Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W ubiegłym tygodniu otrzymałem na maila informacje iż w promocji otrzymuje za darmo canal+ vod przez internet. Posiadam pakiet Extra+ z 6 kanałami canal+ więc wcześniej vod było dla mnie niedostępne. Problem w tym że na dekoderze vod dalej mam niedostępne, z poziomu aplikacji mogę oglądać. 4 dni z rzędu wykonywałem w tej sprawie telefon do canal+ i za każdym razem nadawano mi uprawnienia a w ostatniej rozmowie zbyto mnie już informacją, że sprawą zajmą się informatycy i mam po prostu czekać kilka dni. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/195237/canal-telewizja-przez-internet-juz-dla-abonentow-platformy-canal.html

 

Wszyscy abonenci C+ dostali dostęp do tego serwisu. Kolekcja C+ na dekoderze to inna kolekcja VoD, więc jak wcześniej nie miałeś do niej dostępu, tak nic się w tej materii nie powinno zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pavo To wynika z tego, że jednak dostałeś dostęp do kolekcji CANAL+ VOD. Nie działa Ci w ogóle ten serwis internetowy w nc+ GO TV na dekoderze? Jeśli nie, to musisz zgłaszać problem i czekać na jego rozwiązanie.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc przez dekoder do kolekcji online Canal+Vod oraz wybierając konkretny film mam informację "Zamów całą kolekcję". I tak z każdym filmem, serialem, dokumentem (w kolejnym kroku prośba o pin oraz potwierdzenie zakupu kolekcji). Sytuacja dla mnie dziwna po rozmowach z konsultantami, gdyż wszyscy potwierdzali mi że faktycznie jest taka oferta od niedawna i nadawali mi uprawniania (od 2h do 24h miało być dostępne) natomiast każdy kolejny konsultant nadawał mi je ponownie ( przedostatni zostawił nawet informacę/notatkę temu ostatniemu że jak by klient znów dzwonił to ma mi nadać te uprawniania ( był to już 3 konsultant pod rząd). No nic, zostało mi czekać jak to stwierdzili i liczyć na to że informatycy canal+ rozwiążą problem (tak usłyszałem w ostatniej wczorajeszesz rozmowie). 

polarnik29 normalnie użytkuje dekoder w Polsce. Dlatego pytałem czy ktoś miał podobny problem. 

Edytowane przez Pavo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się ircios. Problem w tym że według informacji jaką dostałem na maila, którą tu wrzycilem dwa posty wyżej materiał ten powinien być darmowy. Więc w jaki sposób mogę go odtworzyć na dekoderze? Przechodząc dalej dochodzę do informacji : "Aby zatwierdzić zamówienie z obowiązkiem zapłaty nacosnij ok" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pilne pytanie, jest możliwość włączenia w swojej ofercie w dniu dzisiejszym ( niedziela) EVELEN-ów aby działały jeszcze dziś ????

Próbowałem połaczenia z infolinią ale nie działa kontakt w dni świąteczne. Może wie ktoś, zna nr telefonu gdzie dziś porozmawiam z jakimkolwiek konsultantem może z działem technicznym ???

Edytowane przez bartc1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, chcę właczyć za pełną opłatą abym mogł wyłączyć ewentualnie pod koniec grudnia żebym zapłacił za dwa miesiące w sumie 16 zł. Krótko mówiąc  w ICA włączam opcję ELEVEN SPORTS za 15,90 zł/mies.

Raz jeszcze wszystkim dzięki ( nie wiedziałem ze poprzez ICA tak szybko reagują)

Super już hula :)

Edytowane przez bartc1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, django napisał:

@bartc1 Jak będziesz włączał to ustaw sobie kanał TVP 1 HD, bo na tym kanale przechodzą uprawnienia na kartę dekodującą.

Co za bzdura. Uprawnienia przechodzą na każdym kanale z TP C+. Czyli np. Canal+.

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem kolegów o podpowiedż i że zależy mi na jak najszybszym otrzymaniu uprawnien do elevenów. Stąd zapewne sugestia abym ustawił na TVP1 ( zaznaczam ze ICA tez sugeruje TVP1) Tak więc myślę że koledzy którzy udzielili mi odpowiedzi (jak i ircios@ tez pisał prawdę ze uprawnienia dotrą na innym canale ) ale właśnie być może szybkość uzyskania uprawnień wzrasta ustawiając na TVP1, ale może się mylę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...