamingowych albo innych źródeł pozyskania wysokiej jakości materiałów, które dzisiaj bez problemu ściągniesz w kilka godzin, a 10 lat temu było to niemożliwe ze względu na prędkości internetu. Dlatego uważam, że posunięcie trochę dziwne, ale pasujące do NC+.

Edytowane przez iksiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Z drugiej jednak strony mamy te dekodery i zostaliśmy "złowieni" bo kto z was nie wezmie Canal+4K?

Dysk duży, możliwość nagrywania kilku kanałów równocześnie bez 4K to będzie słaba "zabawa". ;)

Mam nadzieje, że w tej opłacie będzie dostęp do kolkecji VOD 4K.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coś czuje , że to będzie 10 zł dla nowych i 4,99 zł dla obecnych. To takie moje typy

Korzystam z Netflixa i APV i za to chce się płacić bo są tresci 4K HDR , ale Canal+4K w obecnej frmie to jakaś paranoja. Myśle, że osoby w NC+ co podjęły taką decyzję wiedzą , że opłata za kilka godzin  emisji w ciągu dnia to raczej nie przejdzie na dluższą metę. ;)

Miło w końcu widzieć, że gadasz jak człowiek ;) A nie jak fanboj tej dawno przebrzmiałej platformy ;)

Bo tak Twierdzisz? Nowy szybciej dostanie za free niż stary abonent. Powinieneś to wiedzieć, będąc członkiem tego forum.

Też tak myślę. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale może jest i furtka, że jak kanał będzie dodatkowo płatny to zaczną dodawać tam więcej treści. Oczywiście ja osobiście w to nie wierzę, przynajmniej nie w tym roku :). Tak czy siak uważam, że opłata jest skierowana przede wszystkim dla osób które już mają dekoder - oni z niego zrezygnować nie mogą, a jak nie dopłacą to mają tak jakby pół oferty. A nowi się zastanowią dwa razy zanim wezmą taki duet. Inna sprawa, że tak jak pisałem, uważam że zainteresowanie spadło, bo nie ma już żadnych interesują tych wydarzeń w UHD, a ile można oglądać powtórki. A co będzie dalej to czas pokaże. Jak sprzedaż nowego dekodera wraz z usługą zacznie sięgać nizin, to dla nowych znajdą się pewnie "dobre" oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Co do kolekcji VOD 4K to mamy ją za darmo do końca roku, nie przypominam sobie by wcześniej był ten zapis. :>

Może też tak być , że Canal+4K też będzie za darmo do końca tego roku dla nas stałych abonentów.....

 

2018-07-18_151943.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zadzwonił do mnie konsultant celem przedłużenia umowy. Zapytałem o Canal+ 4K  i o te 10 zł. Powiedział, że tak, dostał dziś info o tym, ale to dotyczy nowych abonentów. Zobaczymy.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku. O ofertach przedłużeniowych platformy nc+ jest inny, odpowiedni wątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa na Eleven za 7.95 zł jak mam 9 m-cy do końca umowy? Do tej pory bawiłem się w opcję wł. / wył., ale chciałbym to unormować raz na zawsze (a przynajmniej do końca umowy, bo na dłużej niż na 12 m-cy w tej cenie to chyba nikt nie dostał) ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...