Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dostanie ktoś oficjalna odpowiedź ze da się wyłączyć to wtedy będzie to potwierdzone. Mi zarówno na infolinii jak live chacie powiedziano że się nie da w żadnej opcji.

To dziwne, bo ja pytałem na czacie i konsultantka poinformowała mnie że poprzez LiveChat nie zajmują się

ofertami na kanały dodatkowe w promocji. Więc tym samym  nie udzieliła mi informacji na temat opcji HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tylko którą, bo są trzy? Kolejno:

 

Opcja HBO i HBO GO w promocyjnej cenie 0 zł  przez jeden miesiąc, a następnie 25 zł do końca obowiązywania Umowy, świadczona na zasadach określonych w "Warunkach Promocji HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m dla Abonentów

 

Opcja HBO i HBO GO w promocyjnej cenie 0 zł  przez jeden miesiąc, a następnie 25 zł przez 11 miesięcy, świadczona na zasadach określonych w "Warunkach Promocji HBO z HBO GO 0 zł 1 m 25 zł 11 m dla Abonentów

 

Opcja dodatkowa w promocyjnej cenie, świadczona na zasadach określonych w "Warunkach Promocji HBO z HBO GO 0 zł 2 m 25 zł 10 m dla Abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oni sami nie wiedzą co i jak. 1 maja miałem do tej samej usługi inny regulamin a 3 maja inny. Wg regulaminu z 3 maja faktycznie można wyłączyć po okresie gwarantowanym który trwa do 30 czerwca. Zadzwoniłem na infolinię i mówię co jak a konsultant że się nie da. Zacząłem czytać regulamin, byłem 4 razy przełączany. W końcu ostatni konsultant potwierdził i włączył mi to. Faktycznie do końca czerwca da się wyłączyć. Ba można na koniec lipca, sierpnia czy tam kiedy się chce to chyba sobie do końca wakacji zostawię ze względu na Grę o tron.
A teraz najlepsze :Szwagier ma identyczną opcje i też 4 HBO i u niego w każdym okres gwarantowany to rok,a na infolinii mówią że to kwestia indywidualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Allonso

Opcja France TV działająca na kartach cameleon jest gwarantowana przez nc+ tylko do 31 grudnia 2017, przypuszczalnie po tej dacie zostanie wyłączona całkowicie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabst żadna rewelacja - 30 kwietnia dzwoniłem w sprawie wyłączenia HBO GO i konsultantka sama zaproponowała mi, zachwalając ponad stan, 8C+ za maj 0zł i potem do konca umowy (mam jeszcze 1,5 roku) za 25zł. Tylko ja "nie kcem" bo filmów jak na lekarstwo a sport mnie nie interesuje. O dziwo natomiast, pomimo tego że opcja GO została wyłączona, mam do niej dalej pełny dostęp :D

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem wykupić na GP Hiszpanii ;)

 

Przy okazji. Ponieważ w maju kończy mi się promocyjna cena na opcję 8C+ a nie zamierzam jej przynajmniej na wakacje przedłużać a chciałbym co drugi miesiąc włączyć jednak paczkę Eleven będzie problem z jej włączeniem ?Wg regulaminu paczkę Eleven może włączyć jedynie posiadacz jakiejś opcji C+. Rzeczywiście jest to pilnowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam zamiar zrobić.Jednak w lipcu już nie będę posiadał paczki C+ a mamy trzy wyścigi F1.Chyba że będzie jakiś plus miesiąca związany z C+.

 

Jeszcze jest druga kwestia.W ICA pojawiła mi się promocja na kanał Hustler w cenie 9,99 podczas gdy normalnie kosztuje 4,99.Co to za dziwna promocja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Comfort+ i do końca maja dopełnienie do Extra+ (bonus za podpisanie umowy, sam się wyłączy 31 maja). Czy jak teraz wezmę plus miesiąca dopełnienie do Extra+ to mi nie naliczą żadnych opłat aż do końca czerwca za Extra+? Symulacja opłat pokazuje że nie, ale nie wiem czy można wierzyć - te 2 x Extra+ się nie będą gryzły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam zamiar zrobić.Jednak w lipcu już nie będę posiadał paczki C+ a mamy trzy wyścigi F1.Chyba że będzie jakiś plus miesiąca związany z C+.

 

Jeszcze jest druga kwestia.W ICA pojawiła mi się promocja na kanał Hustler w cenie 9,99 podczas gdy normalnie kosztuje 4,99.Co to za dziwna promocja ?

Od marca zmieniła się cena Hustlera HD z 4.99 na 15 zł . Umowy zawarte/zlojalizowane do 01.03.2017 mogą uruchomić hustlera w standardzie za 4.99. Aktualnie jest jedna promocja terminowa na Hustlera 9.99 na 6 m później 15 zł. Co ciekawe Zest TV też kosztuje 15 zł.W sumie w marcu o tym pisałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od marca zmieniła się cena Hustlera HD z 4.99 na 15 zł . Umowy zawarte/zlojalizowane do 01.03.2017 mogą uruchomić hustlera w standardzie za 4.99. Aktualnie jest jedna promocja terminowa na Hustlera 9.99 na 6 m później 15 zł. Co ciekawe Zest TV też kosztuje 15 zł.W sumie w marcu o tym pisałem.

Musiało mi gdzieś umknąć.Tym bardziej że na moim ICA mam cały czas za 4,99.Dorcel tez za 15 a Manpack zawierający te jak i inne kanały raptem 5 zł droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...