Skocz do zawartości

Formuła 1 w Cyfrze ??


struz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Treningi

 

Sesja 1 (12.03.2010 8:00 - 9:30)

Sesja 2 (12.03.2010 12:00 - 13:30)

Sesja 3 (13.03.2010 9:00 - 10:00)

 

- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)

- Polsat Sport HD (13E - Nagravision 3)

- DSF (19.2E - FTA)

 

Kwalifikacje (13.03.2010 - 12:00)

 

- Polsat (13E - Nagravision 3) oraz z 4 nadajników I multipleksu DVB-T

- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)

- Polsat Sport HD (13E - Nagravision 3)!!!!

- RTL Deutschland (19.2E - FTA)

- RTL Schweiz (13E - FTA)

 

Grand Prix Bahrajnu - Wyścig 1 z 19 (14.03.2010 - 13:00)

 

- Polsat (13E - Nagravision 3) oraz z 4 nadajników I multipleksu DVB-T

- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)

- Polsat Sport HD (13E - Nagravision 3)

- BBC Interactive (28.2E - FTA)

- BBC One (28.2E - FTA)

- RTL Deutschland (19.2E - FTA)

- HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)

- Nova TV (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)

- ORF 1 (19.2E - Cryptoworks)

- RTL Klub (19.2E - Cryptoworks)

- Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)

- SF 2 (13E - Viaccess PC 2.6)

- Sky Sport 2 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)

- Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)

- STV 2 (23.5 - Cryptoworks)

- STV 3 (23.5 - Cryptoworks)

- Viasat Motor (5E - Videoguard)

 

Wychodzi z tego, że wyścigu nie będzie na RTL Schweiz 13E ;( ...tylko możemy sobie kwalifikacje obejrzeć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie moze troszke odbiega ale czy Polsat pokaze F1 w HD ? w poprzednim roku byla chyba tylko opcja SD ?

 

F1 będzie w HD oficjalnie od przyszłego sezonu, tj. 2011. Takie sa plany na dzień dzisiejszy. Ten sezon ma być realizowany sprzętęm HD ale sygnał udostępniany nadawcom będzie w standardowej rozdzielczości, czyli tak jak było do tej pory. Zdarzyć się może jednak, że pojawią się pojadyncze transmisje HD wyścigów w ramach testów. Wszystko zależy od presji nadawców. W Polsacie, gdyby była taka możliwość, zapewne transmisje w HD pojawiłyby się.

coś do poczytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy był widok z bolidu, a jeszcze lepsze było to co leciało na tych kanałach w nocy :) Pamięta ktoś jeszcze ?

 

No fakt, było na czym "oko zawiesić", a to dlatego, że leciało z włoskich trnsporderów. :D:D

 

Serwis był realizowany przez włoską platformę D+. Po jej rezygnacji z usługi, zniknęła też z Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treningi

Wychodzi z tego, że wyścigu nie będzie na RTL Schweiz 13E ;( ...tylko możemy sobie kwalifikacje obejrzeć :/

 

Mam nadzieję że transmisja jednak będzie na RTL :(

Po zmianie z Polsatu Cyfrowego pocieszałem się myślą że w ostateczności w C+ będzie F1 w RTL.

 

Co do problemu z wyświetlaniem napisu "system kodowania nieobsługiwany" to niestety anie nie da się nagrać

kanału RTL ani cofnąć obrazu i oglądać z dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..

 

Co do problemu z wyświetlaniem napisu "system kodowania nieobsługiwany" to niestety anie nie da się nagrać

kanału RTL ani cofnąć obrazu i oglądać z dysku.

 

Sprawdzałeś wg sposobu jaki opisałem na poprzedniej stronie ?Na Philu działa bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale RTL włączamy na chwile funkcje Program.Następnie ją wyłączamy i szybko wciskamy klawisz nagrywania.Zanim pojawi się sławetny pasek z napisem.Potem wystarczy już tylko odczekać 1 minutkę i można z listy swoich nagrań oglądać nagrywany RTL bez napisu.

Hmm... jak nagramy "minutkę", to minutkę będziemy oglądać...czy nie? Co z resztą?

