Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.09.2024 o 16:00, JedynyTaki napisał(a):

Zapewne otrzymałeś odpowiedź jak wszyscy, czyli:

 

"W miesiącu, w którym skorzystano z promocji [czyli wrzesień] oraz przez 4 kolejne miesiące, cena to 0 zł. Po tym okresie wynosi 20 zł miesięcznie, do końca czasu oznaczonego umowy. " 

 

Mi po reklamacji wrzucili taką ofertę do Strefy C+ z aktywacją do końca września.

Umowę mam do 28 lutego 2025.

Wrzesień -> 0 zł

Październik -> 0 zł

Kolejne 4 miesiące -> 0 zł

 

IMG-3633.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Paczanga napisał(a):

 

Mi po reklamacji wrzucili taką ofertę do Strefy C+ z aktywacją do końca września.

Umowę mam do 28 lutego 2025.

Wrzesień -> 0 zł

Październik -> 0 zł

Kolejne 4 miesiące -> 0 zł

Jednak w Nota Prawna jest informacja : 0zl przez 4 miesiace , nastepnie 20zl .... wiec wynika ze reczej  

Wrzesień -> 0 zł

Kolejne 4 miesiące -> 0 zł

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MZKS1929 napisał(a):

Jednak w Nota Prawna jest informacja : 0zl przez 4 miesiace , nastepnie 20zl .... wiec wynika ze reczej  

Wrzesień -> 0 zł

Kolejne 4 miesiące -> 0 zł

 

Aktywowałem 1 września. Zgadza się. Dzięki za zwrócenie uwagi.

 

signal-2024-09-06-115712.jpg

 

Edytowane przez Paczanga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2024 o 20:18, k05 napisał(a):

To po co Ci to na dwa miesiące jak później tego nie będziesz chciał? Potrzebna Ci ta LM czy nie? Czy może potrzebna bo "za darmo dają"? 

 

Bo we wrześniu jest tylko 1 mecz, więc wolałbym na którejś z umów mieć za darmo wrzesień, a potem sobie mogę płacić te 15 zł (no chyba, że jeszcze jedna umowa się kończy w maju, to może tam coś ugram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2024 o 18:37, ronnie84 napisał(a):

Dziwne mnie przy przedłużeniu gościu zapewniał , że nie podniosą ceny nawet jak Netflix to zrobi. Ja do tej pory nie dostałem takiej informacji. 

podstawa do wypowiedzenia umowy z ich winy

W dniu 6.09.2024 o 11:46, MZKS1929 napisał(a):

Jednak w Nota Prawna jest informacja : 0zl przez 4 miesiace , nastepnie 20zl .... wiec wynika ze reczej  

Wrzesień -> 0 zł

Kolejne 4 miesiące -> 0 zł

tak wrzesień też gratis plus pozostałe 4 miesiące więc w sumie wychodzi 5 miesięcy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca roku, już na wypowiedzeniu jestem. Czy to możliwe że przez to nie mam w strefie do wyboru tego pakietu super Sport (z LM) bez zobowiązania? W sensie w tej opcji włącz wyłącz?

Mam tylko jeden pakiet SS za 30 zł miesięcznie, aktualny (wrzesien) za 0 a potem 30 zł do końca obowiązywania umowy czyli do końca grudnia.

Nie mam opcji na czas nieoznaczony żeby sobie w październiku wyłączyć i znów w listopadzie włączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"aktualny (wrzesien) za 0 a potem 30 zł do końca obowiązywania umowy czyli do końca grudnia."

 

Otóż nie. Do końca obowiązywania umowy oznacza do końca umowy na ten pakiet. Gdyby chodziło do końca grudnia, byłoby "do końca okresu oznaczonego umowy" i kosztowałoby 20 zł.

 

Właśnie w tej opcji za 30 zł można włączać i wyłączać.

Edytowane przez waldzio
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W abonamencie telewizji satelitarnej dobieranie Netflixa było i jest pozbawione jakiegokolwiek sensu. Przecież tam cena Netflixa jest praktycznie taka sama jak dla bezpośrednich subskrybentów Netflixa, więc jaki sens się wiązać umową? Już lepiej zasubskrybować bezpośrednio i zalogować się na dekoderze.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Arne Slot said:

Przecież tam cena Netflixa jest praktycznie taka sama jak dla bezpośrednich subskrybentów Netflixa, więc jaki sens się wiązać umową?

No chyba nie bardzo, skoro obecnie płacę za optimum+ oraz c+ 50zł i mogę poszerzyć ofertę do pakietu extra, c+ oraz netflix za 80zł. Więc gdzie dostanę netflixa za 30zł? Chyba że to najniższy pakiet netflix, aczkolwiek w opisie jest napisane o 4K. Innych opcji brak, faktycznie jako osobny pakiet netflix nie jest widoczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktywowałem Netflixa za 38zł na początku września. 

A w prognozach na październik mam już nową cenę - 44zł. 

Pisałem z konsultantem, że to przez podwyżkę od Netflixa. 

Ale Netflix mówi, że on nie ma wpływu na cenę w Canal+. 

Skoro na wszystkich dokumentach mam wpisaną cenę gwarantowaną do końca mojej umowy, a oni nie przesłali mi żadnej informacji o podwyżce na 30 dni przed to nie rozumiem dlaczego ją wprowadzają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, waldzio napisał(a):

"aktualny (wrzesien) za 0 a potem 30 zł do końca obowiązywania umowy czyli do końca grudnia."

 

Otóż nie. Do końca obowiązywania umowy oznacza do końca umowy na ten pakiet. Gdyby chodziło do końca grudnia, byłoby "do końca okresu oznaczonego umowy" i kosztowałoby 20 zł.

 

Właśnie w tej opcji za 30 zł można włączać i wyłączać.

 

No i właśnie nie jestem pewien. 

Kolega wyżej "maniek 357" ma w regulaminie zapis od 01.10 "do czasu dezaktywacji usługi"

a u mnie jest:

od 01.10 do "końca obowiązywania umowy".

 

To ten sam regulamin????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...