Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też mnie ciekawi czy można dziś wykupić ten pakiet za 30 zł i oglądać do końca lutego za free a za marzec poleci 30 zł. Końcem wypowiedzenie tej przyjemności i znów za dwa dni uruchomienie. W taki sposób można by "ubiadolić" 4 miesiące do końca LM za w sumie 60 zł - dużo/ nie dużo ale można jeszcze się szarpnąć :)

 

Ciekawi mnie tylko zapis w regulaminie gdzie są opisane czasy załączenia pakietu i adekwatne do nich wynagrodzenie - z tych zapisów wynika, że w zależności od dnia miesiąca opłata jest procentowa ale jest, a nie jak myślimy miesiąc rozpoczęty za free i kolejny za 100% stawki.

 

Poprawi ktoś?

 

ps. umowa przeszła mi na czas określony - mnie się opłaca dopłacać ok. 6 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę włączyć normalnie przez moje nc plus, a następnie w marcu napisać, że proszę o wyłączenie usługi z końcem marca? To wszystko? Następnie od początku kwietnia tak samo? Wolę się upewnić, bo nigdy tego nie robiłem.

Edytowane przez fr86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam,

 

Jestem po rozmowie na "chacie" i liczą dopiero od pełnego miesiąca (choć w regulaminie jest w sumie inaczej) - już włączyłem i planuje zgłosić wyłączenie końcem marca.

Początkiem kwietnia zaś kolejny raz będę chciał uruchomić ten pakiet.

Dziwne, oni to widzą i nie idą po rozum? Daliby taniej to nikt by się nie bawił w takie roszady... choć, dali by taniej to pewnie i tak proceder byłby ten sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem że temat był wałkowany ale ponieważ jeszcze nie korzystałem z opcji włącz/wyłącz chciałbym mieć jasność w temacie.

Chodzi o mistrzowską piłkę. W ICA nie widzę ( albo źle szukam ) oferty na MP w takiej opcji (wł./wył), tylko oferty promocyjne za 20 i 30 zł/mc ale jako dodatek stały do umowy. I teraz nie wiem czy mogę to włączyć na zasadach o których piszecie czy nie? Jeżeli mogę to wystarczy, że napiszę mailem żeby włączyli MP i to wystarczy? Napiszcie bo mecze wieczorem :)  Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2019 o 17:54, NobelM napisał:

Dzięki za odpowiedź. Sam kiedyś miałem C+VOD przy C+6, ale przy którymś tam przedłużeniu wyłączyli ten dostęp.

 

W dniu 16.02.2019 o 18:16, roberttosat napisał:

Przy przedłużeniu gdzie przeszedłeś z oferty C+6 na C+6 LIVE

Panowie, o co chodzi z tym "LIVE"? To nowa nazwa pakietu?

 

Mam obecnie Pakiet Extra+ z CANAL+ (6) z działającym VOD w nc+go, umowa do dzisiaj i się właśnie zastanawiam czy zniknie mi VOD po przedłużeniu czy zostanie.

 

Koledzy @NobelM @roberttosat doradźcie proszę  jak sie NIE przedłużyć w to LIVE.

Edytowane przez qler85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że obecnie każde przedłużenie na C+6 to LIVE, czyli bez dostępu do C+VOD. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Jednak, jeżeli konsultant, przy przedłużanie umowy, wyraźnie nie wspomni o tym, że tracisz ten dostęp C+VOD, a wcześniej go miałeś (czyli potwierdzi, że będziesz miał to samo, co do tej pory), to spokojnie przywrócą dostęp C+VOD (być może dadzą cała paczkę C+8 )na drodze reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie każde. Choćby tu 3 oferty bez live.

Ale co, screeny porobić na nc+go, że mam teraz treści vod bez kłódek?

Parę stron wcześniej ktoś pisał, że nie uznają reklamacji, bo miałem vod nienaleznie.

W razie czego dobranie 2C za 5zł zapewni vod, czy musi to być cała paczka 8C? Bo takie pytania się pojawiały, ale odpowiedzi nikt nie dał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...