Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do tematu opcji dodatkowych. Żeby z nich najefektywniej móc korzystać to należy je włączać 2 dnia miesiąca i wyłączać w ostatni dzień miesiąca następnego (i tak w kółko)?

 

Czy zlecenie wyłączenia można zlecić tego samego dnia co włączenie? 

 

Pytam, gdyż nigdy nie korzystałem z żadnych opcji dodatkowych, a chce mięć jasność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już o tym wiele razy pisane na forum. Ileż to można powtarzać? :evil:

Nie denerwuj się adminie :)

 

Wybacz, nie chciało mi się kopać wśród tych wszystkich wypowiedzi. Może warto by pomyśleć nad FAQ w każdym dziale? 

 

Dla potomnych:

 

1) Wyjaśnienie jak działa włącz/wyłącz: https://forum.satkurier.pl/topic/10425-nc-%E2%80%93-opcje-dodatkowe/page-67?do=findComment&comment=1300662

 

2) Wyjaśnienie odnośnie terminu włączania: https://forum.satkurier.pl/topic/10425-nc-–-opcje-dodatkowe/?p=1283700

 

3) Wyjaśnienie odnośnie sposobu wyłączenia: https://forum.satkurier.pl/topic/10425-nc-–-opcje-dodatkowe/?p=1277939

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydawało, że na samym smart tv nc + go nie pójdzie, ale myślałem, że ja coś źle robię bądź nie wiem o jakiejś aplikacji czy innym sterowniku, który umożliwia oglądanie nc+ go na tv. 

Dziękuję mimo wszystko za potwierdzenie tej złej :twisted: wiadomości.

Najrozsądniejszym rozwiązaniem byłby multiroom, ale już mam i dobranie kolejnego na dziś dzień wiąże się z pożegnaniem się z camelami, a na cayamany i ichniejszy sprzęt przesiądę się dopiero jak mnie zmuszą  :locked: ( oby jak najdłużej śmigały camele  :popcorn: ).

Ten ewentualny tv box miałby być w sypialni, żeby coś tam oglądnąć w łóżeczku  :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Jak bym włączył 1 grudnia pakiet HBO przez ica to opłata będzie dopiero od stycznia ?

 

Zdecydowałem się na niego ,bo oprócz meczów i C+ nie ma co oglądać.Dodatkowy plus to brak reklam.

 

Odpiszcie czy warto czekać kilka dni,bo jeśli nie czyli opłata od grudnia to zaraz aktywuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca tak jest. Jeżeli włączy dzisiaj to od grudnia będzie płacił chyba, że włączy z opcją na 1 m-c za 0 zł to wówczas od stycznia. W tym przypadku i tak lepiej włączyć 1 grudnia bo ma grudzień za 0 zł w ramach niepełnego miesiąca oraz styczeń za 0 zł w ramach promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...