Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://ncplus.pl/Strefa-Abonenta/Aktualnosci/Komunikat-dla-abonentow

 

Chyba o to chodzi :) Ja dostałem maila że należy mi sie. Wychodzi że każdy dostał inaczej:

 

 

1) Konsumentom, którzy zostali dotknięci skutkami powyższej praktyki, w okresie od marca 2013 r. do lipca 2014 r., i którzy nie byli narażeni na dodatkowe niedogodności (tj. nie złożyli reklamacji), i jednocześnie:

 

a) będącym w dniu uprawomocnienia się Decyzji Abonentami Spółki - przysługuje korzyść w postaci:

 

dostępu, w ramach usługi nc+go TV lub nc+GO, do Kolekcji nc+go TV Seriale+ na okres 2 miesięcy bez ponoszenia opłat,

albo

dostępu do Opcji dodatkowej HBO na okres 2 miesięcy bez ponoszenia opłat,

albo

dostępu, w ramach usługi nc+go TV lub nc+GO, do Kolekcji nc+go TV Kino Świat na okres 6 miesięcy bez ponoszenia opłat,

albo

vouchera na 2 filmy VOD udostępniane przez Spółkę – dostępne na sprzęcie wyposażonym w dysk twardy lub za pośrednictwem sieci internet: w nc+go TV lub w nc+GO.

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, można.

Ja wziąłem za 25zł (8 kanałów) na 6 miesięcy (przez ICA), później przedłużyłem na 12m w tej cenie. Teraz powinno być podobnie.

 

Pamiętam czasy, jak do niskiego pakietu nie można było takich dodatków brać. :)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Abonenci za 10 dostają Extra do Comfortu. Więc sam sobie odpiwiedz, albo zajrzyj do ICA.

 

Jest jakaś promocja na Multi Man Pack ? w ICA widzę tylko 2 msc za 0zł i do końca umowy 20zł lub opcja 30zł msc.

Widzisz promocję, a pytasz czy jest? :-D Zadzwoń na infolinię, ale tam pewnie to samo Ci zaproponują. Możesz też sobie sam zrobić jeszcze lepszą promocję. Zastosuj włącz wyłącz. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci za 10 dostają Extra do Comfortu. Więc sam sobie odpiwiedz, albo zajrzyj do ICA.

 

Widzisz promocję, a pytasz czy jest? :grin: Zadzwoń na infolinię, ale tam pewnie to samo Ci zaproponują. Możesz też sobie sam zrobić jeszcze lepszą promocję. Zastosuj włącz wyłącz.

 Tylko że ja, nie widzę w opcji włącz wyłącz jakiś sens ponieważ jest 30zł za miesiąc więc jak niby lepszą promocję niż 20zł do końca umowy w tym 2 miesiące 0zł

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Są też tacy co wiedzą jak to działa a sensu nie widzą.

 

Jest jakaś promocja na Multi Man Pack ? w ICA widzę tylko 2 msc za 0zł i do końca umowy 20zł lub opcja 30zł msc.

Lepszej promocji nie znajdziesz.

Tak na marginesie , włącz/wyłącz to nie promocja drodzy znawcy tematu.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mxv1, chodzi o to ze włączajac tę opcję za 30 zł pierwszy miesiąc jest za darmo. Płaci się dopiero za drugi. Następnie poprzez ICA albo infolinię zglaszasz wyłączenie i następnie zaczynasz zabawę od nowa. Wychodzi taniej jak wyciągniesz średnia cenę za 2 m-ce czyli 15 zł bez zobowiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mxv1, chodzi o to ze włączajac tę opcję za 30 zł pierwszy miesiąc jest za darmo. Płaci się dopiero za drugi. Następnie poprzez ICA albo infolinię zglaszasz wyłączenie i następnie zaczynasz zabawę od nowa. Wychodzi taniej jak wyciągniesz średnia cenę za 2 m-ce czyli 15 zł bez zobowiązania.

Tylko że w dokumencie nic nie jest napisane że w pierwszym miesiącu jest za 0zł tabelka opłat mówi co innego 

 

image.jpg

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...