Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Pawel napisał:

Chyba podnieśli ceny, bo u mnie w ica wisiała od ponad roku oferta dopełnienia za dychę a dzisiaj już jest 20 zł.

@Paweł Cena 20 zł/m jest to cena bez promocji, czyli cennikowa bez zobowiązań za "Dopełnienie do Extra+ dla pakietu Optimum+".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, k05 napisał:

Pytanie czy jest sens abonować pakiet Extra+. Jak dla mnie to tam same powtórkowe kanały są. Szczególnie po przeniesieniu Eleven 4 i Eurosport2 do niższego pakietu.

No, ale wiadomo - co, kto lubi.

@k05 Mi akurat zależy na kanałach CBS Europa, BBC First, Epic Drama, Kino TV, BBC Earth, Polsat Viasat Nature, Polsat Viasat History i dlatego abonuje Dopełnienie do Extra+ przy pakiecie Optimum+. Także zależy kto jakie ma potrzeby. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ircios napisał:

To Ty powinieneś wiedzieć,  czy jest sens.  Każdy bierze to co mu odpowiada 

 

1 minutę temu, lukx95 napisał:

@k05 Mi akurat zależy na kanałach CBS Europa, BBC First, Epic Drama, Kino TV, BBC Earth, Polsat Viasat Nature, Polsat Viasat History i dlatego abonuje Dopełnienie do Extra+ przy pakiecie Optimum+. Także zależy kto jakie ma potrzeby. :)

 

No przecież wyraźnie to napisałem:

12 minut temu, k05 napisał:

No, ale wiadomo - co, kto lubi. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k05 Mi akurat zależy na kanałach CBS Europa, BBC First, Epic Drama, Kino TV, BBC Earth, Polsat Viasat Nature, Polsat Viasat History i dlatego abonuje Dopełnienie do Extra+ przy pakiecie Optimum+. Także zależy kto jakie ma potrzeby.

Ja bym nie dopełniał ale wyłączyli mi te kanały w c+ online a czasem rzucę okiem na discovery science.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, sp4 napisał:

Po prostu życie. Ja dostałem chociaż nie chciałem a ty odwrotnie. Zadzwoń do konsula i powiedz mu ze nie chcesz Netflixa 4k za 38zl to bankowo ci da😁

Ja  powiedziałem, że za 38 z chęcią wezmę najwyższy plan bo 55 to trochę za drogo jak na ofertę Netflix. I co? 

A no gawno z tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to takie dziwne bo przy aneksowaniu też jest podobne sytuacja różnice w cenie bywają spore a wszystko zależy od tego ile kto ma cierpliwości i kto po drugiej stronie odbierze telefon ultrabox w multi też dostałem dopiero podając Pani nazwę oferty bo dzwoniąc pierwszy raz usłyszałem że „nie da się” ot taka dziwna platforma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAnowie chce dobrac testowo do swojego pakietu paczke CANAL+. Jesli wezme to dzis to obecny miesiac kwiecien ma za free i dopiero maj bedzie platny ? Czy to zalezy od indywidualnego okresu rozliczeniowego i musze spradzic od kiedy mi sie zaczyna okres i dopiero wlaczyc opcje zeby byl pierwszy miesiac free ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem dziś rano wiadomość poprzez Strefę Canal+, że oferowano mi kiedyś Netflix-a w promocyjnej cenie (było tak parę tygodni temu, oferta była za pięćdziesiąt parę zł) i czy oferta jest nadal aktualna. Po kilkunastu minutach telefon i od razu propozycja Netflix-a 4K za 38 zł do końca umowy (potem 43 zł do wyłączenia). Umowa do końca kwietnia 2023. Oferta już czeka na akceptację na mailu.

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...