 

PS. czy ktoś w tej sprawie interweniował do C+? Ja dzisiaj wyślę do nich maila. RTL ma być i to bez jakichkolwiek zakłóceń!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego masz nagrać tylko minutkę ?Włączasz nagrywanie i oglądasz z minutowym poślizgiem cały czas nagrywany program.A dlatego minutkę bo krótszych materiałów tuner nie rejestruje.Gdyby to był normalny PVR mógłbyś od razu po włączeniu nagrywania oglądać nagrany materiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grand Prix Bahrajnu - Wyścig 1 z 19 (14.03.2010 - 13:00)

 

- BBC Interactive (28.2E - FTA)

- BBC One (28.2E - FTA)

- RTL Deutschland (19.2E - FTA)

- HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)

- Nova TV (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)

- ORF 1 (19.2E - Cryptoworks)

- RTL Klub (19.2E - Cryptoworks)

- Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)

- SF 2 (13E - Viaccess PC 2.6)

- Sky Sport 2 Germany (19,2E - Nagravision 3/Videoguard)

- Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)

- STV 2 (23.5 - Cryptoworks)

- STV 3 (23.5 - Cryptoworks)

- Viasat Motor (5E - Videoguard)

 

Wychodzi z tego, że wyścigu nie będzie na RTL Schweiz 13E ;( ...tylko możemy sobie kwalifikacje obejrzeć :/

 

Czy któraś z wymienionych stacji jest na liście C+ ? Jest sporo stacji Włoskich na C+, jak byłem jakiś czas temu w Italii to oglądałem transmisję na jakiejś stacji włoskiej której nawy nie pamiętam niestety.

 

Sprawdzałeś wg sposobu jaki opisałem na poprzedniej stronie ?Na Philu działa bezproblemowo.

 

Właśnie sprawdziłem Twoją metodę. Włączyłem program, wyłączyłem i zacząłem nagrywanie. Niestety nie mogłem żadnym przyciskiem wyłączyć nagrywania ani zmienić na odtwarzanie.

Kolejne zgłoszenie w temacie problemu z odbiorem RTL wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Musi być na RTL Schweiz. Przecież to jest zwykły RTL, tylko z innymi reklamami. Jedyny problem jaki może być to aktywacja Cryptoworks, które cały czas na tym kanale jest (stąd ten feralny pasek na Philipsach) i wtedy zamiast wyścigu będzie czerń.

 

Ja tam na wszelki wypadek załatwiłem sobie na Ferdku 6900 dostęp do Rai Uno. Ale o tym na forum cicho-sza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem zwykłą antenę i udało się ustawić Polsat.

Trochę śnieży ale lepsze to niż nic. Po podłączeniu anteny do dekodera nic nie udało mi się wyszukać (poprzez wyszukiwania kanałów naziemnych). Po podłączeniu bezpośrednio do telewizora ustawiłem 3 kanały.

Jeśli RTL nie nada transmisji to pozostaje śnieżący Polsat no i net oczywiście :wink:

Zgłoszenie (kolejne) w sprawie odbioru RTL poszło przez ICA do C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie sprawdziłem Twoją metodę. Włączyłem program, wyłączyłem i zacząłem nagrywanie. Niestety nie mogłem żadnym przyciskiem wyłączyć nagrywania ani zmienić na odtwarzanie.

Kolejne zgłoszenie w temacie problemu z odbiorem RTL wysłane.

 

Ale nie masz wyłączać nagrywania tylko wejść w bibliotekę nagrań i tam odtworzyć nagrywany w tle materiał.Czyli nagrywasz i jednocześnie oglądasz.

Innym sposobem jest odbiór RTL z Astry.Tam nie ma paska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa świetnie, potwierdzam:) Dzieki za ten trik. To na pewno lepszy sposób niż pisanie mail w tej sprawie do Cyfry, skończy się kolejny sezon a napis dalej bedzie...

 

Mam nadzieje ze jutro podczas wyscigu nie bedzie komplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reaguje:

 

"Odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż napis "nieobsługiwany system kodowania" na programie RTL

nie jest związany z oprogramowaniem dekodera PACE PVR HD, lecz wynikający ze sposobu ich nadawania przez nadawcę."

 

Czyli nic konkretnego i niewiele mogą/chcą z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wina tunera.. Na Fergusonie pisze mi w informacji kanału, że jest Crypto, ale obraz leci. Pewnie jakoś da się w tunerze zapisać żeby nie wyświetlał komunikatu o kodowaniu przy Cryptoworks. :)

 

Kwalifikacje nie były kodowane, ale zauważyłem, że RTL z HotBirda jest retransmitowany. Obraz względem Rai Due był opóźniony o kilka sekund. No i pewnie stąd oprócz bitrate'u ta gorsza jakość obrazu niż na Astrze.

 

EDIT:

 

23ixhjt.jpg

 

Czyżby jednak coś zmienili? Nic nie grzebałem z time shiftem, samo mi tak wskoczyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